Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Jak chcesz ogladac zwloki to przyjezdzaj
-
Spoty Katowice i okolice
Jeszcze 30 minut i weekend
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No bo to się w głowie nie mieści co on zrobił z tym autem A teraz sprzedać nie może
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widziałem to "cacko" kilka razy na żywo :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak coś możesz lecieć z nami tylko nie wiem czy nie będę leciał tak koło 19 bo moja chyba nie dostanie wolnego :gwizdanie:
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
A ja myślałem tak po środku coś koło stówki [br]Dopisany: 18 Maj 2011, 21:50_________________________________________________Zderzak na aucie, jeszcze tylko malowanie i dopasowanie. Ale efekt i tak w porównaniu ze zwykłym zderzakiem to ta dokładka PDC jest za***ista Foto kalkulatorem
-
Spoty Katowice i okolice
czyli co pod papuciem ? Auta pod blokiem nie widziałem czyli pewnie tak
-
Spoty Katowice i okolice
co tydzień to jest :gwizdanie: Jakoś nigdy nie pamiętam o tym a nie wiesz czy w Kato jest to jeszcze w czwartki ? :gwizdanie: Wiem tylko że kiedyś misiaczki zrobiły nalot i pewien czas był spokój. A teraz podobno coś tam się powoli dzieje ale chyba w innym miejscu, żadnych większych szczegółów nie znam
-
Spoty Katowice i okolice
co tydzień to jest :gwizdanie: Jakoś nigdy nie pamiętam o tym
-
Spoty Katowice i okolice
szkoda że tak późno się dowiedziałem o tym zabrzu bo bym pojechał :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
No ładnie tego brakowało od początku
-
[ALL B5] Jak będą wyglądać takie spryskiwacze?
Wystarczy zdjąć tylko plastikowe nadkole i dostęp jest do wszystkiego
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
W silniku już trochę pogrzebane, jedyne co dojdzie to FMIC i więcej kasy już raczej nie będę pakował chociaż kto wie znajomy ma mi się rozejrzeć za ori sterownikiem z jakiegoś angola, więc na razie czekam :gwizdanie: i też nie mam pewności czy te czujniki w moim zderzaku działają Ja nie mając czujników nawet raczej na pewno poszukam jakiegoś zestawu który się wpasuje w ori miejsce
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Michał działałeś już coś z czujnikami? Rezasz ori czy jakiś chiński szit :gwizdanie:
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Przez przypadek znalazłem zderzak tylni PDC od polifta za cenę samej dokładki więc aż żal było nie kupić Teraz kwestia taka co zrobić z dokładką. Malować czy nie. Na przód też jest w planie polift ale nie wiadomo kiedy trafi się jakaś okazja. I najgorsza rzecz to j**ane listwy boczne, jedną kupiłem okazyjnie teraz reszta
-
Spoty Katowice i okolice
nie lubię poniedziałków
-
Spoty Katowice i okolice
Zebyś czasami nie żałował że masz same baby w pokoju. Mi tam na rękę
-
Spoty Katowice i okolice
Mogłeś chociaż jakoś parami rozdzielić
-
Spoty Katowice i okolice
zwaliłeś gruchę ? No zwaliłem a polewa czeka w słoiczku na Ciebie łosz ku*** :sick3: :sick3: Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie
-
Spoty Katowice i okolice
zwaliłeś gruchę ? No zwaliłem a polewa czeka w słoiczku na Ciebie
-
Spoty Katowice i okolice
SZ takie jasno szare
-
Spoty Katowice i okolice
Jakąś godzinę temu widziałem RS4 B5 w zabrzu przy trasie A4 :slina:
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Potwierdzam jeździłem Puckowozem i spodziewałem się czegoś gorszego. Będzie ktoś jechał we wtorek do katowic na spota? Jeśli tak miałbym prośbę o zabranie dla mnie listwy od Czestera jeśli to nie byłby problem- Spoty Katowice i okolice
I po grillu niech wszyscy żałują co nie pojechali. Boczek pierwsza klasa - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE