Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/euro-2012-polska-ukraina-125763/index395.html#post2907350
  2. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pablo, ja jadę ---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ---------- Byliśmy dwa razy ale nie na Rynku tylko niedaleko stadionu w strefie Fun Zone Carlsberg.... Mniej ludzi niż na Rynku a emocje takie same! :good:Byliśmy na obu meczach grupowych Rosja - Czechy i Czechy - Grecja na stadionie Wrocka i do strefy o której mowa dojechaliśmy zartramwajem - 3 przystanki. Blisko stadionu i dużo ludzi... Atmosfera jak wszędzie! A jeśli chodzi o Rynek to dojazd... Trzeba dużooooo wcześniej tam być żeby mieć jakieś sensowne miejsce i bez spinki. Dojzad do stadionu jest rewelka! Dolatujesz autostradą do samego Wrocka i później obwodnicą Wrocławia i parkingi są 5 minut drogi od stadionu! Na serio rewelacja! Co do strefy to płaci się tam albo żetonami (wymiana kasy na strefie) albo PayU. Dzięki za wyczerpujące info. Jedna z osób ma bilet na mecz, cztery pozostałe będą właśnie w strefie kibica melanżować. I na to wygląda że opcja carlberg zone jest najlepsza. A na rynek to raczej po meczu jak coś Ja z trzema kumplami mamy bileciki i idziemy na meczyk i kulku znajomych udaje się właśnie z Nami do Wrocka i Fun ZOne Carlsberg... Ja jadę na meczyk. Będziemy już we Wrocku około 15ej, max 16ta.
  3. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Byliśmy dwa razy ale nie na Rynku tylko niedaleko stadionu w strefie Fun Zone Carlsberg.... Mniej ludzi niż na Rynku a emocje takie same! :good:Byliśmy na obu meczach grupowych Rosja - Czechy i Czechy - Grecja na stadionie Wrocka i do strefy o której mowa dojechaliśmy zartramwajem - 3 przystanki. Blisko stadionu i dużo ludzi... Atmosfera jak wszędzie! A jeśli chodzi o Rynek to dojazd... Trzeba dużooooo wcześniej tam być żeby mieć jakieś sensowne miejsce i bez spinki. Dojzad do stadionu jest rewelka! Dolatujesz autostradą do samego Wrocka i później obwodnicą Wrocławia i parkingi są 5 minut drogi od stadionu! Na serio rewelacja! Co do strefy to płaci się tam albo żetonami (wymiana kasy na strefie) albo PayU.
  4. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    waryjoty
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Tak szybko!?
  6. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Po dwóch tygodniach urlopu to już nie narzekaj! DObre! TO Holendrzy chcieli tak zrobić.
  7. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i
  8. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Teraz wszystko w "Naszych" rękach"...
  9. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ciulato feeessttt...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.