Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Meine kleine A4 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałem sie pochwalić w końcu moim wymarzonym zamochodem :)

1.9 TDI 90 PS 1997r,

Wyposażenie:

-elektryczne szyby x2

-elektryczne lusterka

-elektryczny szyberdach

-klimatronik

-wspomaganie kierownicy

-ABS

-centralny z zamek

-podłokietnik x2

-grzane lusterka

Zmiany:

-radio pioneer DEH-4000UB

-głośniki+ wzmacniacz blaupunkta

-podświetlanie zegarów na biało

-podświetlanie klamek wewnętrznych i nóg

-zmienione oświetlenie wnętrza i bagażnika na led

-lampy przednie zespolone valeo

Plany

-wtryski + chip

-alu 16 lub 17

-zenon

- i inne pierdołki w zależności na ile budzet studenta pozwoli :drinks:

Pare fotek niuni

1DL2nS.jpg

1Yxfhi.jpg

1DCW2A.jpg

1YDMQS.jpg

1YFhDi.jpg

1YG4w9.jpg

1DKavJ.jpg

1YLlg9.jpg

1DNnyi.jpg

Nowe lampy i zdjecie wnętrza

3mUYr.jpg

1Iunai.jpg

1IxiKS.jpg

Opublikowano

bardzo ladna audiczka! podoba mi sie ten kolor, lepszy niz metalik srebrny! tylko prosze o jedno, nie rob tego podswietlenia na nogi :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

seryjna seria....serio seio :)

rezaj ją bo póki co to goła jest

Opublikowano
Zmiany:

-radio pioneer DEH-4000UB

-głośniki+ wzmacniacz blaupunkta

-podświetlanie zegarów na biało

-podświetlanie klamek wewnętrznych i nóg

-zmienione oświetlenie wnętrza i bagażnika na led

-lampy przednie zespolone valeo

patrzę, patrzę i tych zmian nie widzę :cool1: zapodaj jakieś fotki jak to wszystko świeci

a tak poza tym to fajna :good: widać że zadbana

Opublikowano

ładna A4czka : :tongue4: tylne migacze masz ściemnione ?? lepiej by wyglądało bez tego Pozdro

Opublikowano
  • Autor

bardzo ladna audiczka! podoba mi sie ten kolor, lepszy niz metalik srebrny! tylko prosze o jedno, nie rob tego podswietlenia na nogi :wallbash: :wallbash:

podswietlanie po otwarciu drzwi i sciemnia sie razem z oswietleniem kabiny a nie palace sie podczas jazdy

seryjna seria....serio seio :)

rezaj ją bo póki co to goła jest

główna przeszkada jest budzet :no:[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 22:18_________________________________________________fotki ze zmianami postaram sie dodac jutro[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 22:21_________________________________________________

ładna A4czka : :tongue4: tylne migacze masz ściemnione ?? lepiej by wyglądało bez tego Pozdro

te lampy były z białym kloszem i ochydnie wygladały a ze nie było mnie stac na poliftowe to okleilem folia do lamp i tak zostało :) takie był przed oklejeniem

39b9b6fdcec930a0m.jpg

Opublikowano

Ciekawy kolor :naughty:. W A4 dość rzadko spotykany. Miałem kiedyś takie fele jak Ty. Czekamy na fotki po zmianach, bo na obecnych nie widać wszystkich zmian.

Opublikowano

Jedyny słuszny kolor :> :tongue4::good:

Opublikowano

fakt kolor jeden z ładniejszych na aucie wg mnie :)

Opublikowano

naprawdę nieźle Ci wyszło to podświetlenie :good: zwłaszcza zegary :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no jak dla mnie zegary białe sa o niebo lepsze od czewonych :)

Opublikowano

no jak dla mnie zegary białe sa o niebo lepsze od czewonych :)

No nie wiem :gwizdanie:

Dziwnie to trochę wyszło zegary i nogi podświetlane na biało, reszta na czerwono.

Bardzo ładny kolor auta :good: Zmień na razie chociaż kierunki boczne na białe a później lampy na zespolone.

Fajnie zrobiłeś lampy tylne.

Opublikowano
Dziwnie to trochę wyszło zegary i nogi podświetlane na biało, reszta na czerwono.

yyyyy... przecież dokładnie tak jest w poliftach i jest dobrze :cool1:

Opublikowano
a później lampy na zespolone.

a widziales zdjecia w pierwszym poscie?

Opublikowano

Kolor pierwsza klasa, ciekawe podświetlenie blatu ale nogi to już niekoniecznie

Opublikowano
a później lampy na zespolone.

a widziales zdjecia w pierwszym poscie?

A jest :wallbash:

Przeczytałem plany i to mnie zmyliło:embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

powiem wam ze ten kolor jest supeeeerrrrrr jeśli chodzi o utrzymanie w czystości kurzu nie widać no i ładnie wydlada :tongue4:

Opublikowano

Kolor najlepszy z najlepszych. Sam takiego szukałem, ale nie wyszło. :hi:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i przyszedł czas na nowy pysk. Udało mi sie wymienić za stary :> :> :>

4SnCi.jpg

Opublikowano

No i przyszedł czas na nowy pysk. Udało mi sie wymienić za stary :> :> :>

4SnCi.jpg

koksik od razu morda lepiej sie prezenci :good: fajnie wyrezales z zegarami mam tak samo :gwizdanie:

cyknij fotki lamp tylnych po oklejeniu jak to sie prezenci z bliska ?

pzdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.