Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. jadę do garażu zmieniać heble z przodu
  2. po weselu :sick3:
  3. W poliftach nie ma tej śrubki. Lampa trzyma się na dwóch śrubkach u góry i takiem bolcu
  4. Jeździłem rok na używkach S952 i nawet dawały radę. Naśniegu trochę odstawały ale tragedii nie było Za to na mokrych i suchym asfalcie jak letnie
  5. obstawiam że nie ma szans za bardzo masz tam wszystko rozkopane :gwizdanie: "Wszystko rozkopane" kvrwa to mało powiedziane jakieś 150km po jednym pasie z prędkością 30-40 km/h nie licząc korków. Wyjechałem z Katowic o 9:15 a wróciłem 21:45 na Tychy.Masakra Jak bym to wiedział wcześniej to pociągiem bym jechał,może było by szybciej A pisałem żeby jechać na Łódź 40km dalej ale przynajmniej się jedzie normalnie. Jak jadę na Warszawę to zawsze tamtędy
  6. Po spocie
  7. Mogę po Ciebie zajechać jak coś jak Ci sie chce t nie odmówie To będę po 19
  8. Mogę po Ciebie zajechać jak coś
  9. Polecam jechać na Łódź Łowicz
  10. Krolu Twój kolega był na SCP
  11. Muszę puścisz jakąś ścieme Monice i przyjadę
  12. O której mam być
  13. Możliwe :polew:
  14. Miszka coś się tak wczoraj ulotnił :gwizdanie:
  15. WHY ? ja dokładnie taki jebnąłem właśnie przed chwilą do klopa Ty się jeszcze pytasz
  16. Jesteście popierdoleni tyle wam powiem
  17. pewnie nikt, poszukaj na jakimś forum motoryzacyjnym...będzie łatwiej :naughty: dzięki Na forum ktoś sprzedaje po 40 używane
  18. Wiem mówiła coś. Kiedyś sobie odbiorę na spocie :gwizdanie:
  19. A daje to darmowy wstep do burdelow na slasku
  20. byłu też takie zamiary, co ciekawe, większośc takich pomysłów nie przeszła za rządów PIS :gwizdanie: jebać PiS ja głosuje na RPP - WOLNE KONOPIE :gwizdanie: ja też na RPP Ja też :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.