Treść opublikowana przez rem1k
-
Spociki Łódzkie
ja narazie jeden - mówiłem przeca że muszę z małżą uzgodnić
-
Spociki Łódzkie
chcesz kupić na alledrogo? trzeba jeszcze będzie oprócz samych lamp dokupić parę bajerów. kostki chyba itp.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 21:47_________________________________________________ Ta reklama zarąbiście jest zrobiona pod baby.... R8 jest super ale pokazana w takim stylu to sory.... ale nie trafia to do mnie....albo jestem za prymitywny by takie coś zrozumieć.... też możliwe. zgadzam się w 100% :good: ta reklama to nie wiem kto target na nią wymyślał. może lepiej niech się zajmą produkcją samochodów a nie reklam każdy niech robi to co umie najlepiej
-
Spociki Łódzkie
czaje czaje. nieźle wygląda. jak będziesz wiedział jak to przekodujemy zastanawiam się nad tymi ksenonami... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja nie wiem gdzie ty przeczytałeś że on może pokazać prędkość. ja tylko raz jeszcze słyszałem od serwisu że można na klimie jeszcze jakiś fikołek zrobić żeby pokazywał niby. muszę pogadać z tym gościem przy okazji - nie interesowała mnie ta opcja wtedy co do komputera - pamiętaj że ja mówiłem o koputerze silnika a nie całym command centre
-
Spociki Łódzkie
jeszcze muszę pogadać z małżą czy reflektuje
-
Spociki Łódzkie
a jak montowałem bt to sobie nie zakodowałem go w zasadzie. nie włączyłem obsługi przez multikiere i przypomniałeś mi jak chciałeś zobaczyć. żeby to wszystko śmigało trzeba zakodować rnse + kiere + moduł bt + w 17 jeszcze jakiś long na kanałach może dwóch. tak sobie pokodowałem, że mi nie działała wczoraj . ale już dzisiaj rozpykałem. [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:55_________________________________________________ naklejki zwykłe mam - true.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:55_________________________________________________ O, widzisz, widzisz no dlaczego nie
-
Spociki Łódzkie
panton: jak pojechałeś jeszcze sobie pogrzebałem... tak sobie pokodowałem kierownicę że mi bluetooth przestał śmigać następnego dnia
-
Spociki Łódzkie
mariusz tak się tylko zastanawiam że przy 16 będziesz miał przekłamania na liczniku. chyba 215 to max szerokość w 16 żeby było wszystko w normie. polecam link: http://www.rimsntires.com/rt_specs.jsp
-
Spociki Łódzkie
chyba 235 45 17.[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:45_________________________________________________ pytam nie o to czy felga się chowa bo to jest pewne. tylko czy nie masz mocniej obniżonego auta niż normalnie. niższe auto to laczek nie wejdzie taki szeroki bo opona trze. felga nie ma tutaj znaczenia. jak masz siódemkę to jeszcze spoko. ludzie ósemki wsadzają.
-
Spociki Łódzkie
napiszta mi na prv o której w końcu w niedzielę i czy coś się dzieje, pls. nie będę miał dostępu do neta za bardzo a nie będzie mi się chciało wertować tych stron
-
Spociki Łódzkie
pisałem już wyżej. jeżdżę na nich długo. polecam. gówna bym nie wciskał.
-
Spociki Łódzkie
wydaje mi się, że 205/65/16 lub właśnie 55/16 - na pewno 205/...../16 [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:30_________________________________________________ na pewno :no: miałem 205 , chyba, że podejdą 225 na felgę 7J X 16 :mysli: podejdą. będziesz miał schowaną lepiej felgę. masz sline?
-
Spociki Łódzkie
na t1r jeżdżę od 4 lat mniej więcej. na tym i na poprzednim wozidle. na różnych kompletach świeżokupowanych. bardzo dobry wybór. bardzo dobre w wielkościach 17 - 18'. polecam. te opony (i tego jestem pewien) dwa razy uratowały mi co najmniej zdrowie. dobrze jeżdżą na mokrym. generalnie jestem z nich bardzo, bardzo zadowolony. i przy okazji apel, żeby nie 'oszczędzać' na oponach. to jest jedyny element który utrzymuje wozidło na drodze. oszczędzać to se można na choince o zapachu jodły podwieszanej na lusterko albo na klameczkach czy uchwycikach i pierdolnikach innych. osobiście apeluję - NIE OSZCZĘDZAĆ NA OPONACH. dziękuję za uwagę! czuwaj! [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 14:33_________________________________________________ eee... ja mam ale symfonie ze zmieniarką
-
Spociki Łódzkie
qrna... jakieś choróbsko mnie trzasnęło. naszczęście już po sylwestrze
-
Spociki Łódzkie
wyślij szczegóły/namiary na siebie.... (na priva lub jak wolisz) Widzę, że masz taki sam silniczek jak ja....wymieniałeś już rozrząd? Z tego co poczytałem to rozrząd w tych silnikach robi się przy 180k (ja pewnie będę chciał zrobić przy 120k). jakie ty chcesz namiary na mnie? pisz najlepiej tutaj na prv jak coś chcesz ew. telef: pięćset trzy, trzydzieści osiem, czterdzieści pięć, czterdzieści sześć ja mam 60kkm na liczniku. rem1k dzięki za kontakt... Hmmm.... ja mam już 100kkm więc za dużo jeżdżę czy co....(?) myślę że ok. masz normalnie. ja mam mało zrobione, ale to już inna historia.
-
Spociki Łódzkie
wyślij szczegóły/namiary na siebie.... (na priva lub jak wolisz) Widzę, że masz taki sam silniczek jak ja....wymieniałeś już rozrząd? Z tego co poczytałem to rozrząd w tych silnikach robi się przy 180k (ja pewnie będę chciał zrobić przy 120k). jakie ty chcesz namiary na mnie? pisz najlepiej tutaj na prv jak coś chcesz ew. telef: pięćset trzy, trzydzieści osiem, czterdzieści pięć, czterdzieści sześć ja mam 60kkm na liczniku.
-
Spociki Łódzkie
o lol. przerzucił się na sanki z jedym koniem niemechanicznym
-
Spociki Łódzkie
A starsze modele też tym polecisz? to jest can + linia k. czyli teoretycznie b7 i w dół.[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 01:30_________________________________________________ Dałoby radę zrobić skana? (B7 jedzie tylko po CANie a dzisiaj zapaliła się kontrolka check motor (taka żółta ikonka silnika) i podczas jazdy nie zgasła ;( .... więc zaczęło mnie to martwić/zastanawiać i bym profilaktycznie sprawdzić co sypie w logach...) da radę się dogadać? da radę.[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 01:31_________________________________________________ A starsze modele też tym polecisz? myślę że bez problemu.
-
Spociki Łódzkie
nic się nie dzieje... marazm btw. jakby kogoś interesowało posiadam VCDS 805.1
-
Spociki Łódzkie
widzę że jak zwykle hajd park
-
Spociki Łódzkie
ale odruch hamowania miał! :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
bardzo piękny serwis motoryzacyjny. jakie zawieszenie i do tego różne typy nadwozia... hoho!
-
Spociki Łódzkie
zatęskniłem za frykasami i obsługą na rudzkiej! jak ustalicie godzinę dajcie tylko info na górze na czerwono, żebym nie pominął posta
-
Spociki Łódzkie
qrna. mogę mieć ciśnienie żeby się zmieścić z czasem. no nic. zobaczymy. gdzie ja byłem. a się włóczę trochę... ot taka robota najważniejsze że się podoba!
-
Spociki Łódzkie
własnie wróciłem. wyjeżdżam zaraz na sylwka ale w niedziele wracam. to kiedy spend? stęsniłem się za waszymi mordkami [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 21:11_________________________________________________ przyczepności. miłego wypoczynku. :>