Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariuszA4dg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariuszA4dg

  1. ok. 400 km na 41 litrach gazu oczywiście trasa
  2. co was tak na te wiersze zebrało?? może wydajcie tomiki o A4 ;]
  3. Wielkie dzięki za info jak byście czegoś szukali w zagłebiu to służę pomocą
  4. W najbliższych daniach wybieram sie do Wrocławia z moją lubą z okazji 2 lat ze sobą I mam teraz do was pytanie... gdzie we Wrocławiu w miarę blisko rynku i bezpiecznie można zaparkować?? bo w ogóle nie orientuje sie we wrocku. szczególnie chodzi mi o takie miejsce gdzie jak wrócę to audiczka będzie stała.. ;]
  5. A może coś takiego?? tylko ciekawe czy nasza wspaniała policja poświęciła by się, i wydała parę grosze żeby zadzwonić.... http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-wlasny-system-lokalizacji-pojazdu
  6. Na różnych stacja są różne pompy z innymi ciśnieniami i mogą dac raz więcej, raz mniej paliwa. Może BP i Orlen trochę zaniżają i dlatego robisz więcej kilometrów na statoilu...
  7. dołączam się do wypowiedzi kolegi GAZ to złoty środek na oszczędnośc
  8. widzę że ten wontęk coś umiera.... czy wszyscy już śpią o tej porze??
  9. Ad. 1 w którym samochodzie obecnie nie trzeba ściagać przodu żeby cos wymienić, w A4 B5 tragedii jeszcze nie ma :gwizdanie: Ad. 2 Jako kierowca nie powinno Ci to bardzo przeszkadzać Ad. 3 Było kupić Avanta Ad. 4 zawsze mozesz dorezać halogeny i lampy poliftowe Ad. 5 Ad. 6 ale za to komfort jest :oklaski: ale i tak chyba żadne auto nie jest bez wad. ale i tak jestem zadowolony z
  10. 1. Trzeba ściągać przód przy pracach przy silniku 2. Mało miejsca z tyłu... 3. Duży kufer, ale mały otwór. 4. Trochę lipa, że przeciwmgielne są w normalnych kloszach a nie niżej w kratkach. (po lifcie już fajnie jest to zrobione;)) 5. Beznadziejne plastiki w boczkach drzwi (tam gdzie łapiesz żeby zamknąć drzwi. 6. Zawieszenie..... ;( większość to drobiazgi bo jest
  11. paliwko niezłe. autko chodzi równo, a cena zadowalająca w końcu STATOIL ma raczej nie najgorsze paliwo
  12. Witam wszystkich nocnych marków i pytam o zdrowie
  13. tak jak kolega pisze wyżej zamienił bym się z kimś tunelami albo kupił nowy.
  14. Kiedy krzesło ma depresje?? >kiedy nie ma oparcia... ;]
  15. osobiście mam stag 4 i nie narzekam, butla 55 w koła i wszystko hula
  16. a może to poduszka silnika? sprawdź czy są dokręcone.
  17. Witam! Dokładnie dziś zakupiłem moją Audiczke i mam nadzieje że będzie mi dobrze służyła i że dużo się o niej dowiem z tego forum Audi B5 1.8 125PS 1998r. sedan FWD

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.