Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
duzo ludkow bylo? Właśnie tak optymalnie dopiero koł 14 się trochę więcej zebrało. Ale z rana były pustki
-
Spoty Katowice i okolice
po pogorii
-
Spoty Katowice i okolice
nie łam się już tyle kasy wsadziłeś w to auto ps. Krolu już godzinę jedzie z Chorzowa do mnie poważnie sie zastanawiam czy nie sprzedać tej turbiny i czy nie olać programu bo ch.. wie co jeszcze mnie w tym paździerzu zaskoczy ;( A wiesz już czemu nie jedzie? :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Gratulacje Stasiu
-
Spoty Katowice i okolice
po 18 urodziło mu się dziecko więc może nie być w stanie rozmawiać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
pogoda cos nie bardzo ale może jakoś się uda :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
A nie lepiej wy***ać sam wkład ze środka i nie widać nic że było grzebane :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie nie chce ktoś litr szamponu MEGUIARS NEXT GENERATION CAR WASH za 35zł
-
Golarka Elektryczna
Ja przerabiałem już kilka takich golarek :gwizdanie: Pierwszy był jakiś Philips i nawet było spoko. Potem był Braun i porażka totalna. Teraz mam Philipsa z takim specjalnym płynem która daje lepszy poślizg i jest prawie idealnie. W niektórych miejscach trzeba delkiatnie poprawić tradycyjną maszynką ale i tak bym już nie wrócił do tradycyjnego golenia :gwizdanie:
-
[ALL B5] Oryginalne lampy Xenon a4 b5 lift.Jakie Hid H7 czy D2s
tak.Nie w a6 jest jakos inaczej.Pisalem odblysniki kupilem specjalnie od qwertego z forum.No dostalem igielki wrecz.Szkielka chyba z 3-4 razy polerowalem.A jednak cos nie tak.A co macie na mysli piszac o instalacji ? No to są dwie opcje. Albo soczewka/odbłyśnik ( odbłyśnik musi się świecić jak psu jajca ) albo lampa ma za mały prąd i nie świeci pełnym światłem. Może jakaś wilgoć, zwarcie, ułamany pin albo kto wie co jeszcze. Porównaj napięcie na plusie u siebie i w a6
-
[ALL B5] Oryginalne lampy Xenon a4 b5 lift.Jakie Hid H7 czy D2s
Na zwykłych żarówkach jest tak samo.
-
[ALL B5] Oryginalne lampy Xenon a4 b5 lift.Jakie Hid H7 czy D2s
A6 ma też palniki h7 w zwykłej soczewce :gwizdanie: Ogólnie myślę że masz coś nie tak w instalacji oświetlenia.[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 16:15_________________________________________________A odbłyśnik w jakim masz stanie??
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Zakupy
-
Spoty Katowice i okolice
- [ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Kazda antena z mocowaniem DV (motylek) - Sirtel Gamma napewno bedzie OK ...no ale decision is yours Ps. jak założysz cos dłuższego na Ducato to raczej kazdy wiadukt Twoj No jeździłem przez pewien czas z mlką i spadła oraz się kabelek urwał Bo mam magnes z mocawanie na motylek 12cm i wsumie potrzebuje sam bat. I chyba wezmę od kolegi bo ma właśnie jakiegoś lemma ok 130cm do oddania za flaszkę- [ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Jak polecacie antenkę do Ducato musi być łamana na motylku bo tam jest taki skośny dach. Myślałem o jakimś Lemmie coś koło 130cm. Mam Unidena 520 :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nie bylo Mirka i od razu normalny spot :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I jak warto do was jechać :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Kużwa ale nuda w robocie a tu do 16 trzeba siedzieć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ja ci już mówię, że będę no chyba, że się jakaś tragedia wydarzy [br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 22:16_________________________________________________aloha w dzien spota To przyjadę- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Chodzi o takie coś w promocji http://citeam.pl/oferty/cala-polska/zestaw-do-pielegnacji-auta?utm_source=citeam-newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter-cala-polska-2011-07-28- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak dacie info że ktoś będzie to też się pojawię :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie się u was coś jutro działo bo może wpadnę do was :gwizdanie:- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
panowie słyszał ktoś o kosmetykach firmy Diamondbrite :gwizdanie: Warte to coś :gwizdanie:- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
:naughty: :naughty:też cie widziałem no i bulczasz w niedziele na giełdzie w sg :gwizdanie: No byłem :gwizdanie: Gdzie mnie widziałeś czy tylko auto - [ALL] Wybór anteny do CB-Radia