Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
panowie zna ktoś kogoś kto spawa plastiki?
-
[ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...
Czyli program tutaj się mija z celem bo ile dojdzie 10KM Dobrze będzie na fajne koło i gwint
-
[ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...
Fis trochę wypalony i docelowo i tak będzie z białym podświetleniem. Przesiadka z grzebanego diesla, hmm na pewno brakuje momentu ale za to powyżej 3tys jest ogień i myśl że samym programem robię ponad 200KM . Druga rzecz to kultura pracy oczywiście na korzyść benzyny, do tego zimą mniej problemów z odpalaniem pewnie. No i Q nie mogę się doczekać śniegu
-
[ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...
Po sprzedaży mojego byłego A4 przyszedł czas na delikatne zmiany. Auto znalazłem dosyć szybko. Pacjent to A4 polift z silnikiem 1.8 turbo 180KM AJL. No to tak: Silnik: 1.8 turbo 180KM 280000 tys km, tak tak taki jest przebieg oryginalny nie jak w moim poprzednim dieslu 220 tys km założony jakiś chiński stożek który wylatuje na dniach w planach odległych chip Zawieszenie: seryjne 1BV w planach gwint lub jakiś kit obniżający o co do Q ciężko Wnętrze: fotele Recaro z pełną elektryką, niestety nie grzane kierownica z esy plus pakiet skóra licznik z fisem nagłośnienie BOSE Felgi: seryjne 17" z oponami 225/45 które lądują na złomie zima - kute felgi z A8 z oponami 205/55 w planach 18",19" wzór nieznany W planach: bixenon zderzak ze spryskami pdc zobaczymy co czas przyniesie
-
Spoty Katowice i okolice
ja będę i Arturro bo mi dzwonił oczywiście tak do 20 max i na meczyk
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Lakier mimo że srebrny to jest kox
-
Panowie co to za felga ?
Słyszałem o et30 ale et15 nie. Et15 by wystawały dużo bardziej
-
Panowie co to za felga ?
Tomason TN1 pewnie z ET 30 i 8,5 cala szerokości
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wyczuwam dobre prądy
-
Spoty Katowice i okolice
dzięki za spota wczoraj
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior tak jak myślałem pucha nie pasuje
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Tak jak mówiłem specem nie jestem ale myślę że trzeba od przekaźnika do przełącznika pociągnąć plus masę i powinno grać- Spoty Katowice i okolice
Myślę że sam przekaźnik nie wystarczy. Pewnie trzeba całą instalkę robić bo nie miałeś tego w serii- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Narazie nie ma co nawet zdjęć żadnych nie ma. W tygodniu myślę że coś ustrzelę- Spoty Katowice i okolice
Ten huzio chyba ma nawet w kolorze muszę do niego napisać- Spoty Katowice i okolice
No chcę od razu kupić prawe duże- Spoty Katowice i okolice
Niestety z elektryki jestem zielony. Też mam właśnie wkłady to bani i muszę coś poszukać- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
No powrót kilka dni temu zakupiona dość fajna wersja i też srebrna- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Michał na wiosnę robię Ci konkurencje w Sosnowcu ale łatwo widzę nie będzie Auto dopieszczone jak trzeba- Spoty Katowice i okolice
po weekndzie na działce. Auto opite Kędzior zmieniałeś na duże lusterko? Nie zostały Ci dobre wkłady- Spoty Katowice i okolice
jakie tematy wczoraj tu szły- Spoty Katowice i okolice
No ja podałem ceny za używki nowe zaczynają się pewnie od 2 albo 3 tys- Spoty Katowice i okolice
Turbo pewnie 1000-1500zł- Spoty Katowice i okolice
No właśnie o tym myślałem ale chciałem popytać jak to wygląda? Jak z przeróbka, sterowaniem? Jak z funduszami... Zagadaj do Dimka on wkładał CAHA chyba. BRD chyba wchodzi Plug&play a w CAhA trzeba rzeźbić kolektor wydechowy chyba - Spoty Katowice i okolice