Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rem1k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rem1k

  1. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    byliście na tych cartach w ubiegłym tygodniu w końcu?
  2. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    olej to. nie kupuj
  3. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    aso bursiak raczej wskazuje na co innego
  4. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja PIER.... w polsce nie ma nie bitych samochodów. po prostu nie ma.
  5. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  6. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  7. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zabrać ludziom zabawkę i zaraz się zacznie. nawet na gazeta.pl artykuł napisali o tym. świat się kończy... :gwizdanie:
  8. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobry. jestem
  9. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    sam bym piękniejszej nie znalazł
  10. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobry. dzieje się coś dzisiaj? :gwizdanie:
  11. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    internet jest przereklamowany. teraz to byle kto może wleść...
  12. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pzdr :> true, tośmy sobie kawałek polecieli dwóch niemądrych to i w środku niczego się przez przypadek znajdzie pozdrowionka i miłego tygodnia
  13. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wróciłem. :> się coś dzieje dziś?
  14. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tu byłem... tam byłem... trochę wódki popiłem...
  15. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    WRÓCIŁEM! w jednym kawałku... po raz kolejny... ddobry
  16. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    uuu. DJ święto ma? najlepszego!
  17. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    panton daj mi schemat rozbiórki tego słupka jak znajdziesz, pls
  18. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pewnie moją mechanik jeździł... :gwizdanie:
  19. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kłysiu i tęcza mają więcej fot niż my wszyscy razem!! ;(
  20. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    uwaga zadaje pytanie jak tam filmik?
  21. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    trzeba walczyć wy tu dupska grzejecie to ktoś musi
  22. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wróciłem znów. spot jutro jest?
  23. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pany. wróciłem z wycieczki. jak tam filmik? coś się dzieje interesującego?
  24. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Select ==> Address 09: Cent. Elect. ==> Coding - 07 ==> 01001 0xxx?: Country 1 = Rest of World 2 = Northern Countries (Finland, Sweden, Norway, Denmark) 3 = USA 4 = Canada a obecnie jest ustawione USA czyli kodowanie (01003) no kuźwa właśnie nie. mam 1 ostatnią i mi się świecą obrysówki.
  25. rem1k odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    panton. pamiętasz jak pierwszy raz się widzieliśmy to wyłączyliśmy ci obrysówki hamerykańskie żeby nie świeciły z przodu w kodowaniu. teraz kurna nie pamiętam gdzie. pamiętasz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.