Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Ale spamujecie. Kurde chyba nie dam rady pojechać do gliwic :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Całe info masz w pierwszym poście Przyjedź to się przekonasz tego nie da się opisać słowami
-
Spoty Katowice i okolice
Widzę wiosna wszystkim szkodzi :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Witam z rana jaka piękna pogoda
-
Spoty Katowice i okolice
jakbede w robocie i bedzie taki luz jak dziś to postaram sie poszperać po necie i coś znaleźć http://allegro.pl/item1003941842_nowy_acer_5738_c2d_t6600_4gb_320gb_win_7_w_wa.html Acer mocno poprawił jakość w ostatnim roku. No i nie wygląda jak tak strasznie jak Lenovo Słyszałem o Acerze kiepskie opinie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Pytanie z innej beczki. Chcę kupić nowego laptopa za ok 2tys. Jak mylicie Lenovo y530 to dobry wybór :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No płci przeciwnej nie brakuje
-
Spoty Katowice i okolice
Monologi są na topie [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 00:21_________________________________________________ I jak było??? Mało brakowało a wylądowalibyśmy na dichu
-
Spoty Katowice i okolice
Nie wszyscy Wróciłem z piwka :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
jak chcesz mieć rurke zamiast kato to sie opłaca a nie lepiej jakaś strumienice? będzie przez to "gwizdał" ładnie? wiesz gdzie sobie strumienice możesz wsadzić ? to nie pikaczento To samo miałem pisać Spadam narka
-
Spoty Katowice i okolice
To ciekawe czemu Twoje padło zostaje w tyle :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
jak chcesz mieć rurke zamiast kato to sie opłaca Kocham po prostu ten świst turbiny a teraz mojej praktycznie nie słychać ;(
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior siatex dla Ciebie :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item1021549099_sprzedam_piekny_grill_do_audi_rs4_b5.html
-
Spoty Katowice i okolice
o co ci chodzi? o nie zaś monolog Mi o nic. Co to za d*pa myślę że źle robisz że przychodzisz z nią na grilla
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/all_downpipe_19tdi_rurasiatka_tlumiaca_drgania_by_tlumikigruchot-t131353.0.html Warto kupować czy lepiej samemu wyrezać :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:23_________________________________________________ mnie pewnie juz wtedy nie będzie więc :polew: :polew: :polew: Żałuj.
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior chyba Cię głowa boli i chcesz po niej dostać Ja spadam na piwo z kumplem. W połowie nocy spodziewajcie się moich wypocin
-
Spoty Katowice i okolice
Ten tydzień mam mega za***iście pracowity Może jutro się uda odpocząć :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 12:49_________________________________________________Spadam do roboty
-
Spoty Katowice i okolice
W sumie do dziś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już się nie mogę doczekać [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 00:45_________________________________________________Też spadam bo o 8 muszę wstać rezać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj ja Ci pokaże jeszcze kiedyś na co mnie stać [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 00:40_________________________________________________ Hmmm to mam lepszy pomysł ale to na czas wakacyjny... i ciepłe letnie wieczory a mianowicie mój ulubiony klubik pod tym względem czyli... Copacabana Club Imielin koło chrzanowa...stary tam są imprezy jakich mało nic dodac nic ując... najlepsze towarzystwo ( czytaj laski ) z katowic chrzanowa i krakowa... a jako iż dyska jest na plaży to nie brakuje... Bikini Party... i Jacuzzi w piasku wkopanego... naprawde rewelka.... ojjj ile się tam nadgodzin spędziło jak sie miało drugie zmiany do 22... :naughty: Chętnie się wybiorę w to miejsce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Musisz wykupić lekcje u specjalisty :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ja niegdy nie widziałem o czymś takim jak jaja w majtkach :polew:Ach te gówniary pokażesz im kluczyk o one już miękkie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No Pucek wiesz że sobie jaja robię tylko
-
Spoty Katowice i okolice
Mówił że wezmie namiot
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Weźźźź nie rób scen... co ty d*p nie potrafisz wyrywac na trzeźwo... wystarczy byc łagodnym wesołym misiem przytulanką i gotowe... :naughty: Pucek takiego czegoś nie potrafi na trzewźo :polew: Hmmm to niech zaczyna od tych grubych i brzydkich one leca na każdego i na nich niech trenuje i co impreze podnosi poprzeczke... :polew: Dla Pucka proponuje zacząć od "Przedszkola dla Opola" :polew: