Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rem1k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rem1k

  1. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jakie są przewidziane atrakcje na sobotę oprócz możliwości zrobienia zakupów w okolicznym markecie?
  2. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja raczej żartowałem, mam nadzieję że kolega też. przykro mi że bardzo serio to przyjełaś. następnym razem będę więcej emotów stawiał. powtarzam raz jeszcze wyluzuj... nic więcej nie mam do napisania w temacie. szkoda rozmawiać o czymś czego nie ma...
  3. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wyluzuj... wyluzuj... czy ty na prawdę myślisz że to na serio??
  4. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja bym jeszcze dorzucił ezg :gwizdanie:
  5. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    coś się dzieje z tymi lepami? temat jakby umarł?[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 13:35_________________________________________________mam takiego znajomego co jak tylko pomyśli o myciu samochodu to następnego dnia deszcz pada... normalnie meteorolog...
  6. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bo w robocze dni się płaci więc jest ładna pogoda a jak wolne to ludzie nie płacą i lipa... pieniądz rządzi światem
  7. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wiem że było coś takiego na orlenie na strkowskiej. rok temu jeszcze było. zobacz sobie w google map tutaj: 51.782139,19.483695
  8. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobra wróciłem. i taraz dwa pytania. co z tymi lepami? co z tym grillem? :>
  9. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moja już elegancko wymyta... założyłem nawet letnie kółka :> ja teraz spadam się wakacjować na kilka dni ale jakby co to na znaczek się piszę oczywiście... nawet na więcej niż jeden
  10. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja o tym pisałem. takie rozwiązanie ja miałem i się dobrze sprawdza w innej ekipie. ładnie wygląda i jest atmosferoodporne. czasem warto trochę dorzucić żeby mieć coś konkretnego i dobrego. co do tekstu banda łódź brzmi lepiej ale rozumiem argument ze skróciszami że jest tak młodzieżowo może ja jestem za mało młodzieżowy po prostu. ale koniec końcem argument mnie przekonuje jeśli będzie z polskimi fontami
  11. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    białą sobie walniesz na podszybiu w razie czego. nie ma problemu.
  12. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    true
  13. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jestem kompletnym laikiem w kwestii naklejkowania a tym masz pewnie też zawodowe doświadczenie w tej kwestii, więc wybacz kretyńskie pytanie ale czy ta technika jest atmosfero odporna? z serii woda i słońce? w innej grupie mieliśmy takie naklejki jakby rewersem przyklejane. to znaczy odklejało się najpierw taki plasterek jak od plastra na palec a potem klejącą się powierzchnią do czystej szyby i zostawała naklejka sama - to znaczy same kształty naklejone a tam gdzie miała być przezroczystość po prostu się nic nie naklejało. plusem tej techniki było to, że była atmosferoodporna to znaczy nie było nadruku de facto więc nic się nie mogło zmyć. bo naklejka była sama w sobie jednokolorowa fabrycznie.
  14. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    5 chyba bezapelacyjnie tak sobie myślę, że faktycznie większość ma ciemne fury to białe będą lepiej wyglądać. poza tym na podszybiu będzie widać w razie czego. druga myśl co do projektu nr 5. wydaje mi się - ale tak mi się tylko może wydaje że 'banda lodz' brzmi lepiej niż 'ldz banda'. może by warto przeswitchować ten podpisik? rozumiem że polskiego fonta nie ma bo fabryka nie dała żeby było ladnie po polsku 'banda łódź'?
  15. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rkwon logo git!! będzie białe? całe białe znaczy?
  16. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no piknie!!!
  17. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    piknie to możę przyjadę i się
  18. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ten w niedziele o 18 to aktualny czy to będzie kolejne spotkanie duchów? kilka razy miałem ochotę się wybrać ale jakoś pod górę ciągle...
  19. nie czyta HC. a zwykłe (nie HC) jest max. 2GB, więc czyta tylko 2GB max na kartę.
  20. a no nie wiem. nie pamiętam jak to było jak było ciepło sprawdzę sobie może jutro...
  21. czy u was też tak dramatycznie z zimna skurczyło się to cięgno trzymające korek paliwa żeby go nie zgubić? owe cięgno plastikowe łączy korek paliwa z klapką wlewu. ja rozumiem że wiele rzeczy kurczy się na zimnie ale żeby aż tak?? teraz żeby odkręcić i przykręcić korek nie mogę klapki otworzyć normalnie jak człowiek tylko lekko uchylam, gmeram i dopiero jak odkręcę to mogę otworzyć całkowicie... no wth?
  22. jak są dwa pojazdy na zdjęciu to policja nie powinna przysyłać - to prawda. jeśli przyślą to można nie przyjąć mandatu. trzeba tylko wyjaśnienia złożyć. generalnie na zdjęciu nie może być żadnego innego obiektu który się porusza. jednak są pstryki które są ustawione na wiopasmówce na konkretny pas ruchu. btw. kolega chyba miał dokładnie to jak ze starej reklamy ninjy:
  23. w bydgoszczy zakładałem ori. miałem b7 z klimatronik + symfonia ze zmieniarką i nic nie rezali. wyciągneli radio ze zmieniarką i wsadzili navi i tyle. wygląda elegancko. uważam że to jest dobra opcja. nie jestem w stanie powiedzieć jakby to wyglądało gdyby była jakaś inna wersja i musieliby rezać. zresztą na wyświetlaczu radia i tak miałem już 3 pasy w poprzek które nie wyświetlały zawartości... - w ciągu dwóch zim mi się tak zrobiło ps jakby co mam do opchnięcia symfonie (bez trzech pasów) ze zmieniarką :gwizdanie: :>
  24. też ostatnio się zastanawiam nad podmianką to co robi bydgoszcz wygląda na prawdę nieźle... tylko trochę daleko. nie wiecie czy nie ma czegoś bliżej centrum? w łodzi na przykład? [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 10:39_________________________________________________byłem w bydgoszczy dzisiaj (euro car audio). miałem symphony ze zmieniarką. wyciągneli i wsadzili rns-e bez żadnego rezania. wygląda jak z obrazka. całość wsadzenia i podłączenia zajęła im pewnie nie więcej niż 30min. wszystko elegancko. mam nadzieję że będzie śmigało bez problemów. póki co nic się nie stało, więc polecam
  25. uuu... no niestety... radyjko to ja mam (niestety nie przenośne...) tyle że woziłem je zawsze na siedzeniu a teraz się wożę ale z zamiarem wstawienia gdzieś na stałe... stąd moje pytanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.