Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Właśnie dostałem info od mechanika że auto będzie na przyszły tydzień i 1500 nie moje także można naprawić taniej
  2. po spocie. Oby na następnego już swoim autem
  3. To tak jak ostatnio daj znać jak będziesz jechał
  4. zadzwonie jak będę jechał , nie wiem jeszcze czy na 100% pojade bo jestem przeziębiony No ja trochę też ale muszę jednej gnidzie coś przywieść
  5. jak mnie ktoś zgarnie to też może zawitam :gwizdanie:
  6. Mi się zdaje że na bank nie wina zamarzniętego paliwa ani aku
  7. No jak pisałeś że gość miał super kable i chodził podłączony to się podładował i potem dalej na podłączonych możesz kręcić dłużej
  8. czytaj ze zrozumieniem... napisałem, że jak podpiąłem aku z tej Beemki to też nie było różnicy więc nie było sensu katować tego akumulatora bo wtedy i Gólf i BeeMWe by padło i kaplica z resztą koleś kumaty szybko to ogarną - dostał 100zł i odpalił i taki był cel reszat newsów jutro choć od jutro upalam 500 chyba jesteś jeszcze zauroczony weekendem bo piszesz bardzo chaotycznie idę spać bo na tym forum nikt sie na niczym nie zna zobaczę co powie mój zaufany mechanik a nie banda amatorów Mechanik prawdę Ci powie [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 23:01_________________________________________________ na pewno nie tyle żeby zapalił, bo potem robi już zwarcie
  9. Tak jak pisali gdyby paliwo zamarzło to mógłbyś kręcić do usranej śmierci. Po prostu jak koleś kręcił i kręcił to auto się rozgrzało trochę i zapalił.
  10. Miszka jak masz aku padnięte i kable podpięte to może Ci robić zwarcie i nie dostaje takiego prądu jak powinien i nie zapali
  11. Nie będzie mnie raczej na spocie bo jestem trochę chory, to jak coś jutro jakoś
  12. no właśnie masz dobre aku, to zawsze zapalisz :gwizdanie: ta ? to czemu jak np po 5 min ładowania kręcił i padał od zera i nie odpalał i dopiero za...10 razem załapał w 5 minut nie naładujesz aku
  13. :facepalm: Podzielam :polew:
  14. Miszka albo hujowe paliwo i się zrobiła parafina. Wymień filtr paliwa najlepiej Mann albo Knecht żadnego szitu. Dobre świece i dobry aku i nie będzie problemu
  15. Szkolna bójka :kox:
  16. Ciekawe który wywinie taki numer na ślubie http://www.cda.pl/video/29974ec/Wieczor-kawalerski-musial-byc-udany
  17. Dołączam się i drugie pssyt Co tu taka cisza
  18. ostatnim tchnieniem zapisałem się do Bukowiny
  19. Jak w temacie potrzebuje pilną odpowiedź
  20. POTWIERDZAM
  21. Inna - Ai Se Eu Te Pego (Video HD) :slina:
  22. Ziomek jak wróce z gór to sie melduje na spocie po ten wskaźnik ... :decayed: leży w szafce i czeka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.