Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    C+ albo necik... :gwizdanie:
  2. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    1:1 :kox:
  3. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  4. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Gran Derbi... meczyk Real -Barca... :kox:
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Usiądź wygodnie przed TV bo za pół godzinki GD... Ja w robocie niestety ale może obejrzę. :gwizdanie:
  6. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Za 4...
  7. akjam odpowiedział(a) na mlodyB6 temat w Audi A4/S4 B6
    No lista modów może być dłuuuuuuga :gwizdanie: i tylko od Ciebie będzie zależeć czy chcesz coś robić czy zostawić tak jak jest... Fotki raczej "albumowe" więc nic wielkiego się z nich nie dowiemy.
  8. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jaka cisza tu przez cały dzień...
  9. Nie ma co porównywać. Na szybie NordGlass jeździłem nie cały miesiąc i mały kamyczek spowodował pęknięcie na pół szyby. WYmieniałem na szczęście z ubezpieczenia i szyba była badana po tych trzech tygodniach od wymiany bo nie chcieli mi jej wymienić. Więc poprosiłem ich o jakieś tam badanie szyby i po tym stwierdzili, że założą szybę jaka idzie na pierwszy montaż tj. Pilington... bo jest bardziej wytrzymała i z tego też powodu zmienili wykonawcę i dostarczyciela szyb. Mieli bardzo dużo reklamacji. Dodam, że koszt szyby NG to ok. 450pln - natomiast Pil... to koszt ok. 1000plnów. To też o czymś świadczy. Też robiłem w Szybexie tylko, że w innym oddziale (pilington) wcześniej w NordGlassie.
  10. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja nie powiedziałem, że gra Polonii się podobała. Mieli delikatną przewagę w pierwszej połowie i lepiej byłą zorganizowana jak sam mówisz. Drugą połówkę Stanley określił też jako lepszą dla Polonii więc wg mnie zasłużenie wygrała. Co do zachowania sędziego to doliczył minuty po starciu o którym mówisz a skończył przed równo z doliczonym czasem co potwierdzili po meczu piłkarze Wisły. I jak sami powiedzieli sami sobie są winni przegranego meczu. Żeby była jasność mecz oceniam obiektywnie bo nie jestem ani kibicem WIsły ani Polonii.
  11. Ja miałem i jest to padaka! Poza tym o czym mówią koledzy wyżej jest mniej wytrzymała od np. Pilingtona. Szukaj lepszej szyby niż NordGlass.
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Tak jak i ta "laska"... :polew: :polew: Wojewódzki dobrał gości do tego odcinka zaebiście!
  13. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    po najebanemu mam madrzejsze teksty niz oni razem wzieci hehea piosenka na koniec kox chyba sobie sciagne i do auta nagram :polew: :polew: Właśnie miałem mówić, że hit na koniec też niczego sobie... :polew: :polew: Spiżdżam! Narciarz!
  14. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No "dałłłłny"!!! :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 02:09_________________________________________________"spaliłem się kiedyś tak na solarium, że była jakaś totalna masakra!" :polew: :polew: :polew:
  15. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ta by mogła zrobić wir w łóżku... Widziałeś zapowiedź następnego gościa? :polew: [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 02:05_________________________________________________No qrrwa miszcze!!! :polew: :polew:
  16. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Są pewnie "blisko"...
  17. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    F CIuul!!! Ten konkretny odcinek to dziwki i geje z małymi wyjątkami! ZObaczysz!!! :polew: sara may tez intelektem niegrzeszy :polew: a dzoly widac bolca brakuje ehhee :gwizdanie:Czekaj na ostatniego gościa! To będzie kwintesencja!!! :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 01:55_________________________________________________ALe "Wodzianka" nawet spoko... :naughty:
  18. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    F CIuul!!! Ten konkretny odcinek to dziwki i geje z małymi wyjątkami! ZObaczysz!!! :polew:
  19. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No! To jest ten program o którym ostatnio mówiłem! :kox:
  20. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    To mu qrrwa pogadalyy...
  21. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    nie wiem jak wyglądała I połowa, ale patrząc na II połówkę stwierdzam, że Polonia była lepsza A ja widziałem I połowę i też mi się wydaje, że delikatnie Polonia była lepsza więc wychodzi na to, że wygrała zasłużenie.
  22. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Nuda w ciulll...
  23. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No co ty...
  24. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co tam ? Luzik... co tam ? widze , wróciłeś bez kropka czyżby wszyscy modzi spali ? :polew: pierwszy raz nie przeklinalem :gwizdanie:
  25. A przeczytałeś wątek i wszystko co jest w nim zawarte!? Przecież to jest już w tym wątku raz napisane! Raptem dwie strony i już nie da się tego znaleźć!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.