Treść opublikowana przez rem1k
-
Spociki Łódzkie
nie rozumiem czym on ma się martwić? zrobił za***isty projekt przecież... a to że jakaś firma nie dała rady zrobić i chce powiększać to już ich problem. btw. seba masz to w cdr, right?[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 23:19_________________________________________________ szefu tu powiedział przecież że to chyba nie jest to... :no:
-
Spociki Łódzkie
namierzyłem gościa od stilo który robił to w drukarni zaprzyjaźnionej. z tego co pamięta to było robione sitodrukiem. mam ciągnać temat?
-
Spociki Łódzkie
wygląda że to to co ja mam! ale zaraz seba wymyśli że to nie to? czyli co...? teraz będziemy robić lepy na ściany w domu?
-
Spociki Łódzkie
a propos wielkości jeszcze. tutaj macie zdjęcie poglądowe lepy złośnika u mnie. kółko ma 7cm średnicy. mniej więcej daje obraz jakie to jest duże.
-
Spociki Łódzkie
uważam że 10cm to nie jest dramat. tak dla porównania jak widzeliście mojego stilona. tam lepa ma 12,5cm szerokość na 8 cm wysokość.
-
Spociki Łódzkie
jesteś tego absolutnie pewien? bo jak wpisałem naklejka ploterowa w gugle i wziąłem grafikę to one są na takich foliach jak te moje chyba... nie są?
-
Spociki Łódzkie
eee... czyli nie to? no to ja już nic nie wiem... do stilo wici już zapodałem. mam nadzieję że jutro coś będzie...
-
Spociki Łódzkie
o to to to to to... to to to! no proszę! mądrego to od razu przyjemnie poczytać!
-
Spociki Łódzkie
no to jak wczesniej nalezales do klubu stilo to moze jorknij kumpli z kluibu jak to robili i gdzie co jak już rozpocząłem pewne poszukiwania...
-
Spociki Łódzkie
właśnie problem polega na tym że ja nie załatwiałem tych lep stilo. tylko takie kupowałem. nie wiem dlatego jak ta technika się nazywa ani gdzie to robili. jakbym choć trochę wiedział to bym pociągnął temat... ;( na tym zdjęciu widać że się trochę odlepia a trochę zostaje bo te naklejki mają już trochę lat i leżały w wysokiej temperaturze w samochodzie. myślę że jak są nowe to elegancko idzie.
-
Spociki Łódzkie
i jeszcze foto jak biała wyglądała u mnie. lewy tył. srki. nie mogę znaleść lepszego...
-
Spociki Łódzkie
nie czaje. na innym wozidle miałem lepe z bardzo dużymi detalami. było to robione tą metodą wyklejaną o której pisałem wcześniej. rewelacyjnie się trzymała. była jednokolorowa - czarny, biały lub srebrny. zobaczcie foto poniżej. tak jak mówię. nie wiem jak ta technika się nazywa ale jest bardzo dobra. odkeja się tą folię i przykleja do powierzchni a potem naklejka zostaje nie w całości tylko jej poszczególne elementy. na drugim zdjęciu widać jak odchodzą literki z lewej na folii i małe elementy - wlaśnie w ten sposób się nakleja to.
-
Spociki Łódzkie
no to elegancko... [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 15:51_________________________________________________ a jak my mamy naszego lokalnego pana listonosza to nie ma jakiś zniżek?
-
Spociki Łódzkie
no przepraszam bardzo ale mnie nie było
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
rkwon co z tymi lepami? coś się kręci?
-
Spociki Łódzkie
no jak wczoraj pojechałeś na della to nie dziwne że się nic nie działo... :gwizdanie:
-
[ALL B7] Zderzak DTM - grill RS4 ...bedzie pasowac?
nie wydaje mi się żeby pasowały. s4 już ma szerszy chyba grill w środku niż zwykły. to jest jakiś mod raczej.
-
Spociki Łódzkie
no chyba właśnie niekoniecznie... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no widzę że piękną fazę miałeś od 1:16 do 1:25 ;(
-
Spociki Łódzkie
no i co??? obiecanki cacanki sranki... rzepa... z domku się wyrwałem po oliwki na chwilkę żeby tylko być i tylko zacne cztery auta były... wstyd kto nie był... szacunek dla tych z którymi słowo zamienić można było...
-
Spociki Łódzkie
chyba na każdym forum teraz o tym piszą. właściwie gdzie nie spojrze ten temat jest wałkowany...
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
tak. ale nadzieja się objawia w cyklach rocznych
-
Spociki Łódzkie
przewidujemy tance chulanki i roznego rodzaju swawole różnego rodzaju swawole brzmią zachęcająco
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
bardzo dobrze powiedziane... i teraz znowu przyjdzie czekać następny rok... ;(