Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rem1k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rem1k

  1. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie rozumiem czym on ma się martwić? zrobił za***isty projekt przecież... a to że jakaś firma nie dała rady zrobić i chce powiększać to już ich problem. btw. seba masz to w cdr, right?[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 23:19_________________________________________________ szefu tu powiedział przecież że to chyba nie jest to... :no:
  2. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    namierzyłem gościa od stilo który robił to w drukarni zaprzyjaźnionej. z tego co pamięta to było robione sitodrukiem. mam ciągnać temat?
  3. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wygląda że to to co ja mam! ale zaraz seba wymyśli że to nie to? czyli co...? teraz będziemy robić lepy na ściany w domu?
  4. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a propos wielkości jeszcze. tutaj macie zdjęcie poglądowe lepy złośnika u mnie. kółko ma 7cm średnicy. mniej więcej daje obraz jakie to jest duże.
  5. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    uważam że 10cm to nie jest dramat. tak dla porównania jak widzeliście mojego stilona. tam lepa ma 12,5cm szerokość na 8 cm wysokość.
  6. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jesteś tego absolutnie pewien? bo jak wpisałem naklejka ploterowa w gugle i wziąłem grafikę to one są na takich foliach jak te moje chyba... nie są?
  7. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    eee... czyli nie to? no to ja już nic nie wiem... do stilo wici już zapodałem. mam nadzieję że jutro coś będzie...
  8. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o to to to to to... to to to! no proszę! mądrego to od razu przyjemnie poczytać!
  9. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to jak wczesniej nalezales do klubu stilo to moze jorknij kumpli z kluibu jak to robili i gdzie co jak już rozpocząłem pewne poszukiwania...
  10. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    właśnie problem polega na tym że ja nie załatwiałem tych lep stilo. tylko takie kupowałem. nie wiem dlatego jak ta technika się nazywa ani gdzie to robili. jakbym choć trochę wiedział to bym pociągnął temat... ;( na tym zdjęciu widać że się trochę odlepia a trochę zostaje bo te naklejki mają już trochę lat i leżały w wysokiej temperaturze w samochodzie. myślę że jak są nowe to elegancko idzie.
  11. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i jeszcze foto jak biała wyglądała u mnie. lewy tył. srki. nie mogę znaleść lepszego...
  12. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie czaje. na innym wozidle miałem lepe z bardzo dużymi detalami. było to robione tą metodą wyklejaną o której pisałem wcześniej. rewelacyjnie się trzymała. była jednokolorowa - czarny, biały lub srebrny. zobaczcie foto poniżej. tak jak mówię. nie wiem jak ta technika się nazywa ale jest bardzo dobra. odkeja się tą folię i przykleja do powierzchni a potem naklejka zostaje nie w całości tylko jej poszczególne elementy. na drugim zdjęciu widać jak odchodzą literki z lewej na folii i małe elementy - wlaśnie w ten sposób się nakleja to.
  13. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to elegancko... [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 15:51_________________________________________________ a jak my mamy naszego lokalnego pana listonosza to nie ma jakiś zniżek?
  14. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no przepraszam bardzo ale mnie nie było
  15. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    fajne to to...
  16. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rkwon co z tymi lepami? coś się kręci?
  17. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no jak wczoraj pojechałeś na della to nie dziwne że się nic nie działo... :gwizdanie:
  18. nie wydaje mi się żeby pasowały. s4 już ma szerszy chyba grill w środku niż zwykły. to jest jakiś mod raczej.
  19. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no chyba właśnie niekoniecznie... :gwizdanie:
  20. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no widzę że piękną fazę miałeś od 1:16 do 1:25 ;(
  21. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no i co??? obiecanki cacanki sranki... rzepa... z domku się wyrwałem po oliwki na chwilkę żeby tylko być i tylko zacne cztery auta były... wstyd kto nie był... szacunek dla tych z którymi słowo zamienić można było...
  22. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chyba na każdym forum teraz o tym piszą. właściwie gdzie nie spojrze ten temat jest wałkowany...
  23. tak. ale nadzieja się objawia w cyklach rocznych
  24. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przewidujemy tance chulanki i roznego rodzaju swawole różnego rodzaju swawole brzmią zachęcająco
  25. bardzo dobrze powiedziane... i teraz znowu przyjdzie czekać następny rok... ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.