Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Nic nie słyszałem, też chciałem się wybrać ale raczej sobie daruje. Giełda raczej będzie bo było dość ciepło i raczej już trochę wyschło :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 23:41_________________________________________________A tak spytam nie ma ktoś jakiś starych lamp mogą być rozwalone bo potrzebuje mechanizm regulacji wysokości [br]Dopisany: 22 Maj 2010, 23:42_________________________________________________Spadam do wyrka
  2. Modelki to są fajne chyba z każdego kraju [br]Dopisany: 22 Maj 2010, 23:28_________________________________________________ Co Ty Kanar jesteś odcięty od świata
  3. czyli fajnie tak ? :cwaniak1: No ja byłem za Interem. Od dziecka lubiłem Mediolan nawet wujek przywiózł mi orginalną koszulkę tyle że AC Milan
  4. Ciekawi mnie Samsung innov8 i850 :gwizdanie: Czytałem testy i nawet dobrze wypada. Lepszy od n95-2 I doposażony jak trzeba. Chyba będzie trzeba porzucić Nokie bo coś schodzi na psy
  5. Inter góra :oklaski:
  6. Miałem dziś w dłoni E72 i nawet dobrze leżała w dłoni. Telefon raczej nie będzie głównie do internetu. Zależy mi na dobrym wykonaniu i dobrej jakości muzyki bo dużo jej słucham w pracy Wiem że może seria E nie jest multimedialna ale jakoś N-ki też szału nie robią :gwizdanie:
  7. Touch Pro Ja od Windowsa juz sie uzaleznilem i kazdy inny telefon bez systemu to dla mnie kupa ktora nadaje sie tylko do pisania eskow i odbierania polaczen. W WM skrzynke pocztowa masz jak w Outlook'u. Divix'y, rmvb, jakakolwiek mapa do navi. Wszystko smiga i niczym nas nie ogranicza. Używasz tego telefonu albo może używałeś. Ile mniej więcej trzymała bateria. Kurde miałem przez kilka tygodniu Samsunga Omnie i nie mogłem się jakoś wczuć w Windowsa Moibile, bardziej mi leży Symbian :gwizdanie:
  8. Ktoś tu się prosi o wpirdziel :gwizdanie:
  9. Miszka sorki jednak mnie nie będzie może innym razem. Jadę do brata na mecz :gwizdanie:
  10. zobaczymy , ale jak co to bym chciał wrócić do dom :gwizdanie: My też będziemy wracać do domu
  11. Keżorek tu Monika będziemy po Ciebie o 19:30 i nie slyszę odmowy
  12. Bede z moja. Pijemy piwka i juz sie zaopatrzylismy
  13. To chyba podjadę Jak nie będę mógł trafić będę dzwonił :gwizdanie:
  14. Temat lamp opanowany. Kostkę ruszałem ponieważ mi nie świeciła lampa, bo piny sie rozwaliły efekt źle wsadzonych za pierwszym razem :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 17:19_________________________________________________Miszka o której się spotykacie :gwizdanie:
  15. No ja mam właśnie inne kolory kabelków i ni h*ja nie mogę dojść jak co i jak. Probówki na 12V niestety nie posiadam
  16. Panowie zmieniam piny w lampie i nie mogę dojść który kabel gdzie ma iść ktoś mógłby zerknąć jak mają iść kable w prawej lampie bo w lewej są inne ;(
  17. Ja raczej dziś nie dam rady a i widzę że planów nie ma :gwizdanie:
  18. Zapomniałem Nokia N95 i N82 odpadają. Co myślicie o HTC Touch Pro bo interesują mnie te telefonu ale jakoś nie mogę się przekonać do tej firmy. Myślę także o Nokii E 72
  19. Co tam słychać w wielkim świecie :gwizdanie:
  20. I co nikt nie poleci nic fajnego :gwizdanie:
  21. Ja zawsze za późno przychodzę :gwizdanie:
  22. To trzymam Kciuki za auto, a tymczasem spadam do roboty i potem weekend czas rezania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.