Treść opublikowana przez Bulczas
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
to nie dziś
-
Spoty Katowice i okolice
kedzior To zes teraz dowalil :polew:
-
[B5 AFN] Po wymianie tłoczka w pompie wtryskowej nie leci ropa do wtrysków..
No właśnie sucho na każdym. Na przewodzi od filtra tam gdzie zasysa paliwo też sucho jak go wykręciłem. Dzisiaj będę sprawdzał tam koło filtra paliwa. Jak to tam działa dokładnie
-
[B5 AFN] Po wymianie tłoczka w pompie wtryskowej nie leci ropa do wtrysków..
Czyli trzeba po kolei odkręcać przewody przy wtryskach a nie wszystkie naraz tak? Teraz miałem odkręcone wszystkie
-
Spoty Katowice i okolice
jest ktoś chętny żeby mnie zabrać na spota :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Po wymianie tłoczka w pompie wtryskowej nie leci ropa do wtrysków..
Pompa będzie cała wyczyszczona bo pełno w niej opiłków z rozwalonego tłoka. Napisz jak sprawdzić te parametry wtrysku Sprawdzałem wtryski metodą która pisali koledzy wyżej i wszystko było ok. Wtryski mają przelot może ze 30tys góra bo zmieniałem na 216-stki Boscha to skoro w pompie sa opilki to zapewne po jej wyczyszczeniu wszystko wroci do normy. wtrysk trzeba dac na na stanowisko pomiarowe. Jak poskładam auto to zrobię jeszcze raz komplet logów i wtedy ocenicie jeszcze raz. [br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 09:42_________________________________________________Dobra pompa poskładana, wyczyszczona. Wszystko podpięte, na vagu zero błędów. Ale chyba jest zapowietrzona pompa bo jak kręcę to nie leci paliwo na wężykach dochodzących do wtryskiwaczy. Ktoś ma jakieś sposoby na odpowietrzenie układu. Auto stało z wymontowaną pompą kilka dni. Zalewałem pompę ropą przez górną pokrywkę nastawnika i nic. Dziś będę jeszcze próbował zalać przez nastawnik. Przed rozebraniem paliwo leciało ciurkiem
-
Spoty Katowice i okolice
- [B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Tak to wyglądało- [B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Najpierw cała trasa z S-c do Gliwic okolice 200km/h, potem logi dynamiczne U mnie zadziałało A uszczelki dorwałem w "Fota" za całe 40zł- [B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Zmiel sobie tłoczek w pompie to będziesz musiał- Spoty Katowice i okolice
nie... choć mozesz dać w gratisie ja nie będę tego toczyć... a jak przyjdę że chce 8 dystansów to nawet u mnie na warsztacie RACZEJ domyślą się że te wszystkie nie będą dla mnie :naughty: :naughty: jak ogarne auto to się zgłoszę- [B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Takie jakieś fotki po przygotowaniu auta do zimy. Umyłem, glinkowałem, myłem i potem polerka budżetowa i jakiś tam wosk 3M. :gwizdanie: Szału ni ma ale jest lepiej jak było. Nie wspominam już jak glinka wyglądała Może jutro się wybiorę gdzieś na jakieś lepsze fotki jakimś lepszym sprzętem [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 21:34_________________________________________________Tłoczek 11mm z musu... Zobaczymy czy coś się zmieni podczas jazdy :gwizdanie: Poza tym założyłem ładne zimówki ale o tym jak wyjadę z garażu- Spoty Katowice i okolice
Spoko a nie wolisz czteropaka redsa- Spoty Katowice i okolice
daj mi stare tarcze hamulcowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:ma ktoś takowe na zbyciu??? obojętny rozmiar ważny rozstaw 5x112 Mówisz i masz. A k**wa tylne wy***ałem- Spoty Katowice i okolice
Jak coś możesz dla mnie dotoczyć z dwa po 5mm- Spoty Katowice i okolice
Chyby tylko to że będziesz musiał dłuższe śruby kupić. Dobrze że mam ładne zimówki- Spoty Katowice i okolice
Jakby ktoś poszukał w etce albo może wie coś na ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=228887.new#new kuzwa wiecznie pod górkę :wallbash:- [B5 AFN] Po wymianie tłoczka w pompie wtryskowej nie leci ropa do wtrysków..
Pompa będzie cała wyczyszczona bo pełno w niej opiłków z rozwalonego tłoka. Napisz jak sprawdzić te parametry wtrysku Sprawdzałem wtryski metodą która pisali koledzy wyżej i wszystko było ok. Wtryski mają przelot może ze 30tys góra bo zmieniałem na 216-stki Boscha- Spoty Katowice i okolice
- [B5 AFN] Po wymianie tłoczka w pompie wtryskowej nie leci ropa do wtrysków..
Nie no silnik nie chodził bo lało paliwo pewnie przez to. Dopiero dziś rozebrałem pompę w celu wymiany uszczelek i to zobaczyłem. Z jakiego dokładnie francuza szukać :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Spoko z musu musi wpaść większy :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
No to chyba szybko nie pojeżdżę :gwizdanie:- [B5 AFN] Po wymianie tłoczka w pompie wtryskowej nie leci ropa do wtrysków..
Nowe fakty- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Też go już parę razy przyczaiłem. Widziałem go na Mireckiego :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Bulczas, żeby sprawdzić Ci to w ELSIE ( o ile jest Ci to jeszcze potrzebne) muszę mieć VIN jakiegoś passata z silnikiem AFN Pompa leży już w domu. Ale jakbyś mógł jutro sprawdzić za ile by było takie coś 038 198 051 D to było by fajnie 70zł, do ściągnięcia z DE, czyli do tygodnia czekania :gwizdanie: Dzięki już znalazłem dzisiaj w Focie. Całkiem zapomniałem o tym sklepie. 40zł Jak coś przyda mi się bardzo instrukcjia składania i rozbierania pompy :gwizdanie: - [B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...