Treść opublikowana przez skubidubi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pomyłka z wrażenia :confused:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A mój wynik 6,4 w drugiej próbie :biggrin: a 1/4 w 15,1 Tak że wirusik pomógł poprawka by poziek
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
dirty8, 150 TYSI, mam nadzieję że tak jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też będę, ale napiszcie mi na którym parkingu będziecie. Albo mam prośbę, pchnijcie mi nr telefonu do któregoś z Was to się odnajdziemy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też będę
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
15 dni po autku Platiniumm, moje też zostało zawirusowane :biggrin: Różnica jest bardzo odczuwalna, autko jest zwinne i zrywne, wkręca się niesamowicie szybko w obroty. To tak jakby silnik dostał jakiegoś 150 oktanowego paliwa. 15 minut temu wróciłem z wawy więc zrobiłem tym diabełkiem dopiero 80 km, ale spalanie też powinno być mniejsze bo rwąc mocno do przodu wyszła 11 literków (kawałek katowicką) Gość się ze mną przejechał po montażu i był pod wrażeniem, całe szczęście że mam quattro bo w przeciwnym wypadku byłyby problemy z trakcją Polecam tego gościa z allegro Chętnie bym sprawdził parametry na spocie we wtorek, bo 4 stówek na pomiar nie zapłacę. jeszcze jedno.... mam cały czas banana na buzi....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czytałem klika stron wstecz i nie znalazłem konkretnego info kiedy i gdzie bedzie kolejny spocik. A propo to ja dojadę z okolic żyrardowa więc mam kawałek drogi
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
platiniumm, racja, bo 4 stówki to róra grosza i można za to coś innego zrobić w aucie
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
No to nie będzie wykresiku za taką cenę, więc będą tylko wrażenia za darmo
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
Podajcie mi proszę namiar na hamownie w wawie dla quattro, jutro o 9:00 jestem umówiony na przelutowanie chipa, więc od razu zrobiłbym wykresik. [ Dodano: 16-02-2007, 12:41 ] Norbi, czterysta zł. za pomiar ? dobrze zrozumiałem ?
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
no to będzie i wykresik
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
alvaroalvaro78, czekam już na chipa, rozmawiałem z gościem telefonicznie i będzie za około tydzień, z wykresem może być problem bo ja mam quattro...ale opisze spostrzeżenia i wrażenia.
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
platiniumm, a długo czekałeś na chipa od dnia wpłacenia pieniędzy ?\ciekaw jestem kiedy dostane swój?
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
Już się umówiłem na wstawienie wirusa. Za jakieś 3 tygodnie pochwalę się efektami. Muszę jeszcze spisać numer mojego chipa, numer sterownika już mam.
-
[B5 1.8T Q] Mój kot :)
Fajnie, a jaki czysty silnik, miło popatrzeć - masz osłone silnika ? Też muszę pomalować klamki i lusterka, zastanawiam się jeszcze nad nakładkami na progi oraz zderzakami na jednolity kolor.
-
[B5 1.8T Q] Zdjecia mojego
Hak jest tylko na zdjęciach, w praktyce został odkręcony-została tylko główka elektryki i mocowanie do karoserii. :redface:
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
Czytam i czytam... Ja teraz też zmieniam na 5 przy 200, może mam już jakiegoś wirusa...(?) Biorąc pod uwagę że auto pochodzi z włoch z miasta arezzo koło rzymu i podobno było w jakimś klubie sportowych aut to kto wie... wszystkie pieczątki w książce są z serwisu audi/porsche... może dopiero na hamowni odpowiem sobie na moje pytania... [ Dodano: 06-02-2007, 19:42 ] ciekawe ile kosztował ?
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
kalina czy to ty sprzedajesz te chipsy ? nie znam sie, ale gdzie znajde numer mojego sterownika ? pozdro
-
Użytkownicy pokażcie sie..
a oto moja rodzinka... [glow=orange]córka Wiktoria - samochodziara[/glow]. Jej flagowy tekst jak jedziemy to "GOń GO WARIATA" żona Klaudia ze mną albo jak kto woli ja z żoną jej flagowy tekst jak jedziemy to "NIE JEDŹ JAK WARIAT" a teraz sam i moja trzecia zawodowa pasja - autokary :biggrin:
-
[B5 1.8T Q] Zdjecia mojego
A oto moje w terenie stworzonym do zabaw. Pozdro edit by: zdeniu
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
robie liste przelewów na jutro: kurde polar - 120 skladka - 20 rezerwacja - 50 dam radę warto, mam nadzieję że będzie jeszcze śnieg...
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
U mnie 1,8T Q do 100 km/h w trasie z pieszczeniem pedału gazu - 7,3 ale to mordęga... W trasie do Włoch z różnymi prędkościami 130/160/180 a nawet miejscami 220 jak chciałem się rozruszać, na 3000 km wyszła mi 9,3 litra. Zaaaa toooo jak moja żona jeździ na zakupy to na komputerze nie zchodzi poniżej 12 litrów na 100km... i nie gańće mnie że daję 4 żonie... szef "uszczęśliwił mnie gwiazdą 3 litrową bez turbiny... ale po pracy wierny jestem swojej niunice (czytaj 1,8T Q)
-
[B5 1.8T Q] Mój kot :)
Fajna, mam taką od roku - super... połączenie 1,8 T z 4x4 powoduje że czekam z niecierpliwością na zimę ...