Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu patrzyłeś za tymi cześciami dla mnie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja się raczej wybiorę
-
Spoty Katowice i okolice
co się znajduje ? takie numer jest tego gówna 8d0 959 482
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu zerkniesz mi jutro w pracy gdzie znajduje się ten j**any presostat :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Zrobię Ci takie za połowę kwoty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się może wybiorę :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
A ten zenon nie za niebieski jak na 5000K Ciekawe jak to w nocy się prezenci :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
spamowicze i rezacze
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Zielony to mój ulubiony kolor ale do felg mi nie pasi a tym bardziej do srebrnego auta :gwizdanie:
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Muszę zapytać kobietę jaki to kolor bo ja znam tylko podstawowe
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Jak się folia znudzi to zerwę ale narazie mi się podoba Czerwone Jedna na forum już są Mi chodzi po głowie albo normalny kolor czyli jakiś delkatny grafit, albo jaki mi jebnie w łeb to przyszłe koła pójdą w fiolet
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
To są ori poliftowe ściemnione folią.Co do felg to tylko taka przymiarka a co będzie dalej to jeszcze nie wiem. Ja mam w głowie kilka wzorów i raczej będą ich szukał
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
A co Ci się w nich nie podoba Bo dla mnie to jest najlepsza opcja poza ledami :gwizdanie:
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
No właśnie taki inne te felgi i mi się podobają nawet. Tylko trzeba by spuścić auto trochę jeszcze. Może namówię kumpla że mi sprzedał za dobry pieniądz
-
Spoty Katowice i okolice
po pracy
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Ślizgi poliftowe, wiertarkę i młotek [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 21:13_________________________________________________Mała przymiarka jakiś tam kół :gwizdanie: 8,5 cala ET 40 i opona 225/35/18
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli w centrum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja napewno jade ponoc niebylo nic ciekawego na emce Wiesz Mirek już gdzie to jest dokładnie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiem coś o tym bo poprzednie auto było czarne. I audi też miało być czarne ale niestety nie wybierałem z salonu i musiałem się zadowolić srebrnym [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 21:33_________________________________________________Jedyne co to muszę zainwestować w glinkę bo mam pełno asfaltu na lakierze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale dach to był najgłupszy pomysł jaki zrobiłem. Auto czyste a dach wiecznie uj***ny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto bogatemu zabroni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie: Na pewno nie wydam tyle żeby starego trupa polerować Wolę mój sposób za 20zł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W Audi polerowałem dach już kilka razy i ostatni zderzak tylny. Jedyny minus to taki że wiertarka się grzała jak cholera. To taki niskobudżetowy pomysł. Wiadomo specjalnymi rzeczami będzie o wiele lepszy efekt. Ile taka maszyna z filmu :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja Yyhmm, tak to na pewno wyczujesz siłę docisku i ustawisz optymalne obroty Już nie jedno auto tak polerowałem i tylko na pierwszym przypaliłem trochę lakier
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A nie lepiej gąbką polerską na wiertarce z regulacją obrotów :gwizdanie: