Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Bulczas, żeby sprawdzić Ci to w ELSIE ( o ile jest Ci to jeszcze potrzebne) muszę mieć VIN jakiegoś passata z silnikiem AFN Pompa leży już w domu. Ale jakbyś mógł jutro sprawdzić za ile by było takie coś 038 198 051 D to było by fajnie
  2. Panowie nie znacie jakiegoś sklepu gdzie bym mógł dostać uszczelki do mojej pompy. ASO odpada Inne tego typu sklepy zjeździłem typu inter cars itp :gwizdanie:
  3. Sto lat HUb
  4. I prawie 3 kloce poszły jebać To są właśnie spece
  5. Mnie nie będzie jutro bo auto całe rozgrzebane :gwizdanie:
  6. Napisz coś o nich jak się zachowują itp
  7. Jeździ ktoś na Continental TS 830 :gwizdanie:
  8. widzę, że Ci furka podpasiła [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 21:07_________________________________________________ nie FIS, tylko MFA oj tam oj tam ... Miszka nie jest rezaczem skąd ma wiedziec... dla mnie jak pokazuje spalanie to już jest FIS nom, tylko w VW nazywa się to MFA - Multifunktionsanzeige W gejowskich Seatach też to nazywają MFA przynajmniej w modelach ok 2000 rok
  9. Ale jego Koza nie miewa okresu z pompy ... :tongue4: Bo jej nie ma wielki znawco
  10. Jedyne co mi się w nim podoba to kolor reszta szajs I jak to jest obniżenie to nie chcę wiedzieć jak stoi normalnie Koza meee
  11. Grubo :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 19:34_________________________________________________Mega klaps
  12. Szału ni ma poprzednie o niebo lepsze
  13. Tylko jest mały problem. Jak kręcę rozrusznikiem to z pompy cieknie paliwo ciurkiem gdzieś od dołu
  14. Jeszcze nie wiem skąd dokładnie cieknie bo ciężko zobaczyć. Ale gdzieś od spodu pompy. Wrzucam komplet logów której udało się zrobić :gwizdanie: Statyczne: Dynamiczne:
  15. Uderz do kolegi armisted on ma takie w swojej B5
  16. I wszystko się wyjaśniło chyba. Padła pompa wtryskowa. Zrobiłem komplet logów, zgasiłem auto. Za jakąś dłuższą chwilę wsiadam chcę odpalić a tu d*pa. Cieknie ciurkiem jak kręce :wallbash:
  17. Dzięki za mega udanego spota
  18. zrobi się `
  19. Krolu ogarniesz mi dziś kompletne logi? Wezmę kompa i kabel jak coś. Bo coś mi nie domaga i stuka w silniku
  20. Dobra wieczorem bedzie komplet logow. Wtryski kupowalem uzywki Bosch od znajomego ze spotow slaskich[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 10:13_________________________________________________Sprawdzałem wtryski i wychodzi na to że są dobre. Wieczorem ogarnę komplet logów :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.