Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. spot zaczyna się o 19 ---------- Post added at 08:15 ---------- Previous post was at 08:14 ---------- a jak chcesz zdążyć ? ---------- Post added at 08:16 ---------- Previous post was at 08:15 ---------- sorry doczytałem, myślełem że jedziesz teraz
  2. Ja zobaczę jak się będę czuł bo w nocy jadę do Pisza na Mazury
  3. Wiem na razie musi być ten H&R -40 -40 a mysle intensywnie nad gwintem ...
  4. Bulczas odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no ori sruby zostaje mi jeszcze 2cm po założeniu dystansu:dancing: gumy idą na przód i tył, aukcje wrzuciłem przykładową jak to wygląda, w tygodniu pomierze sprężyny i zamówię takie jak trzeba:thumbup1: Na przód te z aukcji czyli 2 a tył te mniejsze czyli 1
  5. Bulczas odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    5mm z tyłu bez problemu idą bez kołnierza a nawet na ori śrubach ---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:39 ---------- A te gumy wkładasz na przód czy tył? Bo na tył wejdą tylko te nr1
  6. Ciut za duża przerwa miedzy kołem a błotnikiem. Ale dla mnie zawsze białe koło do czarnego auta było mega
  7. Dobry wybór firmy Kowi. Jeździłem na takich 195/45 na 7" i się fajnie lekko naciągneły więc tu na 8,5" powinno też być ok
  8. ---------- Post added at 08:29 ---------- Previous post was at 08:29 ---------- OKO jedziesz do BT?
  9. Jak dla mnie to źle złożona kolumna mcphersona. Masz polifta czy przed? I z jakiej wersji są amory?
  10. dzięki za spota : Wink: zahaczyłem jeszcze od sklepik
  11. No masakra nie wyświetla mi nowych odpowiedzi
  12. Powoli forum zaczyna nabierać barw
  13. ja dziś będę
  14. Hehe i już różowym
  15. I będziesz jeździł tramwajem
  16. Nabija
  17. Napisz do Fugo zgłoszenie
  18. Nie to chyba całkiem nowy i inny serwer
  19. A miało być tak pięknie... :gwizdanie:
  20. Pod********my Cię
  21. To lepiej się śpiesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.