Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. :hi:akjam nabyłem węższe oponki także jutro moje będą do odbioru
  2. Poproś go niech zapakuje koła tylko solidnie po dwa na jedną paczkę. Najlepiej niech zepnie taśmą bindującą i owinie folią strecz najlepiej czarną. I takie dwie bez problemu nadasz za pomocą firmy kurierskiej. Najtaniej będzie przez jakiś serwis internetowy typu tani kurier itp. Teraz jest tego od groma
  3. To daj znać jak Twoja nie wybuchnie i czego i ile potrzeba
  4. Nie podłączysz nie ori radia do fisa. A powiedz mi miałem gotową wiązkę do siedzeń czy rezana? Jeśli rezana to nie chciałoby Ci się zrobić jeszcze jednej
  5. Jaki silnik? Rafał, będziesz zarabiał po świętach, teraz podjedź do nas aby się wyluzować Rozmyślam nad tym ale chyba browar wygra
  6. Jaki silnik?
  7. Ja bym się może wybrał ale samemu mi się nie chce
  8. ---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:20 ---------- tak z ciekawości ....ile do układu wchodzi tego płynu .....6-8 L ? U mnie do AFN'a weszło jakieś 4l
  9. nie pamiętam, a ile go potrzebujesz? może inaczej, ile potrzebujesz w sumie płynu mieć na gotowo ? Potrzebuje tylko na dolewkę bo mam poniżej minumum więc pewnie gdzieś ok 500ml wejdzie
  10. Korek wlewu oleju
  11. Co tydzień robimy. Jak jesteś zdecydowany to na dniach je ściągnę. No dam Ci znać w tym tygodniu.
  12. Jak jesteś zdecydowany to na dniach je ściągnę.
  13. Akjam tak jak Ci pisałem na PW muszę zapodać węższe bo inaczej nie zejdę niże na ziemie
  14. Stasiu orientujesz się po ile macie płyn do chłodnicy ten g12 czy jakoś tak?
  15. Ty to masz gdzieś na miejscu czy to po prostu zwykły sklep internetowy? Ja taką kupiłem rok temu i w tej cenie najlepsze co może być, za takiego Karchera trzeba 900zł dać i jest tylko 2lata gwar. To jest oferta w tym sklepie i tylko dziś. moja chińska powiedziała papa po dwóch latach to trzeba coś kupić
  16. Ty to masz gdzieś na miejscu czy to po prostu zwykły sklep internetowy?
  17. Na 100% bo mam takie u mnie zamontowane
  18. Miszka zabiorę kompa i kabel
  19. Zakupiłem licznik polift I jakieś tam fotki. Póki nie wypcham nadkoli większej gleby nie będzie
  20. także tego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.