Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
I po spocie szkoda że to nie lato bo bym nie wrócił trzeźwy
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
W południe to nic takiego Ja z rana znów za drugim razem zapaliłem.Chyba trzeba będzie świece zmienić :gwizdanie: Jutro ma być -22 chyba spróbuję podwójnego grzania świec no ja kupiłem świece właśnie, a ile za wymianę mogą liczyć ? A co masz dwie lewe ręce żeby samemu wymienić. W serwisie pewnie Cię skasują koło 100 :gwizdanie: chwilowo nie mam gdzie, chwilowo nie mam klucza dynamometrycznego, nie chcę ukręcić żadnej ze świec bo łatwo można to zrobić, dlatego wolę dać do mechanika ale już dzwoniłem do tego co zawsze robię i 50zeta krzyknął więc luzik Kanar na spocie wymieniał kiedyś
-
Spoty Katowice i okolice
Pod nową częścią Silesi :gwizdanie: parking z królikiem
-
Spoty Katowice i okolice
W południe to nic takiego Ja z rana znów za drugim razem zapaliłem.Chyba trzeba będzie świece zmienić :gwizdanie: Jutro ma być -22 chyba spróbuję podwójnego grzania świec no ja kupiłem świece właśnie, a ile za wymianę mogą liczyć ? A co masz dwie lewe ręce żeby samemu wymienić. W serwisie pewnie Cię skasują koło 100 :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
i jak jest jakieś picie dzisiaj
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
tak tylko wrzuciłem
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kupisz odbojniki sportowe i będzie twardziej
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
nie wiem co myślec o tym zawiasie sprzedaje sie dosc długo ,a teraz cena spadła o połowe ceny Za tą cenę bym się nie zastanawiał a jak się trafi jakiś lepszy to zmienisz A tak będziesz szukał do usranej śmierci masz racje :notworthy: temat załatwiony, jak cos bedzie nie tak są amory odzielnie do kupienia od supersport, a przód sobie kupie kiedyś od ośki wygląda na nowy więc z rok pojeździsz [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 20:42_________________________________________________Tu masz do kompletu przód http://tablica.pl/oferta/zawieszenie-gwintowane-przod-fk-passat-a4-a6-IDfsC7.html
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
nie wiem co myślec o tym zawiasie sprzedaje sie dosc długo ,a teraz cena spadła o połowe ceny Za tą cenę bym się nie zastanawiał a jak się trafi jakiś lepszy to zmienisz A tak będziesz szukał do usranej śmierci
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Wiem że TA ale cena dobra http://allegro.pl/gwintowane-zawieszenie-do-audi-a4-tanio-i2083957694.html :gwizdanie:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Spodziewałem się smerfa a tu taki niebieski
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
za***iste foty
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też już dotarłem :gwizdanie: Fajnie że wpadłeś
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
- Spoty Katowice i okolice
Ja też będę. Jak coś możesz jechać za mną Kędzior- Spoty Katowice i okolice
spoko coś pomyślimy. Jak mi zrobią moje audi to pewnie zawitam do gliwic bo astrą to się nie da jeździć- Spoty Katowice i okolice
Ale talent :polew:- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Jeśli chodzi o śrubę do BRD to znalazłem w sklepie takim ze śrubkami Idealna jakby z fabryki wyjechała- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Wszystkiego najlepszego Basia- Nimbus Grau Perl Effekt
Jak coś mogę odsprzedać zaślepki spryskiwaczy do zderzaka RS nawet są srebrne- Spoty Katowice i okolice
Mario będę na chwilę na pewno. Jest deal. Mam tylko 100zł i potrzebuje tą część http://moto.allegro.pl/audi-a4-vw-passat-b5-pompa-wtryskowa-028130115a-i2030013713.html a i fajnie jakbyś spradził czy nastawnik jest dobry- Spoty Katowice i okolice
nie będzie ktoś w okolicy skoczowa :gwizdanie:- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
A dziwne bo BRD wchodzi bez żadnej przeróbki i nawet fajnie wstaje w prównaniu do pompowtrysków :gwizdanie: - Spoty Katowice i okolice