Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Pod realem chyba bo pizga :gwizdanie:
  2. Jaki duży ten torx jest potrzebny??
  3. z rana
  4. Ja spadam
  5. heheh nie chciał aż wyjść z imprezy taki był zajęty :gwizdanie: Z jakiego portalu i ile płacił podczas powrotu wspominał że umówił się z nią na zbiorniku... pewnie oboje mają konto VIP :polew:
  6. heheh nie chciał aż wyjść z imprezy taki był zajęty :gwizdanie: Z jakiego portalu i ile płacił
  7. Tylko to tłumaczy jego zachowanie
  8. Z tego co mi się wydaję to na oznaczeniu piszę M16 czyli rozmiar 16". A nie masz możliwości przymierzyć :gwizdanie:
  9. chcesz mnie wykonczyc hehehehe bez wódy, weźniemy se czteropaczek i z kulturką siądziemy w słoneczku :naughty: A skończycie jak zawsze :polew:
  10. Imprezowicze zdychają po imprezie :gwizdanie:
  11. macie coś ode mnie ze starych i dobrych czasów http://kabaret.tworzymyhistorie.pl/138_ani_mru_mru_porodowka.php
  12. Zboczuch
  13. :gwizdanie: może 750 to niemam ale ze 150 to by się znalazlo hehe 150 uuu zmeczenie Dobrze się nawalić i na dicho [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:36_________________________________________________Ja spadam ale nie spać
  14. Wieczorek starych hitów już kiedyś był [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:17_________________________________________________ :szukaj: :polew: ale mi sie klimat wkręca porobił bym co ciekawego hehe najlepiej niezbyt mądrego z jakiejś zjeżdzalni pozjezdzal czy cos hehe jak masz 750zl to pochytamy se fajny klimat Po co 750zł Znam tańsze sposoby
  15. musiał bym zadzwonić po Maja Akurat się przyda bo potrzebna będzie taksówka
  16. Wieczorek starych hitów już kiedyś był [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:17_________________________________________________ :szukaj: :polew: ale mi sie klimat wkręca porobił bym co ciekawego hehe najlepiej niezbyt mądrego z jakiejś zjeżdzalni pozjezdzal czy cos hehe Może podryw na stacji benzynowej
  17. Wieczorek starych hitów już kiedyś był [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:17_________________________________________________ :szukaj: :polew:
  18. Ale kotleta żeś wynalazł
  19. No do mnie kolega już jedzie z zapasem browarów bo mi się kończą
  20. Ja Ci tyle razy tyłek woziłem to mógłbyś się raz poświęcić dla sprawy
  21. kędzior słyszałem że jutro przyjeżdżasz po mnie i jadę na gokarty sącząc browara :polew:
  22. to przestań już pić , to będziesz kierowcą jadymy do pszczyny no spoko o 5 rano mogę prowadzić :polew: jakbym Cie nie znał to bym uwierzył w tą 5tą Za bardzo rwie na BRD i już się nie da tak za***rdalać jak na AWX-ie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.