Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. No i Miron był i nam spłoszył wszystkich ludzi
  2. No nie ma chooja! też to właśnie przerabiam :gwizdanie: :gwizdanie: ta sama śruba.. W b5 to jest pikuś bo jest żeliwna ale w b6/b7 jest aluminium które się utlenia i jest przejebane. 4 wieczory ale dziwka wyszła
  3. No nie ma chooja! Masz kiepskich mechaników
  4. Wiem i gdyby dokładka z przedlifta pasowała to już bym go dawno kupił
  5. jeszcze tylko 4 lata czyli może dożyje
  6. ku*** ku*** ku*** i tak jakoś to sam sprawdzę. A zderzaków z dokładką pod spryski jak na lekarstwo jak wygląda dokładka pod spryski ? nie widziałeś takiej :polew:
  7. Potrzebuje tylko zderzak plus dokładkę reszta już leży i czeka. A całą belkę plus całe spryski z mocowanie wyrwałem za grosze
  8. k**wa k**wa k**wa i tak jakoś to sam sprawdzę. A zderzaków z dokładką pod spryski jak na lekarstwo
  9. No właśnie też miałem takie info ale ostatnio jeden gość co robi na cześciach mówił że dokładka pasuje. Dlatego chcę się przeonać o tym na własne oczy
  10. Jak widać z Keżorem za rękę i do baru :polew:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 22:28_________________________________________________ kędzior ? zas sie prosisz o kopanke czekam jutro o 19:00 pod Go Sportem Kędzior przyjedź trzeba zrobić porządek w końcu z tym ściulem Gorole do dzis się dziwie kto Was puszcza przez granicę My nie mamy żadnych granic tzw :polew:
  11. Jak widać z Keżorem za rękę i do baru :polew:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 22:28_________________________________________________ kędzior ? zas sie prosisz o kopanke czekam jutro o 19:00 pod Go Sportem Kędzior przyjedź trzeba zrobić porządek w końcu z tym ściulem
  12. ja moge , ale powiedz z jakiego Do wyboru do koloru zdaje się na Twoją fantazje
  13. Panowie szukam jelenia który zdejmie dokładkę z poliftowego zderzaka Bo potrzebuje sprawdzić czy pasuje z przedlifta
  14. Z tyłem jest chwila roboty. Chociaż w Avancie chyba trzeba pół bagażnika rozebrać :gwizdanie:
  15. po pracy
  16. Przecież jeździsz powoli i bezpiecznie :gwizdanie:
  17. Nie kojarzę gościa na spotach go nie ma na bank.
  18. To nie esa Ale zrobiona przednio :polew:
  19. Nowy fant teraz tylko dorwać zderzak :gwizdanie:
  20. ja wiem ze ja je mam z amorów tylnich od egona A mogę jakoś podjechać po nie po mi napierdziela cały amor tylni jasne zgadamy się jutro to daj jakiś cynk o której Ci pasuje jedziesz do sosnowca na SSS? No na chwilę będę na pewno to ja to zabiorę tam
  21. ja wiem ze ja je mam z amorów tylnich od egona A mogę jakoś podjechać po nie po mi napierdziela cały amor tylni jasne zgadamy się jutro to daj jakiś cynk o której Ci pasuje jedziesz do sosnowca na SSS? No na chwilę będę na pewno
  22. ja wiem ze ja je mam z amorów tylnich od egona A mogę jakoś podjechać po nie po mi napierdziela cały amor tylni jasne zgadamy się jutro to daj jakiś cynk o której Ci pasuje
  23. ja wiem ze ja je mam z amorów tylnich od egona A mogę jakoś podjechać po nie po mi napierdziela cały amor tylni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.