Treść opublikowana przez Elber
-
[ALL B5] Czujnik Paliwa
Byłem dziś u mechanika chciałem sprawdził mi vagiem samochód , powiedział ze wyskoczył mu jeden błąd dotyczący czunika paliwa :/ niebardzo wiem oco chodzi ,czyżby o pływak chodziło ?
-
[B5 ADR] -=Srebrna z Czarnym Dachem=- STR.6
ja bym tutaj jeszcze widział ściemę szybek do tego :> ładnie by się to komponowało
-
[B5 ALL] Lakierowanie elementów kokpitu
myślałem nad tym aby pomalować wszystkie dekory razem z środkowym panelem przy radiu na czarny połysk taki jak w B6, tylko chciałbym najpierw zobaczyć jak to by wyglądało :> żeby później nie żałować;P może ktoś ma jakieś fotki ? z takim wnętrzem
-
[B5 ALL] Lakierowanie elementów kokpitu
Dawno nikt nie pisał w tym wątku , nie będe zaczynać nowego zapytam w tym czy ktoś z forum ma pomalowane dekory wnętrza w B5 na czarno ? :>
-
[ALL B5] Proszę o opinie na temat halogenów
kupił je ktoś już możę ? :>
-
RS4 Cantona
Dokładnie też to widziałem furka piękna w każdym detalu
-
[ALL B5] Silver Arrow - 18Zoll - low & widely!
Całe auto super ,ładne felgi ,gleba,dokładki w kolorze ale te brewki psują cały efekt ...
-
[B5 AFN] Nagła, wielka chmura dymu przy dużej prędkości
Może tak mu dałeś w palnik ze nagar puścił z turbo
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
idealna jest :> podobają mi sie te felgi pozdro i bezawaryjnej jazdy
-
[ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
idealna nic dodać nic ująć :>
-
Audi A4 B5 1.8 T
armistead możne doradzaj ludziom a nie jebaj ich z góry a według mnie autko super jedyne co bym zmienił to wydech i te oznaczenia z klapy zerwał :> a tak po za tym to super
-
[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)
Luka3s dzięki za poparcie :> tak jak już pisałem chromy wokół szyb narazie się trzymają zostaną, .A do zmiany w najbliższym czasie grill z polifta a później jakieś modyfikacje w środku pozdro i dzięki za opinie :>
-
[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)
Mała sesja na kauflandzie :>
-
[B5 1Z] Do posiadaczy 1Zeciora-przepali Olej Opałowy??
Mam 1Z z 95 roku i w życiu nie nalał bym mu opału , według mnie autko na takim paliwie nie zwiekuje długo , na turbinie osadzi sie taki nagar i na innych podzespołach ze nie strzyma tego i to co zaoszczędzi sie na paliwie ,właduje sie w autko, takie jest moje zdanie
-
[B5 ADR] Moja A4-ka
felgi bardzo fajne :> widać ze uszanowana jakieś lampki na przód z polifta i będzie super
-
[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)
Każdy ma swoje zdanie... i ja również nie popieram wieś tuningu...a jak prędzej pisałem te chromy nie są akurat dla mnie wsią bo uważam ze wygląda lepiej z nimi niż bez nich , i raczej już mnie nie przekonasz
-
[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)
Nie wstydzisz się z nim jeździć? Przecież to zalatuje wioską na kilometr podobają mi sie chromy wokół szyb ,a na org nie stać mnie a podejrzewam ze nawet gdyby było mnie stać to szkoda było by mi zapłacić ok 500 a efekt podobny ,wolał bym kupić cos innego. A wieś to według mnie by była gdybym sobie zamontował spojler ,progi brewki ale nie uważam ze te chromy to aż taka wieś
-
[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)
grill będzie z po lifta za niedługo :> ale chrom na metry musi zostać
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
Auto super ,dobra baza do modów :> Na początek możne jakieś ładne felgi 17 mała gleba i lampy z polifta
-
[B6 AKE] Zgasł i nie chce odpalić
kilka dni temu miałem podobny przypadek auto zgasło mi nie chciało odpalić, myslałem ze poszła pompa okazało sie ze wskazik paliwa sie zawiesił ,na liczniku miąłem 1/4 baku ale po prostu paliwa brakło , zapowietrzony był dosc mocno ale wkońcu po zalaniu pompy i filtru ropą auto odpaliło :>
-
[B5 AHH] Tył strasznie zarzuca !
amorki swoją drogą ale sprawdź jeszcze tuleje tylnej belki
-
[ALL B5] Sprężyny obniżające -30mm BETATEC
armistead to uzasadnij bo czytałem kiedyś na forum ze auto jeśli jest obniżone i ma org sprężyny to złe się zachowuje pływa pod obniżeniem , jak do tej pory jeszcze nic mnie nie zaskoczyło
-
[B5 1Z] Drgania podczas ruszania
umnie wszystko tak samo jak u kolegi wyżej będę wdzięczy jakbyś dał znać jak już będziesz wiedzieć co to
-
[ALL B5] Sprężyny obniżające -30mm BETATEC
przy normalnych amorkach i sprężynach -30 to jest dość dobry kompromis między wyglądem a komfortem
-
[ALL B5] Sprężyny obniżające -30mm BETATEC
przednie na orginalne amorki a tył kupiłem nowe Sachsa bo stare już były wylane i jeździ się bardzo przyjemnie, jechałem juz w 5 osób w samochodzie i na nierównościach zachowuje się bardzo dobrze także myślę ze nie warto do -30 kupować sportowych amorków