Treść opublikowana przez rem1k
-
Spociki Łódzkie
wrrr... :/ no to ja już dzisiaj "SPOTA" nocnego zaliczyłem: :/
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
chyba ten sam mi prowadził czerwoną. jeśli tak to bardzo w porządku.
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
kiełbaski dobre. póki co jeszcze nie wyszły więc chyba dobrze. co do reszty - pięknie. ja za tydzień niestety odpadam. a tak chciałem umoczyć z wami.
-
Spociki Łódzkie
pany. jest coś dzisiaj? gdzie?
-
Spociki Łódzkie
ło mater. wróciłem a tutaj znowu jakieś dziwne atrakcje. jak nie jakieś protesty to jakieś nocne piździawy...
-
Spociki Łódzkie
ok. postaram się przytachać dywaniki + znaczki
-
Spociki Łódzkie
dobra żeby była już jasność co do tych znaczków. mam dokładnie te: http://www.millteksport.com/media/custom/254.jpg [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 23:20_________________________________________________dj. no to pięknie. jak jesteś zadowolony to git. klep ją i przjedź żebyśmy zobaczyli
-
Spociki Łódzkie
jak chcesz to powiedz. zapakuję na spota i dam ci i tyle.
-
Spociki Łódzkie
a to nie to samo? ... znaczek
-
Spociki Łódzkie
u... widzę sami bogacze. wszystko palą albo na śmieci... to jest jeden z powodów dla których czasem aż ręce opadają jak się czyta to forum. dziękuję za ten cenny wkład w dyskusję. jak ktoś na prawdę coś będzie chciał "a nóż widelec" to niech się odezwie. [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 22:40_________________________________________________klapa z tyłu. tam chyba z jednej strony miałem A4 a z drugiej 2.0T (T czerwone) i quattro pod spodem takie podłużne.
-
Spociki Łódzkie
dobra pany odkopałem swoje skarby. zostało mi po czerwonej SZCZale i mam do wypchnięcia: :> - TURBO - quattro - komplet gumowych dywaników petex (2 sezon używane). stan bdb. - uszczelka gumowa, nowa w folii do tylnych prawych drzwi - wkład lusterka "popękany" od strony kierowcy (uratował mi d*pę 2 razy - woziłem w bagażniku i jak mi złodzieje "pożyczyli" wkłady które miałem w lusterkach to wkładałem go na tak zwany dojazd ) - cewka 1 szt. beru do BPG - 0,5L oleju castrol 5w30 - oryginalne logo DTM (zapakowane nowe) - 2szt. - spojler na klapę tył 3 częsciowy w oryginalnym czerwonym kolorze (polakierowany, nigdy nie zamontowany) - LOGO AUDI chyba 2szt używek z tylniej klapy - radio symphoniaII 2din ze zmieniarką CD + kaseta (dwie linie na wyświetlaczu przepalone) póki co nigdzie tego nie wystawiłem. najpierw pytam tutaj. czy ktoś na coś rekletuje? jak powaga to na prv.
-
Spociki Łódzkie
ja byłem w empiku w porcie i nikogo nie widziałem.
-
Spociki Łódzkie
ja podjadę do empiku więc będę czy tak czy siak. jak ktoś będzie to wyczaje.
-
Spociki Łódzkie
dobra pany bo nie wiem czy podjeżdżać czy nie. dzisiaj akurat czas mam.
-
Spociki Łódzkie
dzisiaj spot jest?
-
Spociki Łódzkie
no i bry. dożyłem do nowego roku
-
Spociki Łódzkie
ps. seba to nie jest obraz oryginalny. to już jest po renderze i konwersji z adobe premiere. musiałem robić rotację obrazu (przyssawka przystosowana jest do dachu pojazdu więc jak 'przyssywam' w środku to wychodzi do góry nogami + speed up + kowersja) ale myślę że obraz całkiem niezły. kąt 120 stopni, ale chyba wystarczający. oglądałem większe kąty i już boki są mocno zdeformowane i to nie wygląda za dobrze. generalnie zamiast szyn które robiliście z miśkiem, przyklejasz ją na bok jednego auta i przejeżdżasz koło drugiego i powinno śmigać. tak jak to widzę. trzeba tylko wolniutko jechać ale to jest do zrobienia. :>[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 00:16_________________________________________________ otóż to. nie chcę cie zszokować możliwościami ludzkiego ciała
-
Spociki Łódzkie
kamerka taka niby sportowa. wcześniej link podsyłałem. generalnie jest fizycznie większa niż się spodziewałem. dość prosta. nie żadna pro ale zabawa i tak jest. ma w zestawie przyssawkę i paski. można na kasku zamontować. do tego działa pod wodą do 20m. nie ukrywam, że nakręciłem kilka filmików w swoim życiu i ta oto zabawka bardzo mi się przyda do kolejnych :> niestety nie mogę pokazać filmów które zrobiłem w tym roku. to w zasadzie takie klipy po 4-6 minut. ale myślę że jak z sebą usiądziemy to można coś fajnego skręcić dla a4klub.
-
Spociki Łódzkie
dobry. mikołaj przyniósł kamerkę. coś dzisiaj nagrałem. ale pada deszcz i szaro więc jest dupowato. kamerki dopiero się uczę więc krzywo ale na prośbę wrzuciłem kawałeczek żeby pokazać. muszę się jeszcze poduczyć. ps. krzywawo ale i tak jest za***ista zabawa. teraz możemy kręcić to jest ze środka kabiny przyssawką do szyby walniętę przy lusterku wstecznym. na zewnątrz też można teraz tylko czekać na wiosnę jak założę letnie kółka...
-
Spociki Łódzkie
enrike też leci z nagrania na koncercie i jest gwiazdą "międzynarodową" - jak widać to o niczym nie świadczy. generalnie polecam głębokiej rozwadze zanim dołączycie się do wspólnej nagonki na człowieka który kasę trzepie bo to co robi podoba się innym. to że nie podoba się wszystkim to jasne.
-
Spociki Łódzkie
człowiek nagrywa muzykę, nieważne jaką i robi niezłą kasę na tym. jeśli mu się to przy tym podoba to bardzo dobrze. nie rozumiem wszystkich tych negatywnych komentarzy na jego temat. on coś nagrywa. ludzie kupują. daje koncerty w wielu miasteczkach - ludzie przychodzą i płacą żeby się bawić i tyle. ot cała filozofia. dziwi mnie to ignoranctwo i jeżdżenie po kolesiu - de gustibus non est disputandum - jednym się podoba muzyka innym nie. muzyka w polsce jest przesiągnięta tym co daje nam zachód europy i stany. wszyscy się zachwycają hitami zza oceanu i dobrze. pod rozwagę poddaję tylko jedno. zanim następnym razem w wirze wspólnej krytyki będziecie się z gościa naśmiewać pamiętajcie o tym że koleś robi coś co się nazywa DISCO POLO, co w moim mniemaniu jest jedną z nielicznych stylów muzyki współczesno-rozrywkowej typowo polskiej z korzeniami nad wisłą, a nie zapożyczony badziew od sarkoziego albo obamy.
-
Spociki Łódzkie
na pewno był więcej niż raz. teraz ciężko mi policzyć ile. były też skrzypce for sure. nic innego nie widziałem.
-
Spociki Łódzkie
szukam czegoś na sylwka to co możesz polecić ten ,,Bedroom" ? Ale tak patrze i tam jest taki klimat specyficzny? taka muzyka itp rzeczy? Szukam czegoś z muzyką klubową, żeby była ok atmosfera, w miare tanio no i żeby na sylwka gdzieś się doczepić jeszcze? Żeby to nie była impreza zamknięta typowo... Z góry dzięki za wszelką pomoc w tym temacie bedroom jest przede wszystkim duży. na dole dancefloor + dookoła miejsca siedzące pod takimi baldachimami. do tego pięterko i tam miejsca do siedzenia z baldachimami + inne miejsca. na dole z prawej i lewej strony denceflooru te baldachimki a z tyłu scena. miejsca są w formie takich trochę jakby wydzielonych baldachimków więc to może być fajne jak pójdziesz w kilka osób. będziecie mieli może baldachimek dla siebie. co do muzyki. generalnie nagłośnienie jest dobre na dencefloorze. co do rodzaju muzyki to pojęcia nie mam kto będzie grał w sylwka. normalnie jest tak że jest dj + jakiś intrument na żywo np. saksofon albo skrzypce albo cuś. to fajnie współgra. do tego od czasu do czasu wychodzi panienka albo panienki i na takiej scenie wyrabiają figle. generalnie bedroom jest dość duży więc ludzi jest zwykle dużo i atmosfera jest fajna. wystrój + instrument na żywo + jakieś tam tańczące laski. generalnie nie jest to raczej klub przytulny. zaznaczam że nie mam doświadczeń z sylwka tylko z normlanych wieczorów. osobiście uważam że obsługa mogłabybyć lepsza. kelnerki nie radzą sobie z zamówieniami. barmani bywali najebani. generalnie obsługę uważam jest najsłabszą częścią całości.