Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Dla mnie nie był oszczędny :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja chyba otworzę sobie piwko To drętwa ta impreza. Ten weekend jakoś nikomu dobrze nie wypadł :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
powiem ci że zimne czisy mi bardzo smakowały co byliśmy w maku po imprezie to niezjadłem ich bo zasnąłem później w domu i je zjadłem rano i były git zastanawiałem się czy sobie tak niekupować i do pracy niebrać :polew: Nie głupi pomysł bo mi nigdy nie chcę się szykować do pracy [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 03:06_________________________________________________Jak tam na 18-stce było :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Każdy ma jakieś hobby nie no żartuję ja też lubię sobię dobrze wpier*olić hehe Ja też jak wiadomo :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Każdy ma jakieś hobby
-
Spoty Katowice i okolice
raczej wątpie :polew: chociaż zadzwonić niezaszkodzi muehehe nie ma szans, nie dodzwonisz sie.... max pewnie wisi na lini Hehe już nie róbcie z Maxa takiego żarłoka :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Zadzwoń może Ci przywiozą
-
Spoty Katowice i okolice
hehe grubasss :polew: Generalnie to mnie to jebie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
nom to czemu niewbiłeś na forum wcześniej?? Teraz wróciłem do domu bo się wkurwiłem i poszedłem na pizzę
-
Spoty Katowice i okolice
Witam. Miało być fajne a skończyłem jak Keżor w domu Żadnej fajnej imprezy ;(
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor, mozesz zabrać we wtorek swoje 17" na spota? chciałbym zrobic przymiarkę :gwizdanie: Ja też mogę moje zabrać [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 21:49_________________________________________________Aha zapomniałem nie będzie mnie teraz druga zmiana w pracy [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 21:51_________________________________________________Dobra spadam trzymajcie się
-
Spoty Katowice i okolice
Jak coś wpadnij do manhatanu do S-c Manhatan niedaleko Timkena? Kojarzę, speluna jak nic Nom to tam. Ja mam tam blisko więc idę się najebać
-
Spoty Katowice i okolice
Jak coś wpadnij do manhatanu do S-c
-
Spoty Katowice i okolice
o której masz samolot?? Gdzieś za 30 min
-
Spoty Katowice i okolice
Musi podjechać z kwiatkiem czy może być bez Miszka woli dwa lewe buty albo sztućce
-
Spoty Katowice i okolice
Ja uderzam do manhatanu :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka jest bardzo nie koleżański i chyba chciał być sam z Kędziorem :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
I impreza upadła :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Załapę się na dolot w promocyjnej cenie
-
Spoty Katowice i okolice
No musze do nich zadzwonić :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
z żandarmem czy sam idziesz??? Pewnie z żandarmem
-
Spoty Katowice i okolice
Ja się wyspałem po nockach i jestem gotowy tylko muszę się ogarnąć [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 20:48_________________________________________________Krolu idziecie gdzieś :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No jakby ktoś kupił takie BBS LM to Pucek by się całkowicie zamknął w sobie za jedyne 16 999 zł :gwizdanie: Co to dla mnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wino :gwizdanie: Dobrze się składa bo mam w domu jedno
-
Spoty Katowice i okolice
a które to są MAMy Te drugie co wyslales