Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Szczęsny to nie Buffon czy Casillas żeby o Nim mówić nr 1, jest jeszcze na to za młody. Tytoń zagrał jak profesor z Rosjanami i to już nie chodzi o ten karny obroniony. Zawsze pewny i dobrze ustawiony, przy straconej bramce bez szans... Powinien bronić dalej, do końca. A jednak jest nr 1... Tak jak powiedziałem. Tytoń pokazał na co go stać i nie uważam, że jest słabszy niż Szczęsny ale jednak takie jest zachowanie wszystkich trenerów, że wracają do bramki golkiiiperzy z numerem 1 i tak też będzie teraz. Jest nr 1 bo Ty tak mówisz czy ma taki numer na koszulce ? A może to i to... Nr 1 ma na pewno... Ja już wszystko powiedziałem na temat bramkarzy, trenerów i tego jak postępują w takich przpadkach, o których mówimy. Nie jestem selekcjonerem Naszej Reprezentacji i nie mnie oceniać kto jest numerem 1... Życzę powodzenia komukolwiek kto będzie stał w bramce Naszej reprezentacji w najbliższych meczach!
  2. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Co tam z wieczora? No niestety jadą z nimi ostro...
  4. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Każdy na począku się wqrwiał ale teraz jest już ok. Jak będziesz częściej na forum niż raz do roku to się przyzwyczaisz.
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  6. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Szczęsny to nie Buffon czy Casillas żeby o Nim mówić nr 1, jest jeszcze na to za młody. Tytoń zagrał jak profesor z Rosjanami i to już nie chodzi o ten karny obroniony. Zawsze pewny i dobrze ustawiony, przy straconej bramce bez szans... Powinien bronić dalej, do końca. A jednak jest nr 1... Tak jak powiedziałem. Tytoń pokazał na co go stać i nie uważam, że jest słabszy niż Szczęsny ale jednak takie jest zachowanie wszystkich trenerów, że wracają do bramki golkiiiperzy z numerem 1 i tak też będzie teraz. Optymistycznie ale ja też wierzę w wygraną Polski w meczu z Czechami, może nie tak ostro ale wierzę. Co do bramkarzy to masz rację! Obaj są bardzo dobrzy i musi być dobrze!
  7. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Przecież to jest normalne, że wraca bramkarz nr 1 do bramki po meczu np. po czerwonej kartce tak jak jest w tym wypadku. Choć uważam, że Tytoń nie jest słabszy i pokazał na co go stać.
  8. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Pewnie z 400 EURO...
  9. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Fajna grupa i wszystko wyjaśni się w ostatnim meczu. I co ważne! Mamy wszystko w swoich rękach!!! Nie będziemy musieli czekać na wynik innego spotkania tylko musimy wygrać! A przypomnijcie sobie jak było na poprzednich wielkich imprezach... ME, MŚ... Ostatnie mecze w fazie grupowej to były tylko mecze o honor, nic więcej a tutaj jest inaczej! Zauważcie, że graliśmy teraz dwa mecze. Oba zakończyły się takimi samymi wynikami a jednak oba inne i inne odczucia mamy po tych meczach. Oba przyniosły Nam albo TYLKO po 1 punkcie albo AŻ po 1 punkcie... Jestem zadowolony z wczorajszego meczu z Rosją! Wszyscy twierdzili, że sromotnie przegramy a były szanse nawet na wygraną. Ważne, że wszystko mamy w swoich rękach! A dawno tego nie było. I jeszcze ważniejsze mam bilet właśnie na ten meczyk, który okazuje się być najważniejszym! Do tej pory byłem na meczu Czechy-Grecja i Rosja-Grecja ale ten będzie wyjątkowy i oby wynik był dla Nas! POLSKAAA!!!!!!!!
  10. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ALe był szał we Wrocku... I teraz meczyk z Czechami... Może chce ktoś bilet?
  11. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Spiżdżam na meczyk! Kibicować na maxa!
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja mam jeszcze dwa bilety do Wrocka i będę miał jeszcze najprawdopodobniej na ćwierćfinał do Wawy.
  13. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ty addassko kupiłeś w końcu jakiś meczyk? P.S. Przed stadionem też można kupić...
  14. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No mam parę bilecików...
  15. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja tam jadę jutro do Wrocka na meczyk Grecja - Czechy więc spota będe miał tam.
  16. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    EURO czas zacząć!!!!! Spadam właśnie na meczyk!!! Dzisiaj Wrocław i mecz Czechy-Rosja! A wcześniej w strefie kibica Polska-Grecja!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.