Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Jak Aligator stroił mojego mówił że BRD się ciężko stroi ale jakoś nie widziałem żeby miał z tym duże kłopoty
  2. Bulczas odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Cyknij jakieś foto jak to stoi w porównaniu do mojego -30 :gwizdanie: Od razu zobaczymy jak wygląda u Ciebie
  3. Lepiej jak żyć i nie pić :polew:
  4. No to psssyyt
  5. to tak na szybko kolego
  6. Ktos jeszcze tam kontaktuje Szczesliwego Nowego Roku chlory
  7. ja już wolne
  8. Powiedz jej niech zmieni dilera niech dzwoni 782 569 658 gość ma dobry stuff na okrągło :decayed: :polew: To zadzwoń do niego żeby załatwił trochę na sobotę :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 15:01_________________________________________________Ale gość ma ruchanie po koncertach chyba :slina: Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego - Oficial
  9. Powiedz jej niech zmieni dilera
  10. Jeszcze nie mogę nic powiedzieć bo auto teraz więcej stało niż jeździło. Czekam na jedną część żeby uruchomić i wyregulować wszystko. Testy raczej po nowym roku dopiero :gwizdanie:
  11. gdzie Ty mieszkasz że masz śnieg? [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:32_________________________________________________dobra, mam to - wyczaiłem datę fotki BTW ładne kółko, powiedziałbym że ładniejsze niż biedrony Udało się ustrzelić jak było trochę śniegu
  12. A to przez je tak wypocował żeby w pokoju na ścianie powiesić
  13. B5 ma swój urok jednak Slepy to Ty jeszcze nie założyłeś tych kółek
  14. odkąd je zobaczyłem u Ciebie na sedanie to za mną chodziło :gwizdanie: dobre koło , jaką glebkę tam masz? :gwizdanie: Gleba to amorki 1BE i Weitec -30
  15. trzeba bylo sie jaka linka doczepic I bym wyleciał na barierki
  16. po spocie. Chetnie bym się pogonił ale nie ma czym narazie
  17. Ja się może pojawię wreszcie
  18. Nie ma się czym chwalić jak nie ma czterech kółek na masce Z wypasu jest szyberdach czego nie mam w audi, wspomaganie kierownicy, kaseciak plus cztery głośniki
  19. Otóż to Na nic nie trzeba uważać tylko się za***rdala. A kupiłem w cenie roweru więc
  20. kadett ? Nie na A
  21. Spóźnionych Wesołych Świąt We wtorek może podjadę moim nowym nabytkiem
  22. Jak się uda to może wpadnę moim rozklekotanym padłem
  23. Bulczasz a co masz ze swoim? Nie jedzie Wcale :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.