Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
ostatnie przygotowania i w drogę
-
Spoty Katowice i okolice
Dawaj do niebieskiej lampy ze srebrnej i sprzeda się w 5 minut mówię Ci
-
Spoty Katowice i okolice
ja tam czekam do jutra ale zdrowie bracie a powiedz mi jak z wozem jedziecie swoim czy ojca Diman Stanley wybiera 3 opcja czyli albo pozycza odemnie ekonomiczne 2.8 albo srebrne lambo Lambo jest w pytę
-
Spoty Katowice i okolice
ja do roboty zaraz
-
Spoty Katowice i okolice
Już widzę jak będzie grubo
-
Spoty Katowice i okolice
Czyli 2 litry napoju 39% i 4 litry 5,9%... chyba wszystko wymieniłem co nie ? i i cola cola do zapijania jakieś 4 litry Mała pomyłka napoje 40% a tych drugich 5,9% cały karton
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Taką tapicerkę widzę u mnie
-
Spoty Katowice i okolice
właśnie wróciłem z zakupów na BT
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Jak Ty możesz pokazywać body rs4 z takim chromem To tak jak Kowi chlapacze i hak miał
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
I tak pewnie za rok będą inne felgi znając życie
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Muszę dorwać gdzieś 215/40 bo na 225 nie da się zjechać nisko bo trze ustrojstwo ---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:37 ---------- Dokładnie:decayed: ale i tak ich mniej niz flatów A miałem brać flaty od Michała dobrze że nie miałem wtedy kasy
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Spy foto
-
Spoty Katowice i okolice
I po spocie jeszcze chwilę z Dimkiem pogadaliśmy
-
Spoty Katowice i okolice
Właśnie wróciłem z garażu wrzucać letnie. Tylko na spocie muszę gwint podnieś do góry bo trze jak cholera
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Dla mnie jakoś żadne nie robią wrażenia. Wiem że to nudne ale polifty byłyby chyba najlepsze A z tych co wkleiłeś to chyba ku trójce bym się skłaniał
-
Spoty Katowice i okolice
Melduję się dzisiaj na letnim setupie
-
Spoty Katowice i okolice
ktoś rozumie podział pokoi bo miało nie być dwójek a nagle każdy ma dwójke
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Opony z allegro czy gdzieś u nas dorwałeś bo też szukam
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Na ten czas chyba nikt takich nie ma chociaż kiedyś były na forum Będą u mnie to się pochwalę
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Nie zrezygnowałem z nich bo jednak ten czarny mi nie chciał przejść przez gardło Gdyby były chociaż grafitowe biorę bez zastanowienia, albo jakby były tu blisko żeby można było przymierzyć to jeszcze
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
No i koło też już wybrane. Myślę że na przyszły tydzień już zamontuje. Do ET 41 dystans 5mm na tył będzie ok. Przodu nie ruszam bo ostatnio na ET 35 mi tarło przy solidnej glebie. Felga 8 cali
-
Leon Top Sport by Mario22
Tak jak mówiłem długo nie trza szukać http://allegro.pl/weitec-gwintowane-reg-twardosci-golf-4-leon-audi-3-i2210564206.html ---------- Post added at 12:16 ---------- Previous post was at 12:14 ---------- To też Ci chyba podpasuje http://allegro.pl/sportowe-amortyzatory-gwint-i-sprezyny-audi-w-i2191840049.html
-
Leon Top Sport by Mario22
Amortyzatory nie mają nic do wysokości chyba że są padnięte to jest niżej. Kupuj gwinta i wyregulujesz jak będziesz chciał
-
Spoty Katowice i okolice
do 14 i słoneczny weekend
-
Leon Top Sport by Mario22
Mario ja bym szukał jakiejś używki firmowej. Ewentualnie ten FK ale to praktycznie to samo co mts itp. Ja przeglądałem allegro to do a3 i leon jest to samo to było w czym wybierać