Treść opublikowana przez Elber
-
[B5 ABC] Audi Concert ???
nie chciałem zakładać nowego posta zapytam was tutaj czy radio concert II b6 podejdzie do b5 bez przeróbki i jak tam ze wtyczkami ?
-
[B5 AGB] Moja Eska
konkretna maszyna,bajka :> a o przyśpieszeniu juz nie wspomne
-
[ALL B5] Moja A4 1.9 TDI Audi przekazane tacie... :]
ojj ta kierownica :> przydała by sie , gril koniecznie zmień ten nie pasuje , fana furka powodzonka w modach
-
[B5 AHU] Meine kleine A4 ;)
ładna A4czka : tylne migacze masz ściemnione ?? lepiej by wyglądało bez tego Pozdro
-
[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)
co gdzie bo nie rozumiem ? jeśli chodzi Ci o tylne lampy to widać na fotkach
-
[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)
dobre oko masz :> szukam właśnie materiału na obszycie podłokietnika i poprawienie tej łatki
-
[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)
Auto przeszło małe modifikacje :> -tylne lampy po II lifcie -białe kierunki boczne -podłokietnik -listwy chrom -środkowy panel (ciemne drewno)
-
[B5 AJM] Rozruch po dłuższym czasie nieużytkowania auta.
Wystarczy tylko zapalić i tak jak piszesz kilka minut zostawić na wolnych obrotach Najlepiej jest zawsze zostawić auto po zapaleniu rano na minutkę dwie zeby sie trochę zagrzał ja tak bynajmniej robię ,a później przed zgaszeniem również chwilkę odczekam żeby turbinka doszła do siebie
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
według mnie znaczek z przodu powinien być dziwnie wygląda bez Pozdro
-
[B5 1Z] Rozrusznik -pisk
kanał jest może ktoś juz to robił ? dużo roboty jest z tym ?
-
[B5 1Z] Rozrusznik -pisk
Bendix do wymiany ? czy można z nim coś jeszcze pokombinować ? co sądzicie o takim: http://www.allegro.pl/item754173755_bendix_bendiks_rozrusznika_audi_80_100_a4.html Czy dało by sie to samemu wymienić w warunkach domowych
-
[B5 1Z] Rozrusznik -pisk
Od jakiegoś czasu zauważyłem że niekiedy przy odpalaniu , w momencie kręcenia rozrusznika słychać krotki pisk ,zająknięcie(nie wiem jak to nazwać ).Teraz gdy zrobiło sie zimniej słychać to coraz częsciej , dodam ze auto odpala bezproblemowo nawet gdy jest zimno tylko ten dziwny dzwięk wie ktoś co to może być ?
-
[ALL B5] Problem z niedomkniętymi drzwiami
tak jak pisaliście ,zamek na słupku był poluzowany zrobiłem i drzwi dolegają elegancko :>
-
[ALL B5] Panel środkowy pytanie
jutro to sprawdzę i dam znać
-
[ALL B5] Panel środkowy pytanie
aaa czyli gdybym kupił ten to mógłbym przełożyc z swojego to tego i by było ok ?
-
[ALL B5] Panel środkowy pytanie
no to nie za ciekawie a jak to wyglada z tej drugiej strony to jest jakos przyklejone,zaczepione czy jedna całość zalana i niema szans tego ruszyć
-
[ALL B5] Panel środkowy pytanie
dzięki wielkie :> wiecie moze co to za kolor ? moze ktos z was ma podobny w swoim ?
-
[ALL B5] Panel środkowy pytanie
te zdjęcia które umieściłem są z internetu z aukcji podejrzewam ze ten panel będzie z anglika i dlatego znajduje się to po drugiej stronie niż normalnie... tylko własnie nie wiem jak to jest czy to jest przymocowane na stałe czy da sie to zamieniac stronami?
-
[ALL B5] Panel środkowy pytanie
Mam pytanie : Czy da się to zamienić miejscami umnie znajduje się to na odwrót niż na zdjęciu ?
-
[B5 AFN] srebrne audi TURBO AWX,WRTYSKI 216, -40/-30.
słyszałem juz kilka razy jak grają oryginalne subwoofery z Audi ,jak dla mnie rewelacja :>, nie ma po co zaśmiecać sobie bagażnika dodatkowymi
-
[ALL B5] Problem z bocznym kierunkowskazem
Poprzedni temat został juz zamknięty dlatego
-
[ALL B5] Problem z niedomkniętymi drzwiami
Witam mam pewien problem ,drzwi od pasażera po zamknięciu delikatnie odstawają ,tak jakby nie były domknięte do końca. Efekt jest taki ze w czasie jazdy słychać szumy . Czy jest na to jakiś sposób , jakaś regulacja zamka ?
-
Moja Audi A4 2.5L TDi QUATTRO
ładna ,gustowna A4 co to za felgi mozna wiedzieć ??
-
[ALL B5] Problem z bocznym kierunkowskazem
udało sie tak jak kolega pisał drut zagięty na końcu ,chwile sie pomęczyłem i wyszło dzięki
-
[ALL B5] Problem z bocznym kierunkowskazem
Witam dzis przymierzyłem sie do wymiany kierunków bocznych jednak po sciągnieciu starego kierunku bocznego kabel razem z żarówką wpadł mi do środka błotnika ;( teraz pytanie za 100 punktów czy da sie wyciągnąć ten kabel bez zdejmowania błotnika ?? :>