Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
PSY - wy***rdalać
-
Spoty Katowice i okolice
nic nie kasowałem Nie przejmuj się, Miszka stawia... tak słyszałem To może jednak jakoś uda mi się zawitać :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:16_________________________________________________ Kasa panie kasa trochę mnie szarpneło teraz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
To grubo u mnie tylko delikatnie puszczały na oko nic nie było widać ale kompresji nie było
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu skasował posta :polew: Mnie i tak nie ma w weekend to nie postawie
-
Spoty Katowice i okolice
niema takiej opcji wszyscy sa oplaceni zeby sie nie wygadali U mnie żadnego przelewu nie było
-
Spoty Katowice i okolice
Dobra 5000 to spadam spać
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: Czyli lubisz biała polewe :polew: [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:01_________________________________________________ jak auto ? Jak dobrze pójdzie to w weekend będzie zasuwać Mały rozpierdol w silniku [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:01_________________________________________________ ja nie mam fot ale ogolnie ostatnio 400 km po wymianie uszczelki pod czapa ulecial mi zawor.. U mnie nowe zawory będą plus splanowana głowica [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:06_________________________________________________ Też zaczniesz jak Ewka się dowie o tych zdjęciach
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: Czyli lubisz biała polewe :polew: [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:01_________________________________________________ jak auto ? Jak dobrze pójdzie to w weekend będzie zasuwać Mały rozpierdol w silniku [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:01_________________________________________________
-
Spoty Katowice i okolice
jak auto ? Jak dobrze pójdzie to w weekend będzie za***rdalać
-
Spoty Katowice i okolice
To wam pomogę bo jakoś tak nie śpie :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Po wymianie tłoczka w pompie wtryskowej nie leci ropa do wtrysków..
No zawory dostały i puszczały. Kompresja taka że palcem można było trzymać więc jak miał zapalić Niby lipa że tak się stało bo wiadomo kasa ale z drugiej strony auto raczej będzie u mnie jeszcze trochę więc później mam nadzieje że nie będę musiał zaglądać do silnika :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 17:25_________________________________________________ W sumie to nie wiem nawet. Możliwe że jak pompa strzeliła to coś się porobiło :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Po wymianie tłoczka w pompie wtryskowej nie leci ropa do wtrysków..
Głowica się szlifuje, zawory wymieniają :gwizdanie: Przy okazji wymiana uszczelki pod głowicą, i inne pierdoły. Plan jest żeby w weekend uruchomić dziada.
-
Spoty Katowice i okolice
No keżora już nie widać od dawno na spotach :gwizdanie: Także też nie wiem jak tam jego auto wygląda
-
Spoty Katowice i okolice
Gregory i Keżor Gregor to na pewno a Keżor sam chyba tak nie rozbierał grata :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Kto mnie pobije w rozbieraniu silnika na części
-
[ALL B5] Demontaż lamp przednich
Nie mam polifta to nie wiem a u mnie się polift trzyma na bolcu i 2 śrubkach
-
[ALL B5] Demontaż lamp przednich
A niby gdzie? tam gdzie zaznaczyłem na foto, trzeba mieć długiego torxa - najlepiej z magnetyczną końcówką bo ciężko później trafić tą śrubką nie mam dokładniejszej foty tego miejsca No to nie wiedziałem. A ona trzyma lampę na pewno. Przecież poliftowa lampa ma dwa górne uchwyty do przykręcenie i bolec na dole :gwizdanie: Przedlift ma 3 śruby i bolec
- Spoty Katowice i okolice
-
[ALL B5] Demontaż lamp przednich
A niby gdzie?
-
Spoty Katowice i okolice
dokładnie nie wiem podejrzewam że mam zapieczone prowadnice, gumy i uszczelki były na wiosnę jak wymieniałem klocki bez zarzutu. teraz jedno się zapieka i nie odbija :chytry:a jedno kółko nie hamuje po pół roku klocki z jednej strony są starte do blachy[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 15:30_________________________________________________jutro jade na zaprzyjaźniony szrot może będą mieli coś dla mnie tylko po co ci zacisk... to jest kawałek żeliwa... który się nie może popsuć ew. może się wyrobić gwint przy doprowadzeniu płynu... (dlatego ja musiałem wymienić na nowy i ) nic INNEGO NIE MOŻE SIĘ Z NIM STAĆ !!!!!!!!!!!! więc nie wiem nie ma sensu kupować !!!!!!!! wyciągnij.. kup zestaw naprawczy wyczyść szczotką drucianą i juz Dokładnie też chciałem wymieniać ale Keżor pokazał mi co i jak. Zdjemujesz zacisk czyścisz, szlifujesz lekko papierkiem ściernym smarujesz i będzie hulać A jak kupisz ze szrotu które leża pewnie z 5 lat to lepiej nie będzie
-
Spoty Katowice i okolice
A co Ci się stało z zaciskami? Może wystarczy wymienić gumki i nasmarować :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
i hamulce
-
Spoty Katowice i okolice
to lipa a płynu nie muszę spuszczać? Tu masz temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4521.0;highlight=wymiana+termostatu
-
Spoty Katowice i okolice
Termostat masz na dole przy chłodnicy z tego co pamiętam. Musisz mieć raczej kanał lub czołganie się pod auto
-
Spoty Katowice i okolice
Tak na zapas Nie no coś jest nie halo ale może nie będzie tak źle :gwizdanie: