Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. hmm byc moze OKO Miał tablice SBE... i chyba mu się spieszyło :naughty: To na pewno OKO
  2. gadasz tak jak by to bylo pierwszy raz z taka organizacja Ja to mam w d*pie i tak se pojadę jutro gdzieś na grilla
  3. I tak organizacja jak zwykle padła i lipa z wyjazdu
  4. No to chyba nici z wyjazdu a ma być ładna pogoda :gwizdanie:
  5. I jak jedzie ktos jutro na te Ossy?
  6. Ty sie Synek chyć roboty albo idz do wanny albo umyj zęby
  7. Jak się nie znajdzie jeleń to pojadę Tak pytam może ktoś leci i bym miał możliwość zabrać dla mnie rarytasy. co juz stoja mlode rumunki przy drogach? Rumunki, włoszki, francyzki. Do wyboru do koloru :gwizdanie: to mi przywiez jaka rarytaske o telefonie do Eweliny też będę pamiętał
  8. Jak się nie znajdzie jeleń to pojadę Tak pytam może ktoś leci i bym miał możliwość zabrać dla mnie rarytasy. co juz stoja mlode rumunki przy drogach? Rumunki, włoszki, francyzki. Do wyboru do koloru :gwizdanie:
  9. Jak się nie znajdzie jeleń to pojadę Tak pytam może ktoś leci i bym miał możliwość zabrać dla mnie rarytasy.
  10. Nie ale za 100zł Cie zawioze... :decayed: A Ty podwójnie :ssij:
  11. Nie jedzie ktoś w okolice opola
  12. Tera w sobota no to grilla można zapodać, ja się piszę jak będzie pogoda Jak będzie pogoda też raczej się wybiorę :gwizdanie:
  13. Nie chyba nie bo mówił że na spocie był już z oparami w baku, chyba że czeka na czerwone porsche :polew:
  14. co tu taka cisza
  15. Po zlocie było w h*j ludzi jak zwykle
  16. Może od razu w maku co byśmy nie zamarzli :gwizdanie:
  17. To jak z tym spotem bo nie wiem co robić :gwizdanie:
  18. Nie lubię poniedziałków
  19. I po kamieniu. Myślałem że będzie h*jowo ale było elegancko. Pogoda za***ista no i klimat jak zawsze ze zrytymi łbami z A4 klubu
  20. Dimek nie wiesz czy oni lecą na ten Kamień i jak coś to o której się zbierają :gwizdanie:
  21. No wreszcie i gratulacje :>
  22. zaraz się wybieram na Kamień :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.