Treść opublikowana przez rem1k
-
Spociki Łódzkie
jakie są przewidziane atrakcje na sobotę oprócz możliwości zrobienia zakupów w okolicznym markecie?
-
Spociki Łódzkie
ja raczej żartowałem, mam nadzieję że kolega też. przykro mi że bardzo serio to przyjełaś. następnym razem będę więcej emotów stawiał. powtarzam raz jeszcze wyluzuj... nic więcej nie mam do napisania w temacie. szkoda rozmawiać o czymś czego nie ma...
-
Spociki Łódzkie
wyluzuj... wyluzuj... czy ty na prawdę myślisz że to na serio??
-
Spociki Łódzkie
ja bym jeszcze dorzucił ezg :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
coś się dzieje z tymi lepami? temat jakby umarł?[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 13:35_________________________________________________mam takiego znajomego co jak tylko pomyśli o myciu samochodu to następnego dnia deszcz pada... normalnie meteorolog...
-
Spociki Łódzkie
bo w robocze dni się płaci więc jest ładna pogoda a jak wolne to ludzie nie płacą i lipa... pieniądz rządzi światem
-
Spociki Łódzkie
wiem że było coś takiego na orlenie na strkowskiej. rok temu jeszcze było. zobacz sobie w google map tutaj: 51.782139,19.483695
-
Spociki Łódzkie
dobra wróciłem. i taraz dwa pytania. co z tymi lepami? co z tym grillem? :>
-
Spociki Łódzkie
moja już elegancko wymyta... założyłem nawet letnie kółka :> ja teraz spadam się wakacjować na kilka dni ale jakby co to na znaczek się piszę oczywiście... nawet na więcej niż jeden
-
Spociki Łódzkie
ja o tym pisałem. takie rozwiązanie ja miałem i się dobrze sprawdza w innej ekipie. ładnie wygląda i jest atmosferoodporne. czasem warto trochę dorzucić żeby mieć coś konkretnego i dobrego. co do tekstu banda łódź brzmi lepiej ale rozumiem argument ze skróciszami że jest tak młodzieżowo może ja jestem za mało młodzieżowy po prostu. ale koniec końcem argument mnie przekonuje jeśli będzie z polskimi fontami
-
Spociki Łódzkie
białą sobie walniesz na podszybiu w razie czego. nie ma problemu.
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jestem kompletnym laikiem w kwestii naklejkowania a tym masz pewnie też zawodowe doświadczenie w tej kwestii, więc wybacz kretyńskie pytanie ale czy ta technika jest atmosfero odporna? z serii woda i słońce? w innej grupie mieliśmy takie naklejki jakby rewersem przyklejane. to znaczy odklejało się najpierw taki plasterek jak od plastra na palec a potem klejącą się powierzchnią do czystej szyby i zostawała naklejka sama - to znaczy same kształty naklejone a tam gdzie miała być przezroczystość po prostu się nic nie naklejało. plusem tej techniki było to, że była atmosferoodporna to znaczy nie było nadruku de facto więc nic się nie mogło zmyć. bo naklejka była sama w sobie jednokolorowa fabrycznie.
-
Spociki Łódzkie
5 chyba bezapelacyjnie tak sobie myślę, że faktycznie większość ma ciemne fury to białe będą lepiej wyglądać. poza tym na podszybiu będzie widać w razie czego. druga myśl co do projektu nr 5. wydaje mi się - ale tak mi się tylko może wydaje że 'banda lodz' brzmi lepiej niż 'ldz banda'. może by warto przeswitchować ten podpisik? rozumiem że polskiego fonta nie ma bo fabryka nie dała żeby było ladnie po polsku 'banda łódź'?
-
Spociki Łódzkie
rkwon logo git!! będzie białe? całe białe znaczy?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
piknie to możę przyjadę i się
-
Spociki Łódzkie
ten w niedziele o 18 to aktualny czy to będzie kolejne spotkanie duchów? kilka razy miałem ochotę się wybrać ale jakoś pod górę ciągle...
-
[ALL B7] SD Problem
nie czyta HC. a zwykłe (nie HC) jest max. 2GB, więc czyta tylko 2GB max na kartę.
-
[ALL B7] Korek wlewu paliwa
a no nie wiem. nie pamiętam jak to było jak było ciepło sprawdzę sobie może jutro...
-
[ALL B7] Korek wlewu paliwa
czy u was też tak dramatycznie z zimna skurczyło się to cięgno trzymające korek paliwa żeby go nie zgubić? owe cięgno plastikowe łączy korek paliwa z klapką wlewu. ja rozumiem że wiele rzeczy kurczy się na zimnie ale żeby aż tak?? teraz żeby odkręcić i przykręcić korek nie mogę klapki otworzyć normalnie jak człowiek tylko lekko uchylam, gmeram i dopiero jak odkręcę to mogę otworzyć całkowicie... no wth?
-
Fotoradar-dziwna sytuacja
jak są dwa pojazdy na zdjęciu to policja nie powinna przysyłać - to prawda. jeśli przyślą to można nie przyjąć mandatu. trzeba tylko wyjaśnienia złożyć. generalnie na zdjęciu nie może być żadnego innego obiektu który się porusza. jednak są pstryki które są ustawione na wiopasmówce na konkretny pas ruchu. btw. kolega chyba miał dokładnie to jak ze starej reklamy ninjy:
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
w bydgoszczy zakładałem ori. miałem b7 z klimatronik + symfonia ze zmieniarką i nic nie rezali. wyciągneli radio ze zmieniarką i wsadzili navi i tyle. wygląda elegancko. uważam że to jest dobra opcja. nie jestem w stanie powiedzieć jakby to wyglądało gdyby była jakaś inna wersja i musieliby rezać. zresztą na wyświetlaczu radia i tak miałem już 3 pasy w poprzek które nie wyświetlały zawartości... - w ciągu dwóch zim mi się tak zrobiło ps jakby co mam do opchnięcia symfonie (bez trzech pasów) ze zmieniarką :gwizdanie: :>
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
też ostatnio się zastanawiam nad podmianką to co robi bydgoszcz wygląda na prawdę nieźle... tylko trochę daleko. nie wiecie czy nie ma czegoś bliżej centrum? w łodzi na przykład? [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 10:39_________________________________________________byłem w bydgoszczy dzisiaj (euro car audio). miałem symphony ze zmieniarką. wyciągneli i wsadzili rns-e bez żadnego rezania. wygląda jak z obrazka. całość wsadzenia i podłączenia zajęła im pewnie nie więcej niż 30min. wszystko elegancko. mam nadzieję że będzie śmigało bez problemów. póki co nic się nie stało, więc polecam
-
[ALL B7] Montaż CB
uuu... no niestety... radyjko to ja mam (niestety nie przenośne...) tyle że woziłem je zawsze na siedzeniu a teraz się wożę ale z zamiarem wstawienia gdzieś na stałe... stąd moje pytanie