Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Stawiamy ale Ty nas wozisz swoim 2,8 :polew: nie wiem kto na tym lepiej wyjdzie- Spoty Katowice i okolice
Po spocie Na sobotę jestem chętny Opijemy BRD żeby się nie sp***doliła k**wa- Spoty Katowice i okolice
Dobre Cisnę do garażu pewnie nie będzie mnie na spocie- Spoty Katowice i okolice
no trochę przy tym jest wygibasów [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 23:15_________________________________________________gibam narka Mam dwa dni wolnego może jakoś dam radeNarka- Spoty Katowice i okolice
Gdyby nie to że za montaż mi krzykneli 300zł to bym nie robił sam- Spoty Katowice i okolice
Tak jak Kędzior napisał BRD :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Kupiłeś turbo? :gwizdanie: Nom- Spoty Katowice i okolice
kto jest chętny jutro żeby mi pomóc :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Dzięki za cynk ale musi mi parę osób pooddawać kasę to może jakoś uzbieram :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Dzięki chłopaki za spota- Spoty Katowice i okolice
Ja też nie wiem czy będę. Może mógłby mnie ktoś zabrać Napiłbym się choć raz piwka- [B5 AJM] Felgi Stalowe 16'' do B5 Avant po lifcie
Pasować będzie sam mam takie na zimę. Tylko że kupiłem je za 180zł :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 14:13_________________________________________________http://allegro.pl/4-felgi-stalowe-vw-skoda-seat-6-1-2-x-16-et-42-i1229866549.html tu masz trochę tańszy zestaw- Spoty Katowice i okolice
Nie macie jakiś znajomych w białystoku :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Ale dostała :polew:- Spoty Katowice i okolice
Miszka zapodaj sobie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157669.0 :polew:- Spoty Katowice i okolice
Wszystkiego najlepszego Keżor- [B5 AFN] Trzeszczy coś w okolicach turbiny i dymi z rury na siwo-biało...
Jutro biorę się za wyjmowanie turbiny i będzie wiadomo :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Dokładnie nie wiem tutaj opisałem problem ale raczej turbina ;( http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157538.new#new- [B5 AFN] Trzeszczy coś w okolicach turbiny i dymi z rury na siwo-biało...
Dziś spotkało mnie nie przyjemne zdarzenie. Jadę sobie autostradą przez chwilę 200km/h, za moment zwalniam. Rozpędzam się ponownie i włącza się tryb awaryjny. Zjeżdżam na pobocze restartuje silnik i jadę dalej. Ponownie włączą się tryb awaryjny i za mną zostaje smuga biało-siwego dymu Na wolnych obrotach silnik pracuje normalnie lecz dymi i coś trzeszczy w okolicach turbiny. Po odłączeniu N75 trochę mniej trzeszczy (prawie wcale) i tylko przy dodawaniu gazu lekko dymi. Myślicie że turbina powiedziała papa :gwizdanie: Jutro podłącze auto pod komputer może czegoś się dowiem i biorę sie za demontaż turbiny. Jakiś czas temu robi logi dynamiczne i były wręcz idealne. Nie mam pomysłu co to może być. Może ktoś miał podobny problem. Za wszystkie rady/sugestie będę wdzięczny- Spoty Katowice i okolice
masz już diagnoze ? Jutro będę rozbierał dziś będę szukał jakiś wskazówek w necie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
I audi się wysrało :gwizdanie:- [B5 ACK] Co sądzicie o oponach zimowych firmy HANKOOK???
Kolega Miszka82 od nas z katowickich na takich chyba jeździ :gwizdanie: Tej zimy nie narzekał Jeśli rocznik nie jest stary to myślę że to dobra cena.- Spoty Katowice i okolice
Ile płacisz :polew: chyba ile bierze :polew: Przecież on chce lodzika- Spoty Katowice i okolice
Ile płacisz :polew: - Spoty Katowice i okolice