Treść opublikowana przez rem1k
-
Spociki Łódzkie
na początku nie wiedziałem które to HD z które HP w opisiku przy linku zresztą różnica niewielka ;D
-
Spociki Łódzkie
SEBA no tak. pewnie że można dokupić do gopro tylko to znowu kosztuje generalnie opcja "dokupić" mi się tutaj nie podoba. widziałem jakieś nagrania tym bzyczkiem co link wrzuciłem i wygląda dobrze. chyba się zdecyduję... idę pogadać z mikołajem
-
Spociki Łódzkie
SEBA ja myślałem o tym: http://allegro.pl/kamera-sportowa-samochodowa-rejestrator-trasy-i1998406971.html generalnie ja raczej nie będę kręcił w full HD tylko 720, więc tak bardzo mi nie przeszkadza że tutaj rozdzielczość ciut mniejsza. jak przeglądałem te gopro to ich zaletą jest 60fps przy 720, czego ta nie ma. poza tym zakładając ogólne walory użytkowe dla mnie różnic nie widzę. pomijam sam fakt że ta mi się wydaje jakaś taka mniej rzucająca się w oczy
-
Spociki Łódzkie
seba. paCZe te gopro ale one też nie mają żadnego podglądu na ustawienie...
-
Spociki Łódzkie
tak. z tymi pasami nie ukrywam że też byłem ciężko zdziwiony. ale co ja tam będę z "panem władzą" dyskutował. przekazuje tylko co mi przykazano
-
Spociki Łódzkie
z tego co ja się orientuję to w przerażającej ilości przypadków tego typu wina jest osoby wysiadającej z auta. w miejscu ruchu pojazdów przed wyjściem z pojazdu trzeba się upewnić, że nic nie nadjeżdża i że nie stwarza się zagrożenia dla ruchu. sam miałem podobną sytuację, że laska z taksówki wysiadała i drzwiami zahaczyła o mnie. wezwałem policję i taksówkarz nic nie dostał natomiast mandat dostała laska która wysiadała z taksówki. nie pamiętam. chyba z 300 pln. najgorsze, że musiałem szkodę usuwać z AC mimo, że nie moja wina była. mógłbym się z laską procesować drogą cywilno-prawną ale mi się nie chciało. co do pasów. to nie ma znaczenia że na kilińskiego nie ma pasów namalowanych. jeśli nie ma pasów namalowanych a mieszczą się swobodnie dwa pojazdy to należy traktować tak jakby były dwa pasy ruchu obok siebie. to też dowiedziałem się ostatnio od pana policjanta z drogówki :>
-
Spociki Łódzkie
true... jadę sobię jadę. skręcam sobie skręcam. a tutaj jakaś twarz mi się śmieje do mnie znajoma z półdostawczaka. to sobię pomachałem i też się kielczę. a co! pzdr
-
Spociki Łódzkie
panton, dj. rozumiem że wy macie jakiś dowód na to że to paliwo ucieka a nie nic innego? tak tylko się biernie przyglądam rozmowie
-
Spociki Łódzkie
LOL bardzo mi się podoba ten "optymizm", który niestety podzielam
-
Spociki Łódzkie
myślę że nawet przesadziłem z tym 120 km/h myślę że jakby to poobliczać to by wyszło pewnie coś koło 100 km/h
-
Spociki Łódzkie
moja oficjalna wersja to: poparłem tezę chrisa i wsparłem ją danymi liczbowymi [br]Dopisany: 19 Październik 2011, 19:11_________________________________________________btw. panton. microcat. dzięki :>
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
całkowita nieprawda. 200 km/h w ścianę to nie jest tak jak dwa po 100 km/h na przeciwko siebie. przy uderzeniu 200 km/h w ścianę auto całkowicie przejmuje siłę i uderzenie. w zderzeniu dwóch aut po 100 km/h na przeciw siebie oba auta przejmują uderzenie i siłę. w związku z tym zniszczenie są zdecydowanie mniejsze. przy dwóch autach jadących na przeciwko siebie po 100 km/h zniszczenia będą mniej więcej jak przy uderzeniu czołowym w ścianę przy 120 km/h. to co podali w filmiku też nie jest do końca prawdą w związku z tym.
-
Spociki Łódzkie
bry. może ktoś kojarzy? vag ma etke a co ma ford? chodzi mi o katalog części itp?
-
Spociki Łódzkie
witam z rana. w razie co zassałem etke 7.3
-
Spociki Łódzkie
przed krzyżówką kopcińskiego/piłsudskiego popołudniu w kierunku południe.
-
Spociki Łódzkie
gdzie tym tam tak latasz? najczęściej Ciebie widuję chyba.
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
tak. ćwiartke mi źle przypasowali z przystanku i teraz muszę coś dopasować z ori golfa najlepiej.
-
Spociki Łódzkie
ktoś ma nową etkę podrzucić?[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 23:50_________________________________________________na moją trzecią żonę
-
Spociki Łódzkie
na brode dzisiaj trąbiłem na kopcińskiego. nawet nie spojrzał... ;(
-
Spociki Łódzkie
ok. postaram się w niedziele
-
Spociki Łódzkie
halo halo. ja to wpadam raz na 2-4 razy
-
Spociki Łódzkie
bbsy pamiętam. spędzają mi sen z powiek...
-
Spociki Łódzkie
żyje. czytam. rzadko piszę - bo i nic mądrego nie potrafię... :gwizdanie: