Treść opublikowana przez Elber
-
[ALL B5] Boczne kierunkowskazy
Mam pytanie jak zdjąć boczne kierunkowskazy w B5 przed liftem ? napewno nie będzie to jakies skomplikowane ale wole sie spytać zeby czegos nie połamac
-
[B5 FL AVF] Passat 1.9 TDI 131KM 2003r, fele 18" polerowane, chip, FMIC, gwint
autko super ładny środek i kolorek ale to ze jeżdziła nim 70 letania kobieta nie uznal bym za plus ;(
-
[B5 ADR] Srebrny sedanik 1.8
bardzo fajne felgi ogólnie całe autko super tylko lampy po lifcie i
-
[ALL B5] Poduszka przedniego amortyzatora
ja również mam podobny problem jak kolega "Kukis" z tym że umie te delikatne stuki dobiegają z prawej strony , łącznik niedawno wymieniany ,ogólnie wszystko sprawdzone i wszystkie elementy ok ale nie wiem co moze być przyczyną stuków
-
[B5 ADP] Kołysanie na wybojach
sprawdźcie tuleje tylnej belki gdy są zużyte tez są podobne objawy
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Mój przebieg 270 tyś , kierownica lekko wytarta i fotel od kierowcy na boku przetarty od wsiadania i wysiadania tak poza tym ogólnie wszystko ok
-
[ALL B5] [ALL B5] Sliwka ;p bedzie kozak ;)
Ja tam swój samochód kupiłem juz z ringami ale nie narzekam,ładnie wygladają , fakt ze valeo są ładniejsze :>
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
Przy tej feldze opona 235/35/18 i nie powinno nigdzie obcierać
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
jak juz założysz napisz jak sie sprawują , jaki komfort jazdy ?
-
[B5 1Z] Jak zdjąć plastik z tylnego słupka ?
dzięki za rady ,ale niestety nie uchroniłem sie od połamania plastiku :/[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 22:30_________________________________________________teraz mam inny problem jak założyć ten plastik spowrotem ,próbowałem nawet na chama i nie idzie nie wiem może jest jakis specjalny sposób ??
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
aktualnie mam 225 i prowadza go na koleinach , być moze przy 215 tego nie będzie ale nie jestem pewien
-
[B5 1Z] Jak zdjąć plastik z tylnego słupka ?
możne wie ktoś ? również chciałbym dostać sie do wzmacniacza a nie chcę niczego połamać
-
[ALL B5] Audi A4 - "Czarnulka" by Adriano /kolejna sesja str.2
jedyne co to felgi troszkę większe a tak po za tym to nic dodać nic ująć, idealna
-
[B5 1Z] Drobny wyciek - czujnik oleju ?
no to mnie trochę pocieszyliście, zdaje mi sie tak jakby przestawało dzisiaj nie zauważyłem juz żadnej plamy
-
[B5 1Z] Drobny wyciek - czujnik oleju ?
czujnik wymieniłem bo podono z niego leciało, niestety dalej widzę w moim garażu plamy :/. Zdjąłem wszystkie osłony z tego co widać to poci sie przy misce olejowej,przy filtrze oleju również jest zapocony sam juz niewidem co to możne być :/ moze ktos z was zna jakies czułe miejsca na wycieki w A4 ??
-
[B5 1Z] Drobny wyciek - czujnik oleju ?
Witam od kilku dni zauważyłem ze w garażu są drobne plamy z oleju, z każdym dniem plam jest coraz więcej ;/ ,dzis pojechałem do mechanika i stwierdził ze to będzie czujnik oleju do wymiany czy jest to możliwe ? Dodam ze na obecnym oleju przejechałem juz 15 tys i wyświetla mi sie komunikat 1 n1 ,na dniach planuje go wymienić lecz najpierw chciałbym usunąć wyciek :/ ??
-
[B5 1Z] Hamulec ręczy trzyma
Witam dzis zdjąłem koło , cylinderek jest ok ale (nie wiem jak to sie nazywa fachowo) ale przy zakończeniu linki jest taka mała sprężynka która podczas zaciągnięcia ręcznego powina sie zwinąć a podczas zwolnienia ręcznego rozkurczyć umie z jednej strony tak sie nie dzieje rozciąga sie do pewnego momentu i zostaje :/.Mam dowas pytanie co odpowiada za te rozciąganie ? bo wątpie zeby ta mała sprężynka to rozpychała, jest tam obok taka większa możne to ta ?
-
[B5 1Z] Hamulec ręczy trzyma
thx w sobotę ściągnę koła i postaram się jakoś je rozruszać :> mam nadzieje ze WD pomorze
-
[B5 1Z] Hamulec ręczy trzyma
Witam mam do was pytanie, od jakiegoś czasu zauważyłem ze hamulec ręczny nie odbija prawdopodobnie do końca jest lekko zaciśnięty.Najbardziej czuć to gdy samochód jest na luzie lub się lekko toczy. Jak myślicie co to możne być ? i czy domowym sposobem mógłbym to usunąć?
-
[B5 1Z] A4 by Grzesiekkbc
ogólnie ładny fajna gleba ,felgi tylko co do tego przodu mam mieszane uczucia
-
[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)
Tylne lampy obowiązkowo pójdą do zmiany , macie może jakąś fotkę jak wygląda ten grill po lifcie bo szczerze mówiąc to nie wiem jak on wygląda
-
[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)
Witam chciałem sie pochwalić moja A4 ,którego posiadaczem jestem od tygodnia.Jest to 1.9 TDI 90 PS ,1995r, Wyposażenie: -elektryczne szyby -elektryczne lusterka -elektryczny szyberdach -podgrzewane siedzenia przednie -wspomaganie kierownicy -ABS -centralny z auto domykaniem szyb Zmiany: -alufelgi org. z Audi 17 cali przód 225/45/17 Pirelli p6000 ,tył 235/45/17 Michelin pilot primacy -przednie lampy zespolone DEPO -tylne lampy II lift -radio JVC oraz głośniki MAGNAT i Alphard+wzmacniacz -tylne szyby ściemnione -chromowane obwódki zegarów -chromowane ramki wokół szyb -zawieszenie -30mm Kilka fotek:
-
[B5 AHU] Drgania podczas gaszenia
aa jeszcze apropo drgań nie wiem czy to normalne ale przy dość mocnym skręcie przy ruszaniu również występują drgania? chyba ze moje oponki 225 stawiają taki opór :P
-
[B5 AHU] Drgania podczas gaszenia
aa sorki , będę pamiętał na przyszłość
-
[B5 AHU] Drgania podczas gaszenia
dzięki wielkie jutro sprawdzę jak mogę spytać to co zrobiłem złe :] bo jestem na forum od dwóch dni i za bardzo nie wiem