Treść opublikowana przez mariuszA4dg
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ok. 400 km na 41 litrach gazu oczywiście trasa
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
co was tak na te wiersze zebrało?? może wydajcie tomiki o A4 ;]
-
Wrocław parkowanie
Wielkie dzięki za info jak byście czegoś szukali w zagłebiu to służę pomocą
-
Wrocław parkowanie
W najbliższych daniach wybieram sie do Wrocławia z moją lubą z okazji 2 lat ze sobą I mam teraz do was pytanie... gdzie we Wrocławiu w miarę blisko rynku i bezpiecznie można zaparkować?? bo w ogóle nie orientuje sie we wrocku. szczególnie chodzi mi o takie miejsce gdzie jak wrócę to audiczka będzie stała.. ;]
-
[B6 AVF] Lokalizator GPS
A może coś takiego?? tylko ciekawe czy nasza wspaniała policja poświęciła by się, i wydała parę grosze żeby zadzwonić.... http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-wlasny-system-lokalizacji-pojazdu
-
Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
BRAWA dla naszych!!! :oklaski: :oklaski:
-
Jakie paliwo tankować ?
Na różnych stacja są różne pompy z innymi ciśnieniami i mogą dac raz więcej, raz mniej paliwa. Może BP i Orlen trochę zaniżają i dlatego robisz więcej kilometrów na statoilu...
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
dołączam się do wypowiedzi kolegi GAZ to złoty środek na oszczędnośc
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
widzę że ten wontęk coś umiera.... czy wszyscy już śpią o tej porze??
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
Ad. 1 w którym samochodzie obecnie nie trzeba ściagać przodu żeby cos wymienić, w A4 B5 tragedii jeszcze nie ma :gwizdanie: Ad. 2 Jako kierowca nie powinno Ci to bardzo przeszkadzać Ad. 3 Było kupić Avanta Ad. 4 zawsze mozesz dorezać halogeny i lampy poliftowe Ad. 5 Ad. 6 ale za to komfort jest :oklaski: ale i tak chyba żadne auto nie jest bez wad. ale i tak jestem zadowolony z
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
1. Trzeba ściągać przód przy pracach przy silniku 2. Mało miejsca z tyłu... 3. Duży kufer, ale mały otwór. 4. Trochę lipa, że przeciwmgielne są w normalnych kloszach a nie niżej w kratkach. (po lifcie już fajnie jest to zrobione;)) 5. Beznadziejne plastiki w boczkach drzwi (tam gdzie łapiesz żeby zamknąć drzwi. 6. Zawieszenie..... ;( większość to drobiazgi bo jest
-
Jakie paliwo tankować ?
paliwko niezłe. autko chodzi równo, a cena zadowalająca w końcu STATOIL ma raczej nie najgorsze paliwo
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Witam wszystkich nocnych marków i pytam o zdrowie
-
[ALL B5] Co zamiast podłokietnika ?
tak jak kolega pisze wyżej zamienił bym się z kimś tunelami albo kupił nowy.
-
Strefa Śmiechu
Kiedy krzesło ma depresje?? >kiedy nie ma oparcia... ;]
-
[B5 ADR] Która instalacja lepsza ?
osobiście mam stag 4 i nie narzekam, butla 55 w koła i wszystko hula
-
[ALL B5] Pukanie pod autem
a może to poduszka silnika? sprawdź czy są dokręcone.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Dokładnie dziś zakupiłem moją Audiczke i mam nadzieje że będzie mi dobrze służyła i że dużo się o niej dowiem z tego forum Audi B5 1.8 125PS 1998r. sedan FWD