Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kostek01

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kostek01

  1. Witam. W trakcie przyspieszania, gdy dochodzę obrotami do 3200 następuje odłączenie turbiny. Sprawdzałem to tylko na biegu 3. Gdy przekroczyłem 3200 nastąpiło odstawienie turbiny i w momencie przejścia na wyższy bieg samochód staje się mułowaty. Turbinę czyściłem w lipcu u mechanika i jest w porządku. W momencie podłaczenia do kompa wychodzi błąd: 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation ". Czy może to być spowodowane uzszkodzeniem zaworu N75? Pomóżcie.
  2. Sprawdziłem vagiem i pompowtryskiwacze mam w porządku.Największa wartość jest na 3 cylindrze i wynosi 0.54, a na reszcie mieści się w granicach -0,5 do 0,35. Raczej to nie beda pompowtryskiwacze. Dzieki za radę
  3. a czemu twierdzisz ze może jakiś pompowtryskiwacz? Czy wyjdzie to na VAG-u?
  4. Dzieki za porady. Moja słodziutka ma przejechane 240000 km.
  5. Witam!!! Ostatnio zauważyłem, że moja A4 zaczeła głośniej chodzić. W cześniej w momecie rozgrzanego silnika miałem duże wibracje na drązku zmiany biegów, teraz to ustało ale pojawiło się takie wrażenie jaby samochodem żucało na boki. W momencie przekraczania 2500 obr. silnik zaczyna głośniej pracować. Dziwięk ten przypominastraszne buczenie w środku. Domyślam się, że może to być sprzęgło kompletne, gdyż sprzęgło bierze wysoko. na dodatek w momencie rozgrzanego silnika cięzko wchodzi mi jedynka. Proszę o pomoc w tej kwesti. Czy może to być sprzęgło i koło dwumasowe.
  6. W momencie ruszania, gdy sprzęgło jest w połowie zaczyna stukać (dźwięk stłumiony, nie mataliczny). W momencie dodania gazu pukanie ustaje. Pukanie występuje na biegu 1 i na R i przy skręcie też przy małej prędkości(wjeżdżania do garażu lub w posesję). Powiedzcie co to może być. Dzięki
  7. Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy samochodu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.