Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Ok dzięki panowie a więc muszę się umówić do kolegi i posprawdzać wszystko. A powiedzcie można tutaj zrobić logi turbiny tak jak w TDi? Jeśli tak to na którym kanale..
  2. Klej ze szczeliwem szary firmy Wurth, uprzedzając pytanie nie mam problemów z parowaniem
  3. Valeo w piekarniku? Dobra opalarka i nie ma strachu. Najgorsze są z białą naklejką Czyli jak mam niebieską naklejkę to nie będzie takich problemów a że w grudniu mam 2 tygodnie urlopu... no pomyślę Z niebieską rozkleiłem w 5 minut
  4. Valeo w piekarniku? Dobra opalarka i nie ma strachu. Najgorsze są z białą naklejką
  5. Rozklejanie lamp to 30 minut pracy A Bixy polecam różnica jest niesamowita względem serii
  6. No coś tak jak mówisz tylko wydaje mi się że i tak nie ma takiej mocy jaką powinien mieć w całym zakresie obrotów
  7. LPG jest. Jak najlepiej sprawdzić szczelność i to ciśnienie paliwa?
  8. Proszę o analizę logów jak będą potrzebne dodatkowe to wykonam. Przy wykręcaniu świec zauważyłem że są okopcone czyli czarne. Log (0 - 001,013) Log (1 - 002,009) Log (2 - 005) I takie błędy 2 Faults Found: 00561 - Mixture Adaptation 15-00 - Adaptation Limit (Add) Not Reached 00561 - Mixture Adaptation 12-00 - Adaptation Limit (Mul) Exceeded
  9. Pomrygane, zasłona dymna pierwsza klasa
  10. Nie nie brałem od niego
  11. Ja kupiłem zderzak z dokładką za 70zł
  12. Jak z czujnikami to sie oplaca jak bez to kupa
  13. Kędzior wysyłka kół na sendit.pl Za 4x18" płaciłem jakoś 45zł. 2 paczki po dwie felgi bez kartonów tylko spiętę taśmą bindującą i owinięte streczem plus jakieś tam kartony w środku żeby się nie rysowały ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- Adaś Najlepszego
  14. wsadza się ją i wyciąga od strony ściany grodziowej Właśnie jestem po jeździe próbnej i może nie będe musiał tego wymieniać Obyś nie musiał bo ja nie widzę innej opcji jak wyjęcie głowicy albo połamanie listy
  15. Stasiu ta listwa ma wyjść z boku głowicy? Bo jeśli tak to na moje oko chyba trzeba by głowicę wyjąć
  16. leszcz Ja kiedyś Monikę zabrałem na spota w jej urodziny jakos prezent
  17. Mowisz o Jarku z Wiejskiej? Ale swiat jest maly ;] No chyba Wiejska to jest zaraz koło zjazdu na S1 No dokladnie. To pewnie sie znamy bo swego czasu dzialalem u niego troche ;] zalezy od jak dawno tam bywasz... Rzadko bo raczej uważam na dziury Ale raz prostowałem u niego kółko
  18. Usmaż se cycki
  19. Mowisz o Jarku z Wiejskiej? Ale swiat jest maly ;] No chyba Wiejska to jest zaraz koło zjazdu na S1
  20. W Sosnowcu na kazimierzu górniczym jest dobry gościu i tani bo robi za 50-70zł tylko ma dalekie terminy czyli ok tydzien dwa
  21. Zależy jak krzywa. Tak 100-150zł
  22. Na brynowskiej tylko nie są tani

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.