Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. duzo ludkow bylo? Właśnie tak optymalnie dopiero koł 14 się trochę więcej zebrało. Ale z rana były pustki
  2. po pogorii
  3. nie łam się już tyle kasy wsadziłeś w to auto ps. Krolu już godzinę jedzie z Chorzowa do mnie poważnie sie zastanawiam czy nie sprzedać tej turbiny i czy nie olać programu bo ch.. wie co jeszcze mnie w tym paździerzu zaskoczy ;( A wiesz już czemu nie jedzie? :gwizdanie:
  4. Gratulacje Stasiu
  5. po 18 urodziło mu się dziecko więc może nie być w stanie rozmawiać :gwizdanie:
  6. pogoda cos nie bardzo ale może jakoś się uda :gwizdanie:
  7. A nie lepiej wy***ać sam wkład ze środka i nie widać nic że było grzebane :gwizdanie:
  8. Panowie nie chce ktoś litr szamponu MEGUIARS NEXT GENERATION CAR WASH za 35zł
  9. Ja przerabiałem już kilka takich golarek :gwizdanie: Pierwszy był jakiś Philips i nawet było spoko. Potem był Braun i porażka totalna. Teraz mam Philipsa z takim specjalnym płynem która daje lepszy poślizg i jest prawie idealnie. W niektórych miejscach trzeba delkiatnie poprawić tradycyjną maszynką ale i tak bym już nie wrócił do tradycyjnego golenia :gwizdanie:
  10. tak.Nie w a6 jest jakos inaczej.Pisalem odblysniki kupilem specjalnie od qwertego z forum.No dostalem igielki wrecz.Szkielka chyba z 3-4 razy polerowalem.A jednak cos nie tak.A co macie na mysli piszac o instalacji ? No to są dwie opcje. Albo soczewka/odbłyśnik ( odbłyśnik musi się świecić jak psu jajca ) albo lampa ma za mały prąd i nie świeci pełnym światłem. Może jakaś wilgoć, zwarcie, ułamany pin albo kto wie co jeszcze. Porównaj napięcie na plusie u siebie i w a6
  11. Na zwykłych żarówkach jest tak samo.
  12. A6 ma też palniki h7 w zwykłej soczewce :gwizdanie: Ogólnie myślę że masz coś nie tak w instalacji oświetlenia.[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 16:15_________________________________________________A odbłyśnik w jakim masz stanie??
  13. Kazda antena z mocowaniem DV (motylek) - Sirtel Gamma napewno bedzie OK ...no ale decision is yours Ps. jak założysz cos dłuższego na Ducato to raczej kazdy wiadukt Twoj No jeździłem przez pewien czas z mlką i spadła oraz się kabelek urwał Bo mam magnes z mocawanie na motylek 12cm i wsumie potrzebuje sam bat. I chyba wezmę od kolegi bo ma właśnie jakiegoś lemma ok 130cm do oddania za flaszkę
  14. Jak polecacie antenkę do Ducato musi być łamana na motylku bo tam jest taki skośny dach. Myślałem o jakimś Lemmie coś koło 130cm. Mam Unidena 520 :gwizdanie:
  15. No nie bylo Mirka i od razu normalny spot :decayed:
  16. I jak warto do was jechać :gwizdanie:
  17. Kużwa ale nuda w robocie a tu do 16 trzeba siedzieć
  18. no to ja ci już mówię, że będę no chyba, że się jakaś tragedia wydarzy [br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 22:16_________________________________________________aloha w dzien spota To przyjadę
  19. Chodzi o takie coś w promocji http://citeam.pl/oferty/cala-polska/zestaw-do-pielegnacji-auta?utm_source=citeam-newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter-cala-polska-2011-07-28
  20. Jak dacie info że ktoś będzie to też się pojawię :gwizdanie:
  21. Będzie się u was coś jutro działo bo może wpadnę do was :gwizdanie:
  22. panowie słyszał ktoś o kosmetykach firmy Diamondbrite :gwizdanie: Warte to coś :gwizdanie:
  23. :naughty: :naughty:też cie widziałem no i bulczasz w niedziele na giełdzie w sg :gwizdanie: No byłem :gwizdanie: Gdzie mnie widziałeś czy tylko auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.