Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. wszystko spoko....ale to nie jedzie thx za spota Co Ty gadasz po sofcie to ma lekko 7s do setki i ten dźwięk boksera... Każde auto po sofcie jedzie.. Nawet 2,5 tdi.. Tyle, że serwis takiej benzyny ma się nijak do diesla bo go wielokrotnie przekraczaPoza tym 2,5t to stare pudła powoli Na pewno taniej niż smerfobus Twój Każdy ma tam swoje upodobania, ja lubię silniki typu bokser i ich serwis mnie nie przeraża. Jak tak tu czytam dużo osób wyleczyło się trochę z audi i patrzy po innych autach. Na szczęście jest ich tyle że każdy znajdzie coś dla siebie
  2. wszystko spoko....ale to nie jedzie thx za spota Co Ty gadasz po sofcie to ma lekko 7s do setki i ten dźwięk boksera...
  3. Kędzior gratulacje Nie myślałeś nad kolejnym japońcem? np. Subaru Outback 2.5t i AWD
  4. Szukam, nie szukamA co masz do zaoferowania? Pomarańczowa używka ale ideał, dwa pokrowce, kabel indukcyjny, kupiona w kwietniu 2015. Cena 950
  5. Jakieś panienki będą tańczyć na rurze dla nas
  6. też po emigracji Pajda szukasz jeszcze z3c?
  7. Pajda gratulacje! Zdrowia dla obu pań
  8. Niech Ci to Bóg w dzieciach wynagrodzi
  9. Piszę się Kędzior zgarniecie mnie? Chyba że dasz Ewce pić
  10. Oprych gratulacje dla Ciebie i Sylwii Oby zdrowie dopisywało i szybko rosło
  11. Istebna Olza http://zlotygron.pl a długi wiadomo też dla początkujących Z pięcioletnim stażem
  12. Ty po ostatniej próbie nabdesce se daj spokój i obitym aucie albo kontynuuj wyzwanie i wal na istebne na 8 ranoNaciapane z Z2 Właśnie chcę coś łagodniejszego bo tam to na bank się nie nauczę jeździć. Auto to był przypadek
  13. ktoś poleci jakiś stok do nauki jazdy na nartach w okolicach Wisły Szczyrku. Trzeba by w końcu zacząć jeździć
  14. Mimo to sprawdź ten kąt na vagu. Na forum będzie pewnie info co i jak sprawdzić. Po remoncie, przy dobrych świeczkach i pompkach powinien palić od strzała...
  15. Pajda sprawdź na Vagu kąt wtrysku, bo może jak składał auto po prostu nie ustawił go odpowiednio jak większość mechaników Kopci na biało po odpaleniu?
  16. Najlepszego w nowym roku Panowie i Panie Kogo głowa nie boli to nie boli....
  17. Jeśli tylko nie będę w trasie to będę
  18. dawno nie byłem tak wczytany w gliwickie... przywitam się żeby nie było
  19. Ja sączę jakiś czeski wynalazek Cerna Hora...
  20. Najlepiej się reza przy piwku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.