Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
To powiem Ci że nieźle w tych czasach
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu dzwoń po koleżanki od kawalerskiego [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:41_________________________________________________ true :gwizdanie: :polew: Ja tez Miszcze od początku lubiłem robić z D do B... juz sie tak nie pucuj :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka ubierz tysiaka z funduszy na autko i zabierz kolegów z klubu do jakiejś fajnej knajpy
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ja mam silna wole i mowie stanowcze nie Mówię nie dla alkoholu i narkotyków tak tak ja rowniez i nikt mnie nie przekona i nienamowi do spozywania/zazywania mam silna wole To o której jedziemy do tego maka i całodobowego
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tak mnie jakos naszlo powiedz wprost ze Monika cie hamowala Monika póki nie siedzi za kierownicą nie ma nic do powiedzenia
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Kędzior szalejący miedzy autami na S86 A ja tak nie mogę bo gumy prawie łyse
-
Spoty Katowice i okolice
Ale są dinwestowane... moja w sumie też nowe gumy letnie felgi 18 nowe hamulce oleje płyny... :gwizdanie: Tak to jest jak się kupuje podróby Audi niby nowsze a potem chcę się mieć cztery kółka z przodu
-
Spoty Katowice i okolice
Proponuje kogoś obeznanego w tdi zabrać co byś nie trafił na minę :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Z wyglądu ładny ciekawe jak silnik i reszta :gwizdanie: jutro jadę oglądać, przez tel koleś mówi, że rozrząd robił 30kkm temu, ostatnio zawieszenie i kierowniczy, ponoć było malowane lewe tylne nadkole, Jak nie ma papierka na rozrząd to i tak bym robił zaraz po kupnie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Z wyglądu ładny ciekawe jak silnik i reszta :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
StawiaszPierwszy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po pierwsze to: Jestes zbyt prosty żeby to zrozumiec... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Po drugie to: Po Hu... rezasz co chwile coś w swoim B5 skoro i tak to zawsze bedzie stare B5 ????? :polew: Ad1 masz w ryjAd2 masz drugi raz w ryj ( i tak ją sprzedam na części ) Dobra konciec żartów nie będę się bawił w jakieś ady masz po prostu pakiet wp***dol :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na h*j malować stalówki jak i tak są brzydkie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
W tamtym roku okazyjnie kupiłem komplet 7mm 2009 rok. Po tygodniu zmieniałem je bo nie dało się jeździć. Głośność jeszcze by może uszła w końcu to zimówka ale ja w zakręt bałem się szybciej wejść bo od razu czułem że lecę bokiem. Albo po prostu za szybko jeżdżę Ale później kupiłem okazyjnie UG7+ i całkiem inna bajka [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 19:29_________________________________________________A mono to widzę w polerce tylko środki bym zrobił jakieś fioletowe albo coś
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Nie chcę Cię martwić ale jeśli model tych zimówek to 210, to lipa są te oponki i na dodatek głośne Jak kółka odpicujesz to będzie lux
-
Spoty Katowice i okolice
Ciesz się że nie zaczynamy od Drogi chlorze i geju :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
toś mnie podbudował Od czego jest forum
-
Spoty Katowice i okolice
Najlepszego bezrobotny chlorze
-
Spoty Katowice i okolice
chory :sick3:
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Chyba dopiero jak ogarnę wszystko w następnym sezonie. Narazie jest koza na 1BE bo gwint wylał. Jakby Ci się chciało ogarnij jakoś felgi w jakimś malinowym kolorku bo widziałem na SCP i mi się spodobało
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Heble 312mm na przodzie a stare klocki hamowały metalem [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 16:50_________________________________________________Miałem malować zaciski przy okazji wymiany ale stwierdziłem że lepiej będzie je na wiosnę odnowić :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Heble 312mm na przodzie a stare klocki hamowały metalem Teraz tylko dotrzeć i można heblować
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie macie jakiś namiar na tego kolegę w czerwonym avancie co pracuje w sklepie w siemianowicach :gwizdanie:
-
[ALL B5] Geometria kół - Śląsk
Polecam również jeżdżę do nich już od kilku lat kilkoma autami i nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń