Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Psychole
  2. Kowi http://moto.allegro.pl/alufelgi-16-5x112-audi-kalisz-i1739184936.html
  3. po spocie. Czekamy na 35-letniego misia
  4. Chyba 8,5 cala i ET20
  5. Parametrami i przez mniejsze ET felg są te wygięte ramiona i optycznie lepszy efekt
  6. Jak te z aukcji to rginalne felgi to ja jestem święty alojzy :polew:
  7. Dasz radę
  8. a jakieś wskazówki z tym docisnięciem i w ogóle ile czasu ma leżeć ta lampa i sie kleić przez pół dnia jest szansa aaa i jak byś mógł pokaż to kółko Właśnie się zgapiłem i nie zrobiłem foty Co do lampy dobrze jakby poleżała z cały dzień. Najlepiej sklej po południu i zostaw na noc
  9. No tamte co dziś widziałem też by Ci na pewno spasowały Aż sam głeboko myślę czy ich nie kupić :gwizdanie: Przy sklejaniu lampy pamiętaj żeby ją dobrze docisnąć i nic nie ma prawa parować
  10. Kowi widziałem dziś na gieldzie za***iste 16" na zimę. 7,5x16 ET40 Praktycznie takie jak monobloki oczywiście ori audi. I nawet nie były drogie bardzo :gwizdanie:
  11. Właśnie ściule w mieszalni chyba trochę źle dobrali. Ale jeszcze nie był polerowany i całe auto było nie myte a zderzak czyściutki i mam nadzieje że po polerce i czystym aucie nie będzie różnicy :gwizdanie:
  12. No ogólnie nie rzucają się tak bardzo w oczy ale jak ogarnę wszystko to idą do zmiany. W nocy praktycznie wcale nie widać. W dzień już bardziej szczególnie na dole bo góra pasuję jak w normalnych
  13. Zderzak na aucie. Nawet zaślepki tak bardzo nie rzucają się w oczy Narazie takie kijowe zdjęcie ale nie było czasu na nic więcej. :gwizdanie:
  14. Chyba Arturro koło 15 na wylocie z Żor zjeżdżał na parking :gwizdanie:
  15. Dzięki za fotkę. Pomaluje poskładam i zobaczymy jak to będzie :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 22:54_________________________________________________I jednak kupiłem cały komplet od RS4 Zaślepki nie pasują ni h*ja. Także jakby ktoś chciał mam belkę i zaślepki do zderzaka RS4 na sprzedaż :gwizdanie:
  16. skupilem sie na tym nismo 350z widzialem ze mrugnal transporter i trabnal ale nie przygladalem sie bo myslalem ze to na kogos innego przecież szybko twoje skupienie minęło jak Ci nismo odeszło moj dizel niezle zapierdziela Gdybym leciał Ducatem to byś nie miał szans
  17. skupilem sie na tym nismo 350z widzialem ze mrugnal transporter i trabnal ale nie przygladalem sie bo myslalem ze to na kogos innego Hehe spoko
  18. ale nudy w robocie
  19. Kędzior dziś koło 13:30 wracał z roboty trasą 86 koło Ikei. Ale słuch i wzrok to chyba kuleje bo trąbiłem i mrugałem a Ty zero reakcji :polew: Jechałem firmowym transporterem i mnie wyprzedziłeś
  20. mnie też chyba nie będzie bo mam cyrki z tylnymi łożyskami
  21. Jeśli to ori xenony to D2S
  22. Nic nie widać żeby był jakoś uszkodzony. Powierzchnia gładka, skrzywień nie widać to raczej dobry :gwizdanie:
  23. Czy spotkał się ktoś z problemem że na nowych łożyskach tylnych Fag nie da się wyregulować luzu Nowe tarcze, łożyska itp. Pewnie przez ten luz jest też bujanie tyłu. Auto nie miało dzwona ani nic z tych rzeczy. Ktoś miał podobny problem że łożyska były wadliwe albo coś z tych rzeczy. Wszystko poprawnie założone :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.