-
[ALL B6] Ogrzewanie, jakieś pięć problemów...Mega awaria :(
na vaga w tygodniu podjadę, który to bezpiecznik, doraźnie odłączę spreżarke[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 22:04_________________________________________________hmmmmmm, wiec tak, odłaczyłem bezpiecznik nr 6, tj. klima, a przewody mrozi dalej, czyżby sprzęgiełko sprezarki???
-
[ALL B6] Ogrzewanie, jakieś pięć problemów...Mega awaria :(
Więc po kolei... pacjent A4 B6 1.9 TDI Już latem zauważyłem ,że coś nie tak, ponieważ podczas jazdy klimatyzacja działa normalnie, przestawała działać,kiedy auto stało,po ponownym ruszeniu znowu zaczynało chłodzić. Póżniej po dłuższej jeżdzie przestawał lecieć nawiew, nastawiony na maxa wiatrak, a zero nawiewu, po podniesieniu maski zauważyłem ,że przewody sa zmrożone, osuszacz również, rano wszystko działa bez zarzutu, do pewnego momenu kiedy znowu wszystko nie zamarżnie, przycisk ECON nie wyłącza klimatyzacji. nie miałem kiedy podjechać na vaga ani do warsztatu olałem temat chwilowo do wczoraj... ogrzewanie działało ok, jednak wczoraj podobna sytuacja jak wczesniej z klimatyzacją wentylatro na max, temperatura na max , ale zero nawiewu. Jak wylączyłem klimatronik, uslyszalem jakies otwarcie klapek i dmuchawa dalej pracowała ale było ją słychać z prawej strony deski...zino masakra, zajrzałem pod maske, przewody zmrożone a osuszacz cały w glucie z lodu masakra jakas Jutro podajde na vaga, wiem ze termostat napewno do wymiany, bo temperatura okolo 70 stopni - nie mogę wyłączyć klimy -po pewnym czasie przewody i osuszacz się zamraża na amen -przestaje wiać nawiew z kratek, zero nawiewu , wentylatro dmucha na maxa, tylko nie wiadomo gdzie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
byłem na szarpakach i mówią że ok, ale ok nie jest, czuje naprężenia jakieś z lewej strony itp. podjadę pokażę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam, od kilku miesięcy użytkuję A4 2001 1.9 tdi quatro mam kilka rzeczy do zrobienia, typu stuki w zawieszeniu itp. lata ktoś takim dłużej już może i potrafi zlokalizować usterki , to chętnie podjadę posłuchć mądrzejszego
-
[B6 BAU] Problem z quattro
Witam, mam podobny problem, pacjent to A4B6 1.9TDI quatro, kiedy ruszam energicznie , czuję stuknięcie/puknięcie z tyłu,możecie w okolicach Gdańska kogoś polecić, jakiś sensowny warsztat, myślę o tune up
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, jestem z Gdańska, właśnie finalizuję kupno A4 1.9tdi 2004 rok , i mam nadzieję być szcześliwym użytkownikiem tego autka ,ktre chodziło mi po głowie od ponad roku :>
Jackwolf
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta