Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

olek_je

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez olek_je

  1. i kup sobie czlowieku fure
  2. na pewno 10 a fele - kwestia gustu. mnie sie podobaja sa skrecane i naprawde dobrej jakosci
  3. Baaardzooo ladny/.
  4. moze bedzie przez te 2 dni wczrojszy
  5. olek_je odpowiedział(a) na kery temat w Śląskie
    ja jestem po remoncie multitronica u pana Sopy. Wrazenie pozytywne. Cena jak za ta usługe niska(nawet bardzo) 3000 wszedzie indziej zaczynali rozmowe od 4000 do 8000 ale juz np. wymiana kpl. rozrzadu + paski i rolki do alternatora, wspomagania olej itp. 3900. aaa dodam ze na skrzynie dostalem gwarancje 2 lata lub 100000km
  6. musze w tym tyg leciec na chwile do poznania ale nie wiem czy to bedzie sroda czy czwartek. jesli tylko bede na miejscy to pojawie sie z moja "padlinka"
  7. nie to ze nie chcialem tylko dostalem czesc info prze gg . zreszta czy to wazne nie wazne jak nie wazne gdzie wazne z kim
  8. gaz jest za***isty, ale do kuchenek
  9. Puki co zrobiłem remoncik skrzyni:) A mody, narazie chyba zostanie tak jak jest (po co psuc cos co jest za***iste )
  10. Jako swiezy forumowicz prage sie podzielic z Wami moim szczesciem Kilka osób już widziało, Ci co nie widzieli prosze bardzo oto ono jak tylko bede mial wiecej to wrzuce pozdrawiam opisik 10xairbag skora przod podgrzewane kubelki xenony 18" felgi ori Audi robione przez BBS climatronic navi w Fis'ie chrom pakiet lodoweczka w schowku szyberdach fotochronowe lusterko wsteczne tempomat zawias sportowy pakiet switelko multitronic (jazda melexem to przyjemnosc ) chyba wszystko
  11. Witam Wszystkich . Jestem szczesliwym posiadaczem Audi A4 2,5 tdi multitronic.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.