-
[B5 AFN] Zmiana z automatu na manual - brak reakcji na gaz. Proszę o pomoc.
michas28 przerobienie wstecznego polega na wypięciu z okrągłej wtyczki dwóch kabli i dorobienie nowej wtyczki do skrzyni 5 pinowej w tym że wykorzystane są tylko 2 piny wieczorem podam kolor kabli
-
[B6 AVF] Problem z centralnym zamkiem
miałem parę dni temu ten sam problem pomogło kodowanie kluczyka jest na forum jak to zrobić
-
[ALL] Auto po polerce a twardy wosk
każdy dobry lakiernik po polerce nakłada wosk celem zamknięcia por lakieru co do płowienia lakieru to został za mocno spolerowany i takie są efekty koszt polerki 120pln w Grudziądzu
-
[B5 AFN] Brak komunikacji przez licznik?
witam mam ten sam problem po podłączeniu kabla diagnostycznego dioda się zapala i zero komunikacji z podzespołami byłem u 2 elektryków i ten sam problem można jakoś obejść złacze diagnostyczne i podpiąć się do kompa? vag skonfigurowany oki testowałem na passacie i śmiga aż miło
-
[B6 AWX] Co to moze być - może uszczelka pod głowicą ?
nie załączy sie dla klimy w ukladzie chłodzenia musi działąć fakt nie pomyslałem o termostacie
-
[B6 AWX] Co to moze być - może uszczelka pod głowicą ?
odkręć korek wlewu płynu w zbiorniczku odpal auto i zobacz czy bombluje jak idą bąble powietrza uszczelka uwalona wiatrak od strony pasażera załancza pierwszy bieg od92st a drugi 95 st sprawdz bezpiecznik klima nie będzie pracować jak ten wiatrak nie chodzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
pozdrowionka z grudziądza mechanik
tomati76
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta