Treść opublikowana przez akjam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Piłka nożna
Szczęsny to nie Buffon czy Casillas żeby o Nim mówić nr 1, jest jeszcze na to za młody. Tytoń zagrał jak profesor z Rosjanami i to już nie chodzi o ten karny obroniony. Zawsze pewny i dobrze ustawiony, przy straconej bramce bez szans... Powinien bronić dalej, do końca. A jednak jest nr 1... Tak jak powiedziałem. Tytoń pokazał na co go stać i nie uważam, że jest słabszy niż Szczęsny ale jednak takie jest zachowanie wszystkich trenerów, że wracają do bramki golkiiiperzy z numerem 1 i tak też będzie teraz. Jest nr 1 bo Ty tak mówisz czy ma taki numer na koszulce ? A może to i to... Nr 1 ma na pewno... Ja już wszystko powiedziałem na temat bramkarzy, trenerów i tego jak postępują w takich przpadkach, o których mówimy. Nie jestem selekcjonerem Naszej Reprezentacji i nie mnie oceniać kto jest numerem 1... Życzę powodzenia komukolwiek kto będzie stał w bramce Naszej reprezentacji w najbliższych meczach!- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Co tam z wieczora? No niestety jadą z nimi ostro...- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Katowice i okolice
Każdy na począku się wqrwiał ale teraz jest już ok. Jak będziesz częściej na forum niż raz do roku to się przyzwyczaisz.- Spoty Katowice i okolice
- Piłka nożna
Szczęsny to nie Buffon czy Casillas żeby o Nim mówić nr 1, jest jeszcze na to za młody. Tytoń zagrał jak profesor z Rosjanami i to już nie chodzi o ten karny obroniony. Zawsze pewny i dobrze ustawiony, przy straconej bramce bez szans... Powinien bronić dalej, do końca. A jednak jest nr 1... Tak jak powiedziałem. Tytoń pokazał na co go stać i nie uważam, że jest słabszy niż Szczęsny ale jednak takie jest zachowanie wszystkich trenerów, że wracają do bramki golkiiiperzy z numerem 1 i tak też będzie teraz. Optymistycznie ale ja też wierzę w wygraną Polski w meczu z Czechami, może nie tak ostro ale wierzę. Co do bramkarzy to masz rację! Obaj są bardzo dobrzy i musi być dobrze!- Piłka nożna
Przecież to jest normalne, że wraca bramkarz nr 1 do bramki po meczu np. po czerwonej kartce tak jak jest w tym wypadku. Choć uważam, że Tytoń nie jest słabszy i pokazał na co go stać.- Spoty Katowice i okolice
Pewnie z 400 EURO...- Piłka nożna
Fajna grupa i wszystko wyjaśni się w ostatnim meczu. I co ważne! Mamy wszystko w swoich rękach!!! Nie będziemy musieli czekać na wynik innego spotkania tylko musimy wygrać! A przypomnijcie sobie jak było na poprzednich wielkich imprezach... ME, MŚ... Ostatnie mecze w fazie grupowej to były tylko mecze o honor, nic więcej a tutaj jest inaczej! Zauważcie, że graliśmy teraz dwa mecze. Oba zakończyły się takimi samymi wynikami a jednak oba inne i inne odczucia mamy po tych meczach. Oba przyniosły Nam albo TYLKO po 1 punkcie albo AŻ po 1 punkcie... Jestem zadowolony z wczorajszego meczu z Rosją! Wszyscy twierdzili, że sromotnie przegramy a były szanse nawet na wygraną. Ważne, że wszystko mamy w swoich rękach! A dawno tego nie było. I jeszcze ważniejsze mam bilet właśnie na ten meczyk, który okazuje się być najważniejszym! Do tej pory byłem na meczu Czechy-Grecja i Rosja-Grecja ale ten będzie wyjątkowy i oby wynik był dla Nas! POLSKAAA!!!!!!!!- Spoty Katowice i okolice
ALe był szał we Wrocku... I teraz meczyk z Czechami... Może chce ktoś bilet?- Spoty Katowice i okolice
Spiżdżam na meczyk! Kibicować na maxa!- Spoty Katowice i okolice
Ja mam jeszcze dwa bilety do Wrocka i będę miał jeszcze najprawdopodobniej na ćwierćfinał do Wawy.- Spoty Katowice i okolice
Ty addassko kupiłeś w końcu jakiś meczyk? P.S. Przed stadionem też można kupić...- Spoty Katowice i okolice
No mam parę bilecików...- Spoty Katowice i okolice
Ja tam jadę jutro do Wrocka na meczyk Grecja - Czechy więc spota będe miał tam.- Piłka nożna
EURO czas zacząć!!!!! Spadam właśnie na meczyk!!! Dzisiaj Wrocław i mecz Czechy-Rosja! A wcześniej w strefie kibica Polska-Grecja!!!Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- Nowicjusz - wątek powitalny