Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
to po co ci auto?? :shocked: Żeby nim jeździć :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Może nie wyglądają jakoś kozacko ale nie po to mi auto. Są mocne i jak mi się uda kupić te ultraleggery to jedna taka felga waży tylko ok 7kg
-
Spoty Katowice i okolice
To dobrze bo u mnie będą ultraleggery
-
Spoty Katowice i okolice
Co k**wa OZ fajne Jak ja pokazywałem to były hujowe i nikomu się nie podobały
-
Spoty Katowice i okolice
Ja bym poszedł w sumie
-
Spoty Katowice i okolice
Hmm są takie proste i moim zdaniem do takiego auta jak ma Stanley pasują. Bo już do Keżora albo Ciebie już by nie pasowały :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Z tego co widziałem to gość miał oponki Nexena więc spoko i po 7mm nexen? co to za firma? Bardzo dobra firma więc nie pękaj. Miałem przyjemność jeździć na nich i spisywały się jak te z górnej półki. Ciche i ładnie trzymały a Kędzior może potwierdzić jak testuję, mam taki jeden fajny zakręt [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 21:10_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=46649.0 ten kolega je ma
-
Spoty Katowice i okolice
ciekawe jak będą wyglądały w b5 Bez problemu można zobaczyć fotki tych kółek na b5 Wam też tak zamula forum bo mi masakrycznie
-
Spoty Katowice i okolice
Z tego co widziałem to gość miał oponki Nexena więc spoko i po 7mm
-
Spoty Katowice i okolice
:polew:
-
Spoty Katowice i okolice
opłaca się I blisko żeby pdjechać
-
Spoty Katowice i okolice
Jestem ponownie Stanley coś dla Ciebie http://moto.allegro.pl/item950792922_oryginalne_felgi_do_audi.html
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor jak byś zobaczył jak wysiadła i "szła" do domu :polew: :polew: Nom dokładnie :polew: Ciekawe czy ją coś boli :gwizdanie:Ja spadam panowie do późńiej
-
Spoty Katowice i okolice
kiedyś tobie też zrobie jakieś zdjęcia zemsta bedzie słodka a bukowina za niedługo Mnie też
-
Spoty Katowice i okolice
A tak się baliście zdjęć
-
Spoty Katowice i okolice
Tak jak obiecałem Kędzior w roli głównej
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
niewiem czy to dobry pomysł :gwizdanie: Ty będziesz jako pirwszy w akcji- Spoty Katowice i okolice
Za późno decyzja zapadła- Spoty Katowice i okolice
Hehe to zgrywam na kompa i dodaje bo nie widzę sprzeciwu :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
do Ciebie mi troszka brakuje :gwizdanie: Kędzior dosłownie zamiata parkiet [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 14:26_________________________________________________Zapodać foty z imprezy- Spoty Katowice i okolice
Co z was takie ranne ptaszki :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Ćwicz do karaoke Dobrej nocy- Spoty Katowice i okolice
Dzięki za imprezkę Było spoko i te kubły :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Mam GPS - Spoty Katowice i okolice