Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rem1k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rem1k

  1. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na początku nie wiedziałem które to HD z które HP w opisiku przy linku zresztą różnica niewielka ;D
  2. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    SEBA no tak. pewnie że można dokupić do gopro tylko to znowu kosztuje generalnie opcja "dokupić" mi się tutaj nie podoba. widziałem jakieś nagrania tym bzyczkiem co link wrzuciłem i wygląda dobrze. chyba się zdecyduję... idę pogadać z mikołajem
  3. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    SEBA ja myślałem o tym: http://allegro.pl/kamera-sportowa-samochodowa-rejestrator-trasy-i1998406971.html generalnie ja raczej nie będę kręcił w full HD tylko 720, więc tak bardzo mi nie przeszkadza że tutaj rozdzielczość ciut mniejsza. jak przeglądałem te gopro to ich zaletą jest 60fps przy 720, czego ta nie ma. poza tym zakładając ogólne walory użytkowe dla mnie różnic nie widzę. pomijam sam fakt że ta mi się wydaje jakaś taka mniej rzucająca się w oczy
  4. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    seba. paCZe te gopro ale one też nie mają żadnego podglądu na ustawienie...
  5. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak. z tymi pasami nie ukrywam że też byłem ciężko zdziwiony. ale co ja tam będę z "panem władzą" dyskutował. przekazuje tylko co mi przykazano
  6. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z tego co ja się orientuję to w przerażającej ilości przypadków tego typu wina jest osoby wysiadającej z auta. w miejscu ruchu pojazdów przed wyjściem z pojazdu trzeba się upewnić, że nic nie nadjeżdża i że nie stwarza się zagrożenia dla ruchu. sam miałem podobną sytuację, że laska z taksówki wysiadała i drzwiami zahaczyła o mnie. wezwałem policję i taksówkarz nic nie dostał natomiast mandat dostała laska która wysiadała z taksówki. nie pamiętam. chyba z 300 pln. najgorsze, że musiałem szkodę usuwać z AC mimo, że nie moja wina była. mógłbym się z laską procesować drogą cywilno-prawną ale mi się nie chciało. co do pasów. to nie ma znaczenia że na kilińskiego nie ma pasów namalowanych. jeśli nie ma pasów namalowanych a mieszczą się swobodnie dwa pojazdy to należy traktować tak jakby były dwa pasy ruchu obok siebie. to też dowiedziałem się ostatnio od pana policjanta z drogówki :>
  7. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    true... jadę sobię jadę. skręcam sobie skręcam. a tutaj jakaś twarz mi się śmieje do mnie znajoma z półdostawczaka. to sobię pomachałem i też się kielczę. a co! pzdr
  8. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    panton, dj. rozumiem że wy macie jakiś dowód na to że to paliwo ucieka a nie nic innego? tak tylko się biernie przyglądam rozmowie
  9. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    LOL bardzo mi się podoba ten "optymizm", który niestety podzielam
  10. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    myślę że nawet przesadziłem z tym 120 km/h myślę że jakby to poobliczać to by wyszło pewnie coś koło 100 km/h
  11. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moja oficjalna wersja to: poparłem tezę chrisa i wsparłem ją danymi liczbowymi [br]Dopisany: 19 Październik 2011, 19:11_________________________________________________btw. panton. microcat. dzięki :>
  12. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chrisu
  13. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    całkowita nieprawda. 200 km/h w ścianę to nie jest tak jak dwa po 100 km/h na przeciwko siebie. przy uderzeniu 200 km/h w ścianę auto całkowicie przejmuje siłę i uderzenie. w zderzeniu dwóch aut po 100 km/h na przeciw siebie oba auta przejmują uderzenie i siłę. w związku z tym zniszczenie są zdecydowanie mniejsze. przy dwóch autach jadących na przeciwko siebie po 100 km/h zniszczenia będą mniej więcej jak przy uderzeniu czołowym w ścianę przy 120 km/h. to co podali w filmiku też nie jest do końca prawdą w związku z tym.
  14. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry. może ktoś kojarzy? vag ma etke a co ma ford? chodzi mi o katalog części itp?
  15. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam z rana. w razie co zassałem etke 7.3
  16. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przed krzyżówką kopcińskiego/piłsudskiego popołudniu w kierunku południe.
  17. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    gdzie tym tam tak latasz? najczęściej Ciebie widuję chyba.
  18. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i silikon
  19. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak. ćwiartke mi źle przypasowali z przystanku i teraz muszę coś dopasować z ori golfa najlepiej.
  20. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ktoś ma nową etkę podrzucić?[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 23:50_________________________________________________na moją trzecią żonę
  21. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na brode dzisiaj trąbiłem na kopcińskiego. nawet nie spojrzał... ;(
  22. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ok. postaram się w niedziele
  23. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    halo halo. ja to wpadam raz na 2-4 razy
  24. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bbsy pamiętam. spędzają mi sen z powiek...
  25. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    żyje. czytam. rzadko piszę - bo i nic mądrego nie potrafię... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.