Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Wiadomo już co z autem :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 13:08_________________________________________________Widzę będzie B8 na spocie
  2. Pogrzebałem trochę przy aucie od rana i już jestem. Niestety za chwilę spadam do roboty ;(
  3. Ale jestem wyjebany po robocie. Mam nadzieje że jutro będzie trochę luzu i uda mi się wpaść na chwilę :gwizdanie:
  4. Spadam do roboty :gwizdanie:
  5. Aha czyli teraz były takie zawody amatorskie :gwizdanie: Dzięki za wyjaśnienie bo myślałem że właśnie każdy może startować. A to że nie mam szans to wiem
  6. To tak jak mówie jestem bez szans [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 12:21_________________________________________________Ale i tak chętnie pojadę jako widz
  7. w maju ja bym się nie sprawdzał :gwizdanie: Przecież wiem że nie mam żadnych szans Szkoda że nie mogę wystartować w klasie do 150KM :gwizdanie:
  8. No ja też bym się wybrał w maju :gwizdanie: Chętnie bym się sprawdził ale pewnie zero szans jak na moje osiągi
  9. Nie napalaj się bo to z B6 :gwizdanie:
  10. Fajne fotki Szkoda że nie pojechałem ale za późno wstałem.
  11. ta jasne... ciekawe co bym policji powiedział, jak by twoja głowa została na jakimś słupie :kwasny: Od razu dramatyzujesz :gwizdanie:
  12. Ja też miałem weekend pełny wrażeń. Dziś nie pojechałem do Kamienia ale byłem na za***istym grillu
  13. O k**wa padłem :polew: :polew:
  14. Witam po OSSACH Robię psssyt
  15. :polew: no cisnę cisnę
  16. Tempo Miszka bo i tak nas nie dogonisz a co dopiero jak się spóźnisz :polew:
  17. Dobra teraz juz spadam
  18. Ja wam jebne wszystkim ale ze łba
  19. dla Ciebie też coś jest :polew: Jutro nie jadę przed Tobą :polew: to jak będziesz jechał za nim to na 14 może na miejscu będziecie :polew: Wolę być później niż żeby mnie coś bolało potem :polew: :polew:
  20. Ja spadam spać
  21. dla Ciebie też coś jest :polew: Jutro nie jadę przed Tobą
  22. Ładnie sobie jedziecie :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.