Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elber

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Elber

  1. U mnie jakiś rok temu zdarzało sie to sporadycznie teraz juz coraz częściej praktycznie w taki upalny dzień przejadę ok 20 km i już się zaczyna
  2. Dokładnie przy skręconych kołach drgania nasilają się. Droga jest wymiana tych wew przegubów ?
  3. No to trzeba wziąć się za wymianie sprzęgła bo jest to dość uciążliwe przy dalszej jeździe
  4. Poczytałem trochę na forum i wyglądało by na to ze coś nie tak ze sprzęgłem ale dziwne jest to ze drgania występują jedynie na mocno rozgrzanym silniku podczas ruszania z 1 biegu , czym bardziej nagrzany tym bardziej trzęsie . Jak myślicie to docisk sprzęgła? lub tez coś innego i jeszcze pytanie czy jeśli byłby to docisk jaki jest orientacyjny koszt wymiany samego docisku a jaki całego sprzęgła z dociskiem i łożyskami?
  5. Mój stoi tak na tych sprężynach i powiem ze jak narazie jestem zadowolony :>
  6. Auto przeszło kilka modyfikacji :> - nowe kompletne przednie zawieszenie - tylne amorki wymienione, - zawieszenie -30, - tylne opony 235/45/17 Michelin, - zaciski pomalowane na czerwono [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 17:00_________________________________________________
  7. ja właśnie jestem po wymianie amorków założyłem Sachsy i jestem zadowolony ,w sumie cała wymiana tylnych wyszła mnie 370zł (320 amorki + 50 odboje i osłony)
  8. U siebie już tez mam zamontowane i jak narzazie wszystko ok jestem zadowolony , jutro postaram się zrobić jakieś foto[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 18:53_________________________________________________na angielskiej stronie udało mi się ostatnio znałeś jednego passata na tych sprężynach http://www.passatworld.com/forums/showthread.php?t=281758&page=2
  9. były troszkę krótsze ale jak widać źle dopasowane bo samochód miał jeszcze siąść na nich ,rozmawiałem z sprzedawcą to podobno nastąpiła pomyłka wysłał mi do 6 cylindrowego diesla.Dziś wstawiłem tylne i tył stoi niżej jak przód a niby komplet cały taki sam , muszę czekać na przód aż mi przyśle nowy do 4 cylindrowego
  10. Mam pytanie czy przy wymianie amorków wypadało by coś jeszcze zmienić ? oprócz odbojów i osłon bo te już mam zamówione chodzi mi o siedliska gumowe lub jeszcze coś co warto byłoby zmienić ?
  11. oznaczeń żadnych niema jedynie numer jest jakiś nabity i firma :/ Rozmawiałem już z sprzedawcą powiedział mi ze być może się pomylił ;( powiedział ze jutro wysle mi nowe , jak to usłyszałem to myślałem ze mnie krew zaleje....
  12. sprężyny były nówki , dziś jeszcze postaram sie wrzucić fotekę jak wygląda i ocenicie czy to tak ma wyglądać, pocieszam sie tym ze jeszcze moze troche siądzie ;/ [br]Dopisany: 19 Maj 2010, 19:11_________________________________________________Oto fotka zaraz po wstawieniu narzazie zamontowałem tylko przód
  13. Witam mam pytanie dotyczące sprężyn obniżających o 30mm .Dziś zamontowałem przednie w mojej A4 , same sprężyny bez wymiany amortyzatorów ,i mam pytanko czy one jeszcze trochę się uleżą ? chodzi mi czy siądą niżej bo jakimś czasie bo jak narzazie to stoi dosyć wysoko jeszcze ? jak myślicie?
  14. Witam mam pytanie czy ktoś miał do czynienia z firmą BETATEC znalazłem takie spręzyny obniżające -30 i jestem ciekaw czy byłby to dobry wybór ? proszę o pomoc :>[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 00:10_________________________________________________Chyba nikt nie miał do czynienia będę pierwszy zdam relacje jak sie sprawują Pozdro
  15. Czy można gdzieś dostać sprężyny -20 lub -25mm ??
  16. Jak dla mnie przednie lampy są ok ładnie wyglądają , jedynie tylne zmienił bym na po lifty. Tez mam 1Z ale aż tak nie narzekam , jeśli chodzi o wyprzedzanie niema problemu :> nie jest to demon szybkości ale do normalnej jazdy w zupełności wystarcza
  17. ..ta gleba i te felgi przejebiście to wygląda gratki
  18. ładnie go odmłodziłeś mam pytanko ,z kąt dostałeś obicie na podłokietnik pod kolor ? mam ten sam problem z tym ze twój czarny był jeszcze nie tak rażący jak mój welur świecący . Może zostało ci jeszcze materiału ? Pozdro :>
  19. ooo dokładnie oto :>, super dzięki wielkie
  20. mam pytanko ma ktoś możne fotkę jak powinien wyglądać lub tez opisać dokładnie jak powinien wyglądać ten dolny zaczep z lamp ten do którego wkładamy tego bolca bo umnie juz jakichś magik musiał przy tym grzebać :/ i nie wiem jak to ma wyglądać oryginalnie ??
  21. najlepiej kolor z klapki wlewu paliwa komputerowo dobrać
  22. są też takie specjalne do tapicerek w sprayu, w tesco kupisz
  23. Elber odpowiedział(a) na Elber temat w Audi A4 B5
    czy to dobra firma to nie wiem , na aukcji piszą ze jest dobra ale to wiadomo :] zawsze tak piszą, jedynie co by mnie przekonywało to gwarancja 25 miesięczna [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 16:01_________________________________________________dziś dopiero znalazłem troche wolnego czasu , tak jak pisaliście bendix był przyczyną ,troche zabawy było z nim ale teraz juz jest wszystko tak jak powinno być Pozdro
  24. nie tylko nie tee lusterka takie to do BMW
  25. ten kolor naprawde myśle ze w połączeniu z chromami było by nieżle :> pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.