Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Jako użytkownik BMW z zewnątrz ładniejsze, natomiast środek na korzyść AUDI. BMW jak dla mnie ma jedno co robi WOW - prowadzenie, tylko potrzebny dobry kierownik
  2. Powiem ci ze u mnie ESP jeszcze się nie włączyło.Też kupiłem te a4 tylko że w 235 jeszcze w garażu mam ale chyba pod koniec tygodnia założę Plus 4WD
  3. Jak nie zaizolowałeś porządnie to chochliki się zabrały do roboty
  4. Zamówione Nokian WR A4 225/45/17. Zobaczymy jak się spiszą w RWD. Obecnie na letnich po deszczu ESP ma co robić...
  5. ...coś rozdupioł?! ...ehh...te "deja vu" zaś szolka pełno Nic ale chętnie bym rozdupił kilka dziadków
  6. To pssyt za niedzielnych kierowców
  7. Czas rozejrzeć się za zimówkami, bo ESP ma za dużo roboty
  8. Bulczas odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja będę leciał na bank między 21a 25 ale nie wiem kiedy, może 22, może 23, może 24, może 25 ale na pewno w któryś z tych dni będę, będę wiedział dopiero dzień dwa przed. acha mogę zabrać max 4szt opon lub nic większego i mogę dowieźć na Bielany i Wrocław chyba, że okaże się, że jadę jeszcze na zadupia( Wałbrzych, Jelenia Góra, - ale wszystko do potwierdzenia w tygodniu między 21-25 Dzięki Miszka ale muszę być 26 lub 27 do 4:00 na lotnisku i szukam alternatywy dla polskiego busa
  9. Bulczas odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Nie leci ktoś do Wrocławia 26 listopada ewentualnie wcześnie rano 27?
  10. Haha oni mają więcej szczęścia niż rozumu
  11. Z czym?Co to za gorolski przepis Jim Bim jabłkowy Solo czy jak? Solo z lodem
  12. Z czym?Co to za gorolski przepis Jim Bim jabłkowy
  13. Milik nie gra to nie ma kto pudłować Pyrsk ruda z jabłkiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.