Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Narka Kędzior- Spoty Katowice i okolice
No wiem to najlżejszy model ze stajni O.Z.- Spoty Katowice i okolice
Spoko ja mam do kupienia używki z oponami Dunlop za 1800zł, chyba warto, oponki maja 5mm bieżnika czyli sezon objeżdżą :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Myślałęm bardziej uderzyć w grafit :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Kasecioka- Spoty Katowice i okolice
Chopacy co myślicie o tych felgach do moje A4.. http://www.m5board.com/vbulletin/attachments/e60-m5-e61-m5-touring-discussion/45471d1185771117-experiences-oz-ultraleggera-hlt-wheels-oz_ultraleggera_hlt_bs_ci3_l.jpg- Spoty Katowice i okolice
Jakbym wygrał w totka to bym kupił Subaru Impreze a B5 bym porezał do granic możliwości- Spoty Katowice i okolice
To by było coś ale to chyba jakbym wygrał w totka :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Albo neta szybszego :polew:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 23:44_________________________________________________ Max wynajmij kogoś do pisania jakiegoś Schumachera najlepiej [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 23:45_________________________________________________ No może wtedy bym sie pokusił o 230-stki- Spoty Katowice i okolice
Jutro zadzwonię EEE tam Krolu to na pewno słabo idzie :polew:- Spoty Katowice i okolice
Nie pytalem dokladnie na allegro stoi za 100zł ale to licytacja.- Spoty Katowice i okolice
Chcę objechać Keżora :polew: To teraz pewnie mi już nic nie pomoże ;( Apropo dużo będzie kosztować naprawa tego.. Witam! Mam do sprzedania prezentowaną na zdjęciu TurboSprężarkę Garrett GT22 turbina była używana, nie jest w pełni sprawna ( Nie kręci się wirnik/wałek ) na pewno wymaga regeneracji, jednak jej naprawa będzie o wiele tańsza niż nowe Turbo.- Spoty Katowice i okolice
Krolu wyszukaj mi okazje na turbulum AWX albo jakieś większe bo mam kupca na moją :> :wallbash:- Spoty Katowice i okolice
Dokładnie Kędzior, Keżor dobrze piszę :polew: Dzięki Stanley- Spoty Katowice i okolice
Ja mam tego starego vaga więc raczej do Ciebie nie podejdzie. Miszka smutna ta Twoja historia :polew:- Spoty Katowice i okolice
Ja mogę zabrać jak coś..- Spoty Katowice i okolice
Miszka będziesz na spocie czy Cie Twoja nie puści- Znaczenie ET Felgi
Koledzy czy na glebie tak -50mm feldze 8x17 et35 i oponie 235/45 będzie wszystko ok??- [ALL B5] Co sądzicie o tych 16-stkach? Oryginał czy podróba?
Dezent ma ogólnie ładne i dobre felgi. Kolega miał na myśli pewnie że fajnie wyglądały. Ja bym był za Dezentami- Spoty Katowice i okolice
Witam z rana Musiałbym sprawdzić Krolu jak to wygląda u mnie..- [ALL B5] Które felgi wybrać do mojej A4. I na jaki kolor je pomalować
No właśnie a wolałbym ori bo nie wiem jak ta platelina znosi polskie drogi... :gwizdanie:- [ALL B5] Które felgi wybrać do mojej A4. I na jaki kolor je pomalować
RS6 chyba niedostępne są w rozmiarze 17 cali- [ALL B5] Które felgi wybrać do mojej A4. I na jaki kolor je pomalować
Dzięki za opinie. Szukam na allegro i jeszcze takie dwa wzory mi wpadły w oko.. http://moto.allegro.pl/item859970818_orginalne_felgi_vw_5x112.html http://moto.allegro.pl/item867613545_ats_aquila_7x17_et35_5x112_goodyear_eagle_f1.html- Spoty Katowice i okolice
Siema No dziś udało się ukończyć zmianę zawiechy Jest mega gleba ale tylko chwilowo bo Keżor mi nie wytłumaczył jak się reguluje Jeszcze raz dzięki Keżor za garaż i pomoc - Spoty Katowice i okolice